'Anderlecht tast alsnog in de buidel voor nieuwe doelman'

616 stemmen
'Anderlecht tast alsnog in de buidel voor nieuwe doelman'

De afgelopen weken passeerden heel wat namen de revue, maar Anderlecht heeft haar nieuwe doelman eindelijk beet. Timon Wellenreuther komt over van Willem II en moet de nieuwe doublure worden van Hendrik Van Crombrugge, al is het nog maar de vraag of de 24-jarige Duitser wel effectief tweede viool komt spelen in het Lotto Park.


Van Crombrugge zou namelijk nog altijd andere oorden kunnen opzoeken, hoewel het in principe de bedoeling is dat de sterkhouder onder de lat gewoon bij Paars-Wit blijft. Zelfs dan denkt het Algemeen Dagblad echter dat Wellenreuther zich niet zomaar zal schikken met een plaatsje op de bank. "Wellenreuther gaat er financieel flink op vooruit en zal met Van Crombrugge om een basisplaats moeten knokken", aldus de Nederlandse krant, die verder nog weet dat Anderlecht zich pas op de valreep aandiende voor zijn diensten.

Het sluitstuk leek immers lange tijd op weg naar Union Berlin in zijn thuisland, maar onder meer dankzij een aantrekkelijk salaris zouden de Brusselaars het pleit dus gewonnen hebben. Op die manier tast Anderlecht wel alsnog in de buidel voor Wellenreuther, die door een administratieve blunder van de speler zelf bovendien ook niet langer gratis op te pikken was. Volgens Het Laatste Nieuws zou Willem II evenwel niet teveel dwarsliggen en geen hoge afkoopsom eisen voor de Duitser, wiens waarde op één miljoen wordt geschat.

LEES OOK: 'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Wie wordt volgend jaar de nummer één in Anderlecht?

Meest recent

Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

7
7
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

127
127
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

411
411
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

522
522
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

70
70
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

489
489
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

46
46
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

74
74
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

109
109
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

80
80
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

125
125
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

317
317
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

635
635
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

247
247
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

452
452
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

377
377
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

211
211
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

95
95
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

94
94
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

181
181
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

365
365
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

372
372
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

300
300
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

535
535

Meer sportnieuws