'Anderlecht tast alsnog in de buidel voor nieuwe doelman'

616 stemmen
'Anderlecht tast alsnog in de buidel voor nieuwe doelman'

De afgelopen weken passeerden heel wat namen de revue, maar Anderlecht heeft haar nieuwe doelman eindelijk beet. Timon Wellenreuther komt over van Willem II en moet de nieuwe doublure worden van Hendrik Van Crombrugge, al is het nog maar de vraag of de 24-jarige Duitser wel effectief tweede viool komt spelen in het Lotto Park.


Van Crombrugge zou namelijk nog altijd andere oorden kunnen opzoeken, hoewel het in principe de bedoeling is dat de sterkhouder onder de lat gewoon bij Paars-Wit blijft. Zelfs dan denkt het Algemeen Dagblad echter dat Wellenreuther zich niet zomaar zal schikken met een plaatsje op de bank. "Wellenreuther gaat er financieel flink op vooruit en zal met Van Crombrugge om een basisplaats moeten knokken", aldus de Nederlandse krant, die verder nog weet dat Anderlecht zich pas op de valreep aandiende voor zijn diensten.

Het sluitstuk leek immers lange tijd op weg naar Union Berlin in zijn thuisland, maar onder meer dankzij een aantrekkelijk salaris zouden de Brusselaars het pleit dus gewonnen hebben. Op die manier tast Anderlecht wel alsnog in de buidel voor Wellenreuther, die door een administratieve blunder van de speler zelf bovendien ook niet langer gratis op te pikken was. Volgens Het Laatste Nieuws zou Willem II evenwel niet teveel dwarsliggen en geen hoge afkoopsom eisen voor de Duitser, wiens waarde op één miljoen wordt geschat.

LEES OOK: Cisse Sandra legt vertrek bij Club Brugge haarfijn uit

Wie wordt volgend jaar de nummer één in Anderlecht?

Meest recent

Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

2
2
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

17
17
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

108
108
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

41
41
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

268
268
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

217
217
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

82
82
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

136
136
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

452
452
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

333
333
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

108
108
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

321
321
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

201
201
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

221
221
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

148
148
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

85
85
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

518
518
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

441
441
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

532
532
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1057
1057
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

941
941
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

305
305
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

624
624
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

826
826
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

315
315

Meer sportnieuws