San Lorenzo spreekt zich uit over Brugse interesse in Gaich

door
San Lorenzo spreekt zich uit over Brugse interesse in Gaich

Club Brugge slaagde er in januari niet in om de felbegeerde Adolfo Gaich richting het Jan Breydelstadion te lokken. Ondertussen is de Argentijnse spits nog steeds een concrete piste voor Blauw-Zwart, al lijkt de concurrentie stilaan de pan uit te swingen.  

Het was al een tijdje bekend dat clubs als PSG, Internazionale, Sevilla, AS Roma en West Bromwich Albion verregaande interesse toonden in de 20-jarige spits. Volgens Football Insider heeft nu ook Leeds United zich gemeld voor Gaich. De trainer van de Engelse tweedeklasser, Marcelo Bielsa, zou alles uit de kast willen halen om zijn landgenoot naar Leeds te halen.  

Volgens het medium zou Bielsa zelfs al positieve gesprekken gehad hebben met de entourage van Gaich. Leeds United staat momenteel op de eerste plaats in de Engelse Championship, waardoor een promotie richting de Premier League lonkt voor The Peacocks. Werk aan de winkel voor Mannaert en co, als het Gaich uit de handen van de steenrijke concurrentie wil houden. 

UPDATE 04/06
Ondanks de vele geruchten over interesse van Club en andere ploegen, lijkt er momenteel wel nog niet echt iets concreet te bewegen in het dossier van Gaich. "Officieel hebben we nog geen enkel formeel bod binnengekregen voor Gaich", verklaart Norberto Mañas, de financieel directeur van San Lorenzo, immers aan Radio a la Calle. "We weten dat er interesse is, maar bij de club is er nog geen bod binnengelopen."

Moet Club nog een bod doen?

Meest recent

Twijfels bij vernieuwd Anderlecht: "Vooral window dressing"

De nieuwe bestuursstructuur van RSC Anderlecht is een feit. De recordkampioen kondigde donderdag aan ...

21
21
'Bayern doet Bundesliga daveren met nieuwe transferbom'

Bayern München dendert momenteel door het seizoen en won tot dusver al zijn wedstrijden. ...

32
32
'Transferschok Club Brugge: Engels monsterbod in januari'

Club Brugge hoopt dit seizoen opnieuw op een sterke campagne in de Champions League, maar hét ...

156
156
DAZN straks onvermijdelijk? Verregaand plan gelekt

De voorbije maanden was er heel wat te doen omtrent DAZN, dat de mediarechten van het Belgische ...

349
349
JPL-hervorming op losse schroeven: Play-Offs tóch behouden?

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen binnen het play-off-format. Zo werd in het ...

184
184
Laatste kans Coucke: "Dan wordt zijn positie onmogelijk"

RSC Anderlecht heeft donderdag zijn nieuwe bestuursstructuur officieel bekend gemaakt. Zo werd ...

149
149
'Alonso op wenken bediend: nieuwe supertransfer Real'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

185
185
'Club blíj́ft cashen: Bundesliga-miljoenen in zicht'

Onder meer met zijn sterke prestaties in de Champions League, heeft Club Brugge de aandacht van heel ...

162
162
Napoli-spelers in shock door De Bruyne: "Zijn instelling…"

Nadat hij de voorbije dagen de Rode Duivels bij de arm nam, maakt Kevin De Bruyne zich op voor de ...

357
357
'Anderlecht verrast: bliksemsnelle spits topprioriteit'

Het gaat om een 20-jarige met Europese minuten op de teller, een dieptezoeker die perfect in het ...

926
926
Wils wanhoop nabij: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Na de schamele twee op 15 voor de interlandbreak hoopt Antwerp zich snel te herpakken. Gemakkelijker ...

269
269
'Anderlecht kan cashen: verrassende toptransfer op til'

RSC Anderlecht heeft een drukke zomer achter de rug, waarin Olivier Renard vooral de potentiële ...

511
511
Amy Sonck verrast iedereen met nieuw statement

Amy Sonck, dochter van ex-Rode Duivel Wesley Sonck, heeft het al meermaals geflikt: sociale media in ...

88
88
Wilmots heeft beet: Standard overtuigt goudhaantje

Voor de interlandbreak ging Standard nog tweemaal onderuit, maar de toekomst oogt stilaan wel weer ...

124
124
OH Leuven hakt knoop door: opvolger Hubert bekend?

Als een donderslag bij heldere hemel moet OH Leuven op zoek naar een nieuwe coach. Tenslotte ...

155
155
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

150
150
Bom onder competitieformat: keert ook Anderlecht kar?

Eind februari werd op een Algemene Vergadering van de Pro League beslist dat de play-offs zouden ...

455
455
Madou doet boekje open over stadiondossier Club Brugge

Na een strijd van twee decennia schijnt er stilaan licht aan het einde van de tunnel voor Club ...

869
869
Anderlecht bevestigt machtswissel: lot Renard bezegeld

Woensdag stond er een bijzondere Raad van Bestuur op het programma bij RSC Anderlecht, waar Marc ...

473
473
'Monsterlijke Courtois doet Real versteld staan'

Thibaut Courtois zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije interlands met de Rode ...

174
174
Goto geeft duidelijke reden voor vertrek bij Anderlecht

Komend weekend staat de elfde speeldag van de Jupiler Pro League alweer voor de deur. Revelatie STVV ...

380
380
'Dramatische onthulling omtrent Romelu Lukaku'

Op zijn 32ste heeft Romelu Lukaku intussen al een straf parcours afgelegd. De topschutter aller ...

299
299
'Club Brugge geeft strijd niet op: nieuw bod in januari'

Club Brugge kende vorige zomer uiteindelijk nog een bewogen mercato. Met De Cuyper, Talbi, Jutgla en ...

312
312
Meteen extra troef voor Hubert bij Union?

Het wordt uitkijken naar Union komend weekend. De landskampioen begint aan het ...

68
68
Staelens: "Hij is altijd onderschat geweest in België"

Belgische trainers lijken in de lift te zitten. Sébastien Pocognoli en Vincent Kompany zijn ...

180
180

Meer sportnieuws