'Lazio wil Eupen-speler kopen en meteen in deal betrekken'

124 stemmen
'Lazio wil Eupen-speler kopen en meteen in deal betrekken'

KAS Eupen heeft een redelijk grijs seizoen achter de rug. De Panda's konden zich relatief vlot van het behoud verzekeren, maar meer zat er ook zeker niet in. Toch mag de club uit het Oostkantons met vertrouwen naar de toekomst toe werken, ze heeft immers een aantal veelbelovende jongeren rondlopen.

Eén van die talenten is Junior Diomandé. De 17-jarige maakte vorige zomer de overstap vanuit de jeugdopleiding van KRC Genk en kwam ook al uit voor verschillende nationale jeugdselecties in ons land. De verdediger beschikt dan ook over het nodige potentieel, iets wat niet onopgemerkt is gebleven bij andere ploegen.

Volgens Footmercato zijn er verschillende Belgische clubs die belangstelling tonen, maar ook vanuit het buitenland zijn er de nodige geïnteresseerden. Naast een aantal Italiaanse ploegen, zouden ook Sevilla FC en Olympique Lyon hem in het vizier hebben.

UPDATE 30/05

Sevilla en Lyon krijgen dus Italiaanse concurrentie en intussen is ook duidelijk welke teams daar in de markt zijn voor Diomandé. Volgens Eurosport hebben ook Lazio en Hellas Verona hun oog laten vallen op het talent van AS Eupen. De jongeling heeft dus meer dan voldoende opties.

UPDATE 31/05

Italiaanse media weten dat Lazio Junior Diomandé, in het verleden doorgestuurd bij KRC Genk, wil overnemen van KAS Eupen. Het extra nieuws is het feit dat de club van Jordan Lukaku en Silvio Proto het talent naar Hellas Verona wil doorsturen. Daar wil Lazio Marash Kumbulla immers weghalen en ze willen de prijs drukken door Diomandé in de deal te betrekken.

LEES OOK: 'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Moet hij naar Lazio verkassen?

Meest recent

'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

48
48
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

165
165
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

34
34
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

293
293
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

34
34
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

146
146
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

32
32
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

184
184
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

319
319
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

689
689
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

457
457
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

139
139
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

417
417
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

241
241
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

647
647
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

174
174
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

615
615
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

122
122
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

246
246
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

423
423
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

720
720
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

128
128
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

1275
1275
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

191
191

Meer sportnieuws