'Oude bekende spelbreker voor droomtransfer Dennis?'

door
'Oude bekende spelbreker voor droomtransfer Dennis?'

Club Brugge boerde de voorbije jaren goed op de transfermarkt en beschikt zo over voldoende reserves om de coronacrisis door te komen.Toch hoopt Blauw-Zwart ook in de volgende mercato de nodige miljoenen bij te schrijven, waarvoor vooral naar Emmanuel Dennis wordt gekeken.


In tegenstelling tot Krépin Diatta, die ze in Jan Breydel liefst nog een jaar aan boord houden, zou de 22-jarige Nigeriaan op meer medewerking kunnen rekenen in de onderhandelingen over een eventueel vertrek. Club eist dan wel boter bij de vis, maar gezien de vele gegadigden zou dat in principe geen probleem mogen vormen. Zo werd Dennis al aan meerdere teams in de Premier League gelinkt, waaronder zelfs het grote Arsenal. Na enkele mindere jaren willen de Gunners de weg terug naar boven inzetten, onder meer door kansen te geven aan een aantal beloftevolle jongeren.

Vermits heel wat van die talenten qua profiel de wispelturige aanvaller van Club Brugge benaderen, leek die een transfer naar het Emirates Stadium dus sowieso al op zijn buik te mogen schrijven. Toch wil Mikel Arteta er graag nog een offensieve optie bij, al loeren de Londenaren volgens The Sun dan wel naar Victor Osimhen. De ex-speler van Charleroi en landgenoot van Dennis stond naar het verluidt wel op punt om te tekenen voor Napoli, dat 55 miljoen veil heeft om hem over te nemen van Lille. Aan Arsenal om er met een beter bod voor te zorgen dat speler én club hun kar nog keren.

LEES OOK: Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

Wie zal volgens u de mooiste carrière maken?

Meest recent

Onrust bij Rode Duivels: Garcia krijgt volle laag

Aan het feit dat de Rode Duivels straks naar het WK zullen gaan, wordt ondanks de misstap in ...

44
44
Europese pers messcherp: Nederland maakt Duivels met grond gelijk

De Rode Duivels hebben zaterdagnamiddag de eerste kans gemist om zich van een WK-ticket te ...

154
154
'Kompany huivert: Liverpool rooft ster weg uit Allianz Arena'

Bayern München wil na de interland-break zij zegereeks heropstarten in de Bundesliga en maakt ...

69
69
Portugal bibbert en beeft: WK-drama Ronaldo dreigt

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez wil zich zondagnamiddag verzekere van hun WK-ticket, ...

190
190
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele jackpot Club, nieuwe ploeg Verschaeren'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

188
188
'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Anderhalve maand voor de opening van de wintermercato wemelt het reeds van de geruchten in de ...

79
79
Vanaken overtuigt Garcia: wie wijkt bij Rode Duivels?

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een mager 1-1 gelijkspel tegen Kazachstan. Het enige ...

133
133
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

136
136
Kater in Kazachstan komt Rode Duivels duur te staan

Rudi Garcia en co. likken hun wonden na de kater in Kazachstan. Niet alleen zijn de Rode Duivels ...

175
175
Garcia huivert: in dit scenario missen Rode Duivels het WK

De eerste matchbal is verspeeld. Veel tijd hebben de Rode Duivels echter niet om stil te staan bij ...

268
268
'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Een jonge verdediger van Club wekt ...

559
559
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

142
142
Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

Kazachstan - België 1-1. Dat was de uitslag van deze pot voetbal en een blamage voor de Rode ...

176
176
Na de blamage: keuzes plots makkelijker voor Garcia

België bakte er weinig van tegen Kazachstan. Het werd 1-1 en een aantal Rode Duivels kregen hun ...

280
280
'Knaltransfer Raskin : Rode Duivel hakt knoop door'

Nicolas Raskin kende een sterk 2025, waar hij zich knap in de basisploeg van de Rode Duivels ...

156
156
Bruggeling zwaar vernederd door Garcia: bom barst bijna

Brandon Mechele zat 90 minuten op de bank in Astana terwijl de Belgische defensie opnieuw door het ...

3936
3936
STVV 'verklapt' transfergeheim: "Slagen er alle jaren in"

STVV is een club waar ze al jaren een uitstekend transferbeleid hebben, al sloegen ze in januari de ...

108
108
Na Vanderhaeghe ook Borkelmans terug aan de slag in België?

Vital Borkelmans vertoeft sinds eind oktober weer in België. De coach was aan de slag in Irak. ...

155
155
'Club Brugge wil stunten met 25-voudig Portugees international'

Club Brugge zal in januari wellicht toch wat versterking moeten halen. De kern oogt toch niet al te ...

550
550
Real en Bayern lonken naar JPL-parel: "Volgen hem al 2 jaar"

In de Belgische competitie breken elk seizoen nieuwe spelers door. Het niveau blijft daardoor altijd ...

534
534
Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

Denis Odoi is nog steeds nergens aan de slag als profspeler. De voormalige speler van RSC ...

119
119
'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

1348
1348
Lammens krijgt enorm compliment van Sir Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

178
178
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

147
147
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

75
75

Meer sportnieuws