'Club en Genk moeten zich haasten voor smaakmaker Cercle'

door
'Club en Genk moeten zich haasten voor smaakmaker Cercle'

De geruchtenmolen begint stilaan op volle toeren te draaien. De zomermercato komt steeds dichterbij en onder meer Zulte Waregem en KRC Genk schakelen een versnelling hoger.

Volgens Foot Mercato hebben beide ploegen interesse in Kouadio-Yves Dabila. De 23-jarige Ivoriaanse verdediger is eigendom van Lille OSC, dat hem afgelopen seizoen uitleende aan Cercle Brugge. Daar groeide hij uit tot een sterkhouder.

Lille zou bereid zijn om Dabila, die nog tot medio 2023 onder contract ligt en een marktwaarde heeft van 2 miljoen euro, uit te lenen met aankoopoptie. Een definitieve transfer behoort ook tot de mogelijkheden. Genk en Zulte Waregem krijgen wel de concurrentie van FC Nantes, Stade Brest, Levante en Alaves.

UPDATE 16u30

De interesse in Kouadio-Yves Dabila is enorm groot en volgens RTBF heeft ook Club Brugge interesse in de centrale verdediger. Lille OSC zal het maar al te graag lezen, want de Franse club kan het nodige geld wel gebruiken. Het hoopt de grote interesse te verzilveren en de nodige miljoenen op te strijken.

UPDATE 28/05
Club, Genk en Zulte Waregem zullen zich mogen haasten als ze Dabila willen strikken, want de interesse voor de verdediger die door Lille aan Cercle verhuurd werd, wordt stilaan concreet. Volgens de Franse journalist Manu Lonjon is het vooral FC Nantes dat probeert om de Ivoriaan uir Rijel los te weken. Die club haalde eerder al gewezen Club-speler Jean-Charles Castelletto binnen om de defensie te versterken, maar is dus duidelijk nog niet klaar.

Moeten de Belgische clubs snel een bod uitbrengen?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

55
55
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

39
39
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

52
52
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

58
58
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

47
47
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

15
15
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

36
36
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

335
335
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

146
146
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

93
93
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

426
426
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

188
188
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

75
75
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

398
398
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

364
364
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

301
301
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

365
365
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

508
508
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

392
392
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

130
130
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

758
758

Meer sportnieuws