Dutoit: "Contacten met clubs uit 1A, 1B en uit Frankrijk"

door
Dutoit:

Er zijn heel wat spelers einde contract in de Jupiler Pro League. Eén van hen is William Dutoit, die niet bij KV Oostende gaat blijven. KV Kortrijk toonde al interesse, maar voorlopig is er nog niks concreet.


"Ik blijf sereen en kalm over de toekomst, en er zullen wel clubs komen voor komend seizoen. Ik heb mezelf de afgelopen jaren goed kunnen bewijzen. KV Oostende? Ik heb geen contact met de nieuwe eigenaars, dus dat lijkt mij geen goed signaal. Ik heb geen idee wat ze van plan zijn", aldus Dutoit aan Le Grand Debrief.

Dutoit werd ook al eens aan Anderlecht gelinkt, maar daar is hij volgens onze bronnen geen kandidaat. Dutoit sluit geen enkele deur.

"Ik sluit geen enkele deur, ook die van 1B niet. Ik heb er met STVV al gespeeld en we pakten er de titel, dat was een formidabel moment. Als een club uit die reeks, die voor de titel speelt, mij een aanbod zou doen… Waarom niet? Er zijn contacten met clubs uit 1A en 1B, ook uit Frankrijk, en we zien wel. Tweede doelman bij een grote club? Dat is ook een mogelijkheid. Wie weet kan ik er een trofee winnen, ook al heb je er dan minder aandeel in, maar dat sluit ik zeker niet uit."

JOUW MENING TELT:
Vreemd dat KVO hem geen voorstel doet?

Meest recent

'Genk pakt uit met opmerkelijke aanwinst'

In de play-offs gaf KRC Genk nog de titel uit handen na een stevige inzinking. Een één ...

24
24
Rijk maar simpel: zo leven Dries en Kat in Turkije

Dries Mertens vierde afgelopen speeldag de landstitel met Galatasaray. De Rode Duivel won dit ...

34
34
'Club Brugge onverbiddelijk: bankzitter moet vertrekken'

Club Brugge speelt zondag nog zijn laatste troeven uit in de strijd om de titel, maar de kans is ...

156
156
Na verloren finale dropt Amorim stevig bommetje bij Man Utd

Manchester United heeft woensdagavond de kans laten liggen om zijn seizoen nog een beetje te redden. ...

58
58
'AA Gent wil slag slaan met Standard-revelatie'

AA Gent sluit zondag zijn seizoen af met een trip naar Union, waar ze wellicht het titelfeest van ...

146
146
'De Bruyne vindt nieuwe thuis: witte rook nabij'

Dinsdagavond nam Kevin De Bruyne een emotioneel afscheid van het Etihad, waar hij zijn laatste ...

404
404
KBVB maakt aanduidingen scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag weten we eindelijk wie zich tot landskampioen kroont. Hoewel er op de overige velden minder ...

91
91
Antwerp leent miljoenen: mysterieuze investeerder onthuld

Een opvallend zicht bij de afscheidsmatch van Toby Alderweireld: de bouwwerf waar ooit Tribune 2 ...

324
324
Jan Mulder emotioneel: "Heb er niets mee te maken!"

Jan Mulder werd recent 80 jaar oud (of jong) maar is nog steeds rad van tong. De Nederlander doet ...

136
136
'Genk gaat all-in: De Condé zet zinnen op topdeal'

De play-offs leverden KRC Genk een kater van jewelste op, al focust Thorsten Fink liever op de ...

212
212
De Bruyne ziet viering brutaal verstoord: beschamend wat gebeurde

Voor Kevin De Bruyne kwam er een einde aan een lange reeks van successen met zijn team Manchester ...

196
196
'Club Brugge zoekt flankaanvaller: buitenkans in beeld'

Club Brugge mag dan wel met ruime voorsprong de meest productieve aanval in onze competitie hebben, ...

296
296
Toptrainer in beeld bij Anderlecht: held of risiconemer?

Na een moeilijk seizoen lonkt er een grote naam om het roer over te nemen bij RSC Anderlecht. ...

589
589
'Exit bij Anderlecht: Hasi naar andere JPL-topclub?'

Na de nederlaag tegen Club Brugge sleept RSC Anderlecht zich naar het einde van het seizoen. Al ...

439
439
'Antwerp vreest rampscenario: smaakmaker pakt koffers'

Antwerp moet straks nog vol aan de bak tegen Charleroi om een Europees ticket te bemachtigen. Nadien ...

120
120
'Witte rook bij Club Brugge: overeenkomst in de maak'

Bij de fans van aartsrivaal Anderlecht maakte hij zichzelf de voorbije weken niet bepaald populair, ...

792
792
'Emotioneel afscheid: sterkhouder verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomer tegemoet, waarin Olivier Renard weer heel wat overtollige ...

513
513
"Als ik gelukkig wil zijn ..." - Alderweireld over Antwerp-toekomst

Toby Alderweireld stopt na het seizoen definitief als profvoetballer. Een concreet toekomstplan ...

101
101
'Fink moet schuiven: seizoen Genk-sterkhouder zit erop'

Voor KRC Genk staat er tijdens de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs niets meer op het spel. ...

306
306
Belgisch toptalent zakt in mekaar, reanimatie op het veld

Het Belgisch voetbal lijkt aan een nieuw drama ontsnapt. Jeugd-international Samuel Nibombé ...

0
0

Meer sportnieuws