'Club drukt door voor Gaich met concreet nieuw bod'

door
'Club drukt door voor Gaich met concreet nieuw bod'

Ondanks de coronacrisis wil Club Brugge ook tijdens de komende transferperiode stevig toeslaan. Op de verlanglijst van Blauw-Zwart staat onder meer een nieuwe spits, waarvoor de pijlen blijkbaar toch op Aldolfo Gaich gericht blijven. De beloftevolle Argentijn was afgelopen winter al nadrukkelijk in beeld, maar toen bleef een deal uit. Hoewel intussen Michael Krmencik aan boord werd gehaald, geeft Blauw-Zwart de strijd echter niet zomaar op.


Dit keer staan de sterren ook gunstiger, want San Lorenzo zou immers verplicht zijn om mee te werken aan een transfer om de eigen financiële problemen te counteren. Bepaalde media berichtten zelfs dat de Bruggelingen al een nieuw bod zouden hebben gedaan van zo'n negen à tien miljoen euro, een nieuw recordbedrag na de eerdere inspanningen voor Simon Mignolet en David Okereke. Volgens El Intransigente ligt met PSG wel een serieuze kaper op de kust, maar toch zou Club niet kansloos zijn.

UPDATE 25/05
Intussen kwam het gespecialiseerde Sanlorenzowebsite met meer informatie omtrent het bod dat Vincent Mannaert zou hebben uitgebracht in Argentinië. Het zou gaan om een som van tien miljoen euro, waarbij Club 90 procent van zijn transferrechten in handen krijgt. Concreet zou San Lorenzo dus nog tien procent van zijn eventuele doorverkoopwaarde behouden. Ook Leandro Alves, volger van Gaich zijn huidige werkgever voor Fox Sports, bevestigt trouwens dat Club opnieuw een officieel bod heeft ingediend.

LEES OOK: DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

Zal Club er dit keer in slagen Gaich in huis te halen?

Meest recent

’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

28
28
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

42
42
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

138
138
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

67
67
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

145
145
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

744
744
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

245
245
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

40
40
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

144
144
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

95
95
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

341
341
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

67
67
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

59
59
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

527
527
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

543
543
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

374
374
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

499
499
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

678
678
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

1027
1027
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

38
38
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

648
648
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1511
1511
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

1036
1036
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

486
486
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1228
1228

Meer sportnieuws