'Duitse topclub mengt zich in strijd om Tomiyasu'

159
'Duitse topclub mengt zich in strijd om Tomiyasu'

Lang niet alle Japanners die langs Stayen passeerden waren een succes, maar op zijn eentje maakte Takehiro Tomiyasu alle verliezen goed. De defensieleider leverde STVV immers een absolute recordsom van maar liefst negen miljoen euro op toen hij vorige zomer na anderhalf jaar in Sint-Truiden naar Bologna trok.


Daar maakt de nog altijd pas 21-jarige Japanner al het hele seizoen lang indruk aan de zijde van ex-Club Brugge verdediger Stefano Denswil, al vinden we Tomiyasu er niet in het centrum maar vooral op de zijkant terug. De 18-voudig international opereert in de Serie A doorgaans namelijk als rechtsachter, een polyvalentie die hij tevens in ons land af en toe al eens etaleerde. De Italianen zijn dan ook helemaal gek van die tactische flexibiliteit. Vooral AS Roma-coach Paulo Fonseca zou naar verluidt een grote fan zijn en richt volgens Il Tempo zijn pijlen al vol op Tomiyasu als versterking voor volgend seizoen. Na amper één jaar in Italië nam diens marktwaarde alvast toe tot 13,5 miljoen, een bedrag dat de Romeinen gerust op tafel zouden willen liggen.

UPDATE 25/05

AS Roma lijkt naast Takehiro Tomiyasu te grijpen. De officiële transferprijs bedraagt 25 miljoen euro en Bologna ziet de interesse groeien. Duitse media weten dat Bayer Leverkusen de ex-speler van STVV ook op de radar heeft staan. Het valt af te wachten of zij financieel zo ver willen gaan voor de talentvolle verdediger.

LEES OOK: Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

Zal Leverkusen wel zijn slag thuis weten te halen?

Meest recent

Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

0
0
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

19
19
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

33
33
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

174
174
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

34
34
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

72
72
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

67
67
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

112
112
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

143
143
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

51
51
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

58
58
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

312
312
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

726
726
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

85
85
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

163
163
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

83
83
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

169
169
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

199
199
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

379
379
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

695
695
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

257
257
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

609
609

Meer sportnieuws