STVV-spits lonkt naar MLS: "Wil graag in Miami spelen"

223 stemmen
STVV-spits lonkt naar MLS:

Sint-Truiden zal in de zomer nog werk hebben om zijn ploeg voor volgend seizoen vast te stellen. De Kanaries zullen naast het binnenhalen van versterkingen ook moeten zien af te raken van enkele overbodige spelers. Zo zijn er in de aanval een aantal spelers die geen toekomst meer hebben op Stayen, zoals Mohamed Buya Turay en Duckens Nazon.


Die laatste keerde vorige zomer terug van een uitleenbeurt aan het Schotse St. Mirren, maar kon ook dit seizoen geen basisplaats afdwingen. De Haïtiaan kwam zelfs niet verder dan één invalbeurt. Hij zet alvast zijn zinnen op een transfer naar de Verenigde Staten, zo vertelt hij op de website van de Noord-Amerikaanse voetbalbond CONCACAF.

"Ik zou graag in de MLS spelen, want daar zijn er veel Haïtianen", legt hij uit. "Er zijn veel Haïtianen in Miami, dus in Miami zou ik graag voetballen. Montreal is een andere stad. Als er een goede aanbieding zou komen, zou ik zeer geïnteresseerd zijn om in de MLS te gaan spelen.

Sinds dit seizoen is er een MLS-team in Miami, met het Inter Miami van Davic Beckham. Montreal is dan weer de thuishaven van Montreal Impact, waar Olivier Renard technisch directeur is.

Moet hij nog een kans krijgen bij STVV?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

109
109
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

44
44
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

313
313
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

268
268
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

552
552
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

95
95
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

307
307
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

124
124
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

56
56
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

94
94
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

94
94
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

255
255
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

297
297
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

400
400
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

424
424
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

428
428
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

161
161
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

196
196
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

81
81
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

435
435
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

486
486
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

38
38
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

107
107
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

220
220
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83

Meer sportnieuws