Higuaín over Martínez: 'Wordt lastig als Messi belt'

door
Higuaín over Martínez: 'Wordt lastig als Messi belt'

Het is geen geheim meer dat FC Barcelona naar de diensten van Lautaro Martínez van Internazionale hengelt. En Gonzalo Higuaín, die nog altijd onder contract staat bij Juventus, denkt dat de spits misschien wel naar het Camp Nou-stadion vertrekt.


In een interview met TyC Sports zegt de goalgetter: "Het is een lastige situatie voor hem. Toen ik achttien jaar was en Real Madrid belde, zei ik ook geen 'nee'. Ik wil geen onrust of zo veroorzaken, maar het is lastig om Barcelona af te wijzen als Lionel Messi belt. Ik zou me nu niet in zijn positie willen bevinden."

Volgens Higuaín kan Martínez het niveau van Barça sowieso aan: "Hij wordt alleen maar beter. Ondanks zijn leeftijd is hij al heel belangrijk voor Internazionale. Lautaro deed ook al mee aan het Copa América-toernooi en heeft alles in huis om de toekomstige nummer negen van de Argentijnse nationale ploeg te worden. Daarbij heeft hij zelf de sleutel in handen. We moeten nog afwachten hoe hij reageert als hij kritiek krijgt. Is hij mentaal sterk genoeg?"

Trainer Quique Setién van de Catalanen liet gisteren al weten: "Martínez is een speler die erg goed in dit team zou passen, net als andere spelers die van hetzelfde niveau zijn als hij."

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Zal hij naar Barça verhuizen?

Meest recent

'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

13
13
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

16
16
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

65
65
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

86
86
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

120
120
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

157
157
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

185
185
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

313
313
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

152
152
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

43
43
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

84
84
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

519
519
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

728
728
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

526
526
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

78
78
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

165
165
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

408
408
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

212
212
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

713
713
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

584
584
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

317
317
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

87
87

Meer sportnieuws