Ex-spits Anderlecht en AA Gent overleden op 38-jarige leeftijd

0 stemmen
Ex-spits Anderlecht en AA Gent overleden op 38-jarige leeftijd

Triest voetbalnieuws vanuit Servië, waar lokale media melden dat Miljan Mrdakovic op amper 38-jarige leeftijd overleden is. De ex-spits speelde in ons land voor Anderlecht, Eendracht Aalst en AA Gent. Hij werd dood teruggevonden in zijn woning in Belgrado, volgens de lokale media zou hij zelfmoord gepleegd hebben.


Mrdakovic begon zijn carrière in ons land, nadat Anderlecht hem in 1998 op amper 16-jarige leeftijd had binnengehaald. De Serviër zou in het Astridpark echter nooit doorbreken. Hij kwam uiteindelijk wel nog tot 25 wedstrijden in de Jupiler Pro League. Hij kwam drie keer in actie tijdens een uitleenbeurt aan Eendracht Aalst in het voorjaar van 2002 en na een seizoen bij OFK Belgrado zou hij nog 22 competitiematchen spelen voor AA Gent in het seizoen 2003/04. Mrdakovic scoorde vier keer voor de Buffalo's.

Na minder dan een seizoen verliet Mrdakovic het toenmalig Ottenstadion echter alweer, waarna hij aan een lang odyssee begon. Hij zou nooit langer dan twee jaar bij één club blijven. Zijn trektocht bracht Mrdakovic later nog in Servië, Oostenrijk, Oekraïne, Israël, Portugal, China, Cyprus, Griekenland en Singapore. In 2017 hield hij het voor bekeken met een derde passage bij OFK Belgrado. In 2008 vertegenwoordigde hij ook Servië op de Olympische Spelen.

LEES OOK: 'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Meest recent

Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

16
16
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

44
44
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

16
16
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

246
246
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

269
269
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

249
249
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

227
227
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

441
441
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

270
270
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

378
378
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

114
114
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1714
1714
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

155
155
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

238
238
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

204
204
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

72
72
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

334
334
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

317
317
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

152
152
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

442
442
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

51
51

Meer sportnieuws