'Buitenkans voor Club: 'efficiëntere Dennis' kost habbekrats'

door
'Buitenkans voor Club: 'efficiëntere Dennis' kost habbekrats'

Bij Club Brugge streken er de afgelopen jaren al een heleboel talentvolle Afrikaanse voetballers neer. Ook nu heeft het met onder meer Emmanuel Dennis en Krépin Diatta alweer enkele goudhaantjes in de rangen, waarbij vooral die eerste komende zomer op vertrekken staat. Tijd om op zoek te gaan naar een opvolger?


Dat spelers van het Afrikaanse continent via Jan Breydel een grote carrière uitbouwen in Europa, heeft Blauw-Zwart er alvast een goede naam gegeven. Zo zien ze bij Breaking The Lines in Club de gedroomde ploeg voor een nieuwe Afrikaanse parel: Victorien Adebayor. De 23-jarige Nigerees was dit seizoen goed voor 12 doelpunten in 13 wedstrijden bij het Ghanese Inter Allies en lijkt dus stilaan rijp voor de volgende stap.

UPDATE 22/05
Of Adebayor ook daadwerkelijk op Vincent Mannaert zijn lijstje staat is niet geweten, maar mogelijk doet Club er toch goed aan eens een kijkje te nemen naar de polyvalente aanvaller. Diens geschetste profiel bij bovenvermeld medium doet namelijk wel héél erg aan Dennis denken, zij het met één belangrijke troef: efficiënte, het grootste mankement van de wispelturige Nigeriaan.

Bovendien zou Adebayor wel eens een echte buitenkans kunnen vormen, want nog volgens Breaking The Lines werd bij eerdere gesprekken met enkele Ghanese topclubs gewag gemaakt van amper 150 duizend euro. Volgens Transfermarkt wordt zijn waarde dan weer op 200 duizend euro geschat. Hoe dan ook een koopje dus voor de kapitaalkrachtige Bruggelingen.

Moet Club hem in huis proberen halen?

Meest recent

Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

20
20
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

19
19
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

24
24
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

30
30
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

19
19
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

115
115
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

61
61
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

214
214
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

305
305
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

85
85
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

152
152
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

329
329
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

158
158
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

334
334
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

142
142
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

340
340
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

324
324
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

293
293
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

574
574
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

598
598
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

105
105
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

212
212
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

576
576
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

565
565
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

331
331

Meer sportnieuws