'Buitenkans voor Club: 'efficiëntere Dennis' kost habbekrats'

door
'Buitenkans voor Club: 'efficiëntere Dennis' kost habbekrats'

Bij Club Brugge streken er de afgelopen jaren al een heleboel talentvolle Afrikaanse voetballers neer. Ook nu heeft het met onder meer Emmanuel Dennis en Krépin Diatta alweer enkele goudhaantjes in de rangen, waarbij vooral die eerste komende zomer op vertrekken staat. Tijd om op zoek te gaan naar een opvolger?


Dat spelers van het Afrikaanse continent via Jan Breydel een grote carrière uitbouwen in Europa, heeft Blauw-Zwart er alvast een goede naam gegeven. Zo zien ze bij Breaking The Lines in Club de gedroomde ploeg voor een nieuwe Afrikaanse parel: Victorien Adebayor. De 23-jarige Nigerees was dit seizoen goed voor 12 doelpunten in 13 wedstrijden bij het Ghanese Inter Allies en lijkt dus stilaan rijp voor de volgende stap.

UPDATE 22/05
Of Adebayor ook daadwerkelijk op Vincent Mannaert zijn lijstje staat is niet geweten, maar mogelijk doet Club er toch goed aan eens een kijkje te nemen naar de polyvalente aanvaller. Diens geschetste profiel bij bovenvermeld medium doet namelijk wel héél erg aan Dennis denken, zij het met één belangrijke troef: efficiënte, het grootste mankement van de wispelturige Nigeriaan.

Bovendien zou Adebayor wel eens een echte buitenkans kunnen vormen, want nog volgens Breaking The Lines werd bij eerdere gesprekken met enkele Ghanese topclubs gewag gemaakt van amper 150 duizend euro. Volgens Transfermarkt wordt zijn waarde dan weer op 200 duizend euro geschat. Hoe dan ook een koopje dus voor de kapitaalkrachtige Bruggelingen.

Moet Club hem in huis proberen halen?

Meest recent

Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

33
33
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

101
101
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

55
55
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

169
169
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

208
208
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

43
43
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

441
441
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

342
342
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

134
134
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

450
450
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

417
417
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

73
73
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

341
341
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

572
572
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

202
202
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

243
243
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

311
311
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

308
308
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

375
375
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

556
556
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

196
196
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

309
309
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

509
509
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

393
393
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

212
212

Meer sportnieuws