'Pro League doet kleine toegeving aan Telenet'

door
'Pro League doet kleine toegeving aan Telenet'

Dat de Pro League besliste om een punt achter het huidige seizoen te zetten na de beslissing van de Nationale Veiligheidsraad dat er tot en met 31 juli niet gevoetbald mag worden, leek de logica zelve. Omdat de deadline van de UEFA om het seizoen te beëindigen op 3 augustus lag, was er immers geen tijd om nog de 30ste speeldag en play-offs af te werken. Desondanks werd de beslissing lang niet overal goed onthaald.


Zo roerden de rechtenhouders zich dit seizoen, want zij zien zich uiteraard elf speeldagen door de neus geboord. Vooral Telenet aarzelde niet om zijn onvrede te uiten. De provider eist dat de Pro League een deal van het tv-geld van dit seizoen -  een schijf van zo'n 23 miljoen euro - terugbetaalt en dreigt met een rechtszaak.

De Pro League doet volgens Het Laatste Nieuws nu wel een kleine toegeving en heeft ingestemd tot een gesprek met Telenet. Dat was ook één van de eisen van het bedrijf, voor het eventueel naar de rechter zou stappen. Bij de Pro League blijven ze wel de mening aangedaan dat ze niets hoeven terug te betalen, aangezien het seizoen door overmacht niet uitgespeeld kon worden.

LEES OOK: 'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Moet de Pro League een deel terugbetalen?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

114
114
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

92
92
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

27
27
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

21
21
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

180
180
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

64
64
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

388
388
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

151
151
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

159
159
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

33
33
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

366
366
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

367
367
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

292
292
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

118
118
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

214
214
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

545
545
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

146
146
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

116
116
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

75
75
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

256
256
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

162
162
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

130
130
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

408
408
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

297
297

Meer sportnieuws