TRANSFERUURTJE: Gillet kan naar PO I-club, vijf clubs azen op Castagne

door
TRANSFERUURTJE: Gillet kan naar PO I-club, vijf clubs azen op Castagne

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou dan toch een topspeler moeten verkopen. Yari Verschaeren, Sambi Lokonga, Jérémy Doku en Hendrik Van Crombrugge zijn het meest gewild. Toch bestaat de kans ook dat RSCA eerst geld wil verzamelen door Alexis Saelemaekers, Thomas Didillon, Adrien Trebel en mogelijk Francis Amuzu/Elias Cobbaut van de hand te doen. Franck Boeckx, einde contract, stopt en wordt keeperstrainer bij de beloften.

Standard moet wellicht ook verkopen, maar Samuel Bastien (gelinkt aan West Ham United, Watford en RB Leipzig) wil blijven. Mehdi Carcela mag wel weg. De Rouches zouden hun oog hebben laten vallen op de Franse aanvaller Jean-Christophe Bahebeck van FC Utrecht.


KRC Genk zag een aantal talenten de club verlaten, maar het plukte ook een speler weg bij STVV. De 15-jarige Lars Michiels komt de U18 versterken. Aan uitgaande zijde is er nog altijd de interesse van Atalanta in Joakim Maehle.

Sporting Charleroi heeft de 17-jarige linksachter Thomas Renier weggehaald bij Standard. Mehdi Bayat gaf ook toe dat de club interesse heeft in Guillaume Gillet en dat het Kevah Rezaei graag wil houden.


Antwerp zoekt nog steeds naar een nieuwe coach. Marc Wilmots gaf al aan dat hij enkel naar Standard zou willen terugkeren, Ivan Leko maakte zijn interesse wel duidelijk kenbaar.

BUITENLAND
Liverpool heeft aanvallend veel weelde, maar het zou de 19-jarige Braziliaanse aanvaller Gustavo Maia van Sao Paulo willen aantrekken. FC Barcelona aast ook op de speler.

Chelsea heeft een voorstel van Juventus naar de prullenbak gegooid. De Oude Dame had graag dergelijke deal afgerond met Jorginho en Miralem Pjanic in de hoofdrol. Dat gaat echter niet door.


In Italië blijft het druk rondom Timothy Castagne. Die lijkt Atalanta te gaan verlaten en Leicester City, Tottenham, Internazionale, Sevilla en Napoli zien de komst van de Rode Duivel wel zitten.

De saga Gareth Bale. Elke mercato komt deze soap terug en dat is nu niet anders, deze keer met Newcastle als nieuwe tegenspeler. The Magpies zouden Bale terug naar Engeland willen halen, Real Madrid werkt maar al te graag mee, maar de flankaanvaller wil zijn contract uitdoen in Madrid.


Tot slot is er de Ligue I. Lyon zoekt een verdediger en is uitgekomen bij Samuel Gigot (Spartak Moskou, ex-AA Gent) en Ramy Bensebaini (Mönchengladbach, ex-Lierse SK). Nîmes wil dan weer graag de Belgische middenvelder Mehdi Lahaire (FC Utrecht, ook ex-Lierse SK) naar Frankrijk halen.

LEES OOK: 'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Zal Bale ook komend seizoen voor Real Madrid voetballen?

Meest recent

Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

13
13
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

51
51
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

18
18
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

14
14
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

18
18
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

166
166
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

211
211
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

298
298
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

137
137
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

72
72
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

49
49
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

245
245
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

460
460
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

246
246
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

150
150
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

417
417
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

210
210
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

415
415
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

169
169
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

102
102
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

690
690
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

316
316
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

769
769
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

537
537

Meer sportnieuws