TRANSFERUURTJE: Gillet kan naar PO I-club, vijf clubs azen op Castagne

door
TRANSFERUURTJE: Gillet kan naar PO I-club, vijf clubs azen op Castagne

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou dan toch een topspeler moeten verkopen. Yari Verschaeren, Sambi Lokonga, Jérémy Doku en Hendrik Van Crombrugge zijn het meest gewild. Toch bestaat de kans ook dat RSCA eerst geld wil verzamelen door Alexis Saelemaekers, Thomas Didillon, Adrien Trebel en mogelijk Francis Amuzu/Elias Cobbaut van de hand te doen. Franck Boeckx, einde contract, stopt en wordt keeperstrainer bij de beloften.

Standard moet wellicht ook verkopen, maar Samuel Bastien (gelinkt aan West Ham United, Watford en RB Leipzig) wil blijven. Mehdi Carcela mag wel weg. De Rouches zouden hun oog hebben laten vallen op de Franse aanvaller Jean-Christophe Bahebeck van FC Utrecht.


KRC Genk zag een aantal talenten de club verlaten, maar het plukte ook een speler weg bij STVV. De 15-jarige Lars Michiels komt de U18 versterken. Aan uitgaande zijde is er nog altijd de interesse van Atalanta in Joakim Maehle.

Sporting Charleroi heeft de 17-jarige linksachter Thomas Renier weggehaald bij Standard. Mehdi Bayat gaf ook toe dat de club interesse heeft in Guillaume Gillet en dat het Kevah Rezaei graag wil houden.


Antwerp zoekt nog steeds naar een nieuwe coach. Marc Wilmots gaf al aan dat hij enkel naar Standard zou willen terugkeren, Ivan Leko maakte zijn interesse wel duidelijk kenbaar.

BUITENLAND
Liverpool heeft aanvallend veel weelde, maar het zou de 19-jarige Braziliaanse aanvaller Gustavo Maia van Sao Paulo willen aantrekken. FC Barcelona aast ook op de speler.

Chelsea heeft een voorstel van Juventus naar de prullenbak gegooid. De Oude Dame had graag dergelijke deal afgerond met Jorginho en Miralem Pjanic in de hoofdrol. Dat gaat echter niet door.


In Italië blijft het druk rondom Timothy Castagne. Die lijkt Atalanta te gaan verlaten en Leicester City, Tottenham, Internazionale, Sevilla en Napoli zien de komst van de Rode Duivel wel zitten.

De saga Gareth Bale. Elke mercato komt deze soap terug en dat is nu niet anders, deze keer met Newcastle als nieuwe tegenspeler. The Magpies zouden Bale terug naar Engeland willen halen, Real Madrid werkt maar al te graag mee, maar de flankaanvaller wil zijn contract uitdoen in Madrid.


Tot slot is er de Ligue I. Lyon zoekt een verdediger en is uitgekomen bij Samuel Gigot (Spartak Moskou, ex-AA Gent) en Ramy Bensebaini (Mönchengladbach, ex-Lierse SK). Nîmes wil dan weer graag de Belgische middenvelder Mehdi Lahaire (FC Utrecht, ook ex-Lierse SK) naar Frankrijk halen.

LEES OOK: UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Zal Bale ook komend seizoen voor Real Madrid voetballen?

Meest recent

Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

4
4
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

56
56
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

30
30
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

39
39
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

183
183
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

48
48
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

79
79
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

88
88
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

235
235
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

244
244
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

100
100
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

115
115
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

105
105
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

400
400
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

441
441
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

129
129
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

402
402
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

490
490
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

296
296
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

114
114
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

85
85
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

160
160
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

264
264
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

339
339

Meer sportnieuws