TRANSFERUURTJE: Gillet kan naar PO I-club, vijf clubs azen op Castagne

1110 stemmen
TRANSFERUURTJE: Gillet kan naar PO I-club, vijf clubs azen op Castagne

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou dan toch een topspeler moeten verkopen. Yari Verschaeren, Sambi Lokonga, Jérémy Doku en Hendrik Van Crombrugge zijn het meest gewild. Toch bestaat de kans ook dat RSCA eerst geld wil verzamelen door Alexis Saelemaekers, Thomas Didillon, Adrien Trebel en mogelijk Francis Amuzu/Elias Cobbaut van de hand te doen. Franck Boeckx, einde contract, stopt en wordt keeperstrainer bij de beloften.

Standard moet wellicht ook verkopen, maar Samuel Bastien (gelinkt aan West Ham United, Watford en RB Leipzig) wil blijven. Mehdi Carcela mag wel weg. De Rouches zouden hun oog hebben laten vallen op de Franse aanvaller Jean-Christophe Bahebeck van FC Utrecht.


KRC Genk zag een aantal talenten de club verlaten, maar het plukte ook een speler weg bij STVV. De 15-jarige Lars Michiels komt de U18 versterken. Aan uitgaande zijde is er nog altijd de interesse van Atalanta in Joakim Maehle.

Sporting Charleroi heeft de 17-jarige linksachter Thomas Renier weggehaald bij Standard. Mehdi Bayat gaf ook toe dat de club interesse heeft in Guillaume Gillet en dat het Kevah Rezaei graag wil houden.


Antwerp zoekt nog steeds naar een nieuwe coach. Marc Wilmots gaf al aan dat hij enkel naar Standard zou willen terugkeren, Ivan Leko maakte zijn interesse wel duidelijk kenbaar.

BUITENLAND
Liverpool heeft aanvallend veel weelde, maar het zou de 19-jarige Braziliaanse aanvaller Gustavo Maia van Sao Paulo willen aantrekken. FC Barcelona aast ook op de speler.

Chelsea heeft een voorstel van Juventus naar de prullenbak gegooid. De Oude Dame had graag dergelijke deal afgerond met Jorginho en Miralem Pjanic in de hoofdrol. Dat gaat echter niet door.


In Italië blijft het druk rondom Timothy Castagne. Die lijkt Atalanta te gaan verlaten en Leicester City, Tottenham, Internazionale, Sevilla en Napoli zien de komst van de Rode Duivel wel zitten.

De saga Gareth Bale. Elke mercato komt deze soap terug en dat is nu niet anders, deze keer met Newcastle als nieuwe tegenspeler. The Magpies zouden Bale terug naar Engeland willen halen, Real Madrid werkt maar al te graag mee, maar de flankaanvaller wil zijn contract uitdoen in Madrid.


Tot slot is er de Ligue I. Lyon zoekt een verdediger en is uitgekomen bij Samuel Gigot (Spartak Moskou, ex-AA Gent) en Ramy Bensebaini (Mönchengladbach, ex-Lierse SK). Nîmes wil dan weer graag de Belgische middenvelder Mehdi Lahaire (FC Utrecht, ook ex-Lierse SK) naar Frankrijk halen.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Zal Bale ook komend seizoen voor Real Madrid voetballen?

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

12
12
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

22
22
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

90
90
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

28
28
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

77
77
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

35
35
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

83
83
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

173
173
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

378
378
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

194
194
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

651
651
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

52
52
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

446
446
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

953
953
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

105
105
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

247
247
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

190
190
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

350
350
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

88
88
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

46
46
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

631
631
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

80
80
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

286
286
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60

Meer sportnieuws