TRANSFERUURTJE: Gillet kan naar PO I-club, vijf clubs azen op Castagne

door
TRANSFERUURTJE: Gillet kan naar PO I-club, vijf clubs azen op Castagne

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou dan toch een topspeler moeten verkopen. Yari Verschaeren, Sambi Lokonga, Jérémy Doku en Hendrik Van Crombrugge zijn het meest gewild. Toch bestaat de kans ook dat RSCA eerst geld wil verzamelen door Alexis Saelemaekers, Thomas Didillon, Adrien Trebel en mogelijk Francis Amuzu/Elias Cobbaut van de hand te doen. Franck Boeckx, einde contract, stopt en wordt keeperstrainer bij de beloften.

Standard moet wellicht ook verkopen, maar Samuel Bastien (gelinkt aan West Ham United, Watford en RB Leipzig) wil blijven. Mehdi Carcela mag wel weg. De Rouches zouden hun oog hebben laten vallen op de Franse aanvaller Jean-Christophe Bahebeck van FC Utrecht.


KRC Genk zag een aantal talenten de club verlaten, maar het plukte ook een speler weg bij STVV. De 15-jarige Lars Michiels komt de U18 versterken. Aan uitgaande zijde is er nog altijd de interesse van Atalanta in Joakim Maehle.

Sporting Charleroi heeft de 17-jarige linksachter Thomas Renier weggehaald bij Standard. Mehdi Bayat gaf ook toe dat de club interesse heeft in Guillaume Gillet en dat het Kevah Rezaei graag wil houden.


Antwerp zoekt nog steeds naar een nieuwe coach. Marc Wilmots gaf al aan dat hij enkel naar Standard zou willen terugkeren, Ivan Leko maakte zijn interesse wel duidelijk kenbaar.

BUITENLAND
Liverpool heeft aanvallend veel weelde, maar het zou de 19-jarige Braziliaanse aanvaller Gustavo Maia van Sao Paulo willen aantrekken. FC Barcelona aast ook op de speler.

Chelsea heeft een voorstel van Juventus naar de prullenbak gegooid. De Oude Dame had graag dergelijke deal afgerond met Jorginho en Miralem Pjanic in de hoofdrol. Dat gaat echter niet door.


In Italië blijft het druk rondom Timothy Castagne. Die lijkt Atalanta te gaan verlaten en Leicester City, Tottenham, Internazionale, Sevilla en Napoli zien de komst van de Rode Duivel wel zitten.

De saga Gareth Bale. Elke mercato komt deze soap terug en dat is nu niet anders, deze keer met Newcastle als nieuwe tegenspeler. The Magpies zouden Bale terug naar Engeland willen halen, Real Madrid werkt maar al te graag mee, maar de flankaanvaller wil zijn contract uitdoen in Madrid.


Tot slot is er de Ligue I. Lyon zoekt een verdediger en is uitgekomen bij Samuel Gigot (Spartak Moskou, ex-AA Gent) en Ramy Bensebaini (Mönchengladbach, ex-Lierse SK). Nîmes wil dan weer graag de Belgische middenvelder Mehdi Lahaire (FC Utrecht, ook ex-Lierse SK) naar Frankrijk halen.

LEES OOK: UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Zal Bale ook komend seizoen voor Real Madrid voetballen?

Meest recent

'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

25
25
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

7
7
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

137
137
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

48
48
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

189
189
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

29
29
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

170
170
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

82
82
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

83
83
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

75
75
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

18
18
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

190
190
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

223
223
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

283
283
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

99
99
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

82
82
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

513
513
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

296
296
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

350
350
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

617
617
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

323
323
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

58
58
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

112
112
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

103
103

Meer sportnieuws