TRANSFERUURTJE: Gillet kan naar PO I-club, vijf clubs azen op Castagne

door
TRANSFERUURTJE: Gillet kan naar PO I-club, vijf clubs azen op Castagne

De Bundesliga gaat weer van start, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou dan toch een topspeler moeten verkopen. Yari Verschaeren, Sambi Lokonga, Jérémy Doku en Hendrik Van Crombrugge zijn het meest gewild. Toch bestaat de kans ook dat RSCA eerst geld wil verzamelen door Alexis Saelemaekers, Thomas Didillon, Adrien Trebel en mogelijk Francis Amuzu/Elias Cobbaut van de hand te doen. Franck Boeckx, einde contract, stopt en wordt keeperstrainer bij de beloften.

Standard moet wellicht ook verkopen, maar Samuel Bastien (gelinkt aan West Ham United, Watford en RB Leipzig) wil blijven. Mehdi Carcela mag wel weg. De Rouches zouden hun oog hebben laten vallen op de Franse aanvaller Jean-Christophe Bahebeck van FC Utrecht.


KRC Genk zag een aantal talenten de club verlaten, maar het plukte ook een speler weg bij STVV. De 15-jarige Lars Michiels komt de U18 versterken. Aan uitgaande zijde is er nog altijd de interesse van Atalanta in Joakim Maehle.

Sporting Charleroi heeft de 17-jarige linksachter Thomas Renier weggehaald bij Standard. Mehdi Bayat gaf ook toe dat de club interesse heeft in Guillaume Gillet en dat het Kevah Rezaei graag wil houden.


Antwerp zoekt nog steeds naar een nieuwe coach. Marc Wilmots gaf al aan dat hij enkel naar Standard zou willen terugkeren, Ivan Leko maakte zijn interesse wel duidelijk kenbaar.

BUITENLAND
Liverpool heeft aanvallend veel weelde, maar het zou de 19-jarige Braziliaanse aanvaller Gustavo Maia van Sao Paulo willen aantrekken. FC Barcelona aast ook op de speler.

Chelsea heeft een voorstel van Juventus naar de prullenbak gegooid. De Oude Dame had graag dergelijke deal afgerond met Jorginho en Miralem Pjanic in de hoofdrol. Dat gaat echter niet door.


In Italië blijft het druk rondom Timothy Castagne. Die lijkt Atalanta te gaan verlaten en Leicester City, Tottenham, Internazionale, Sevilla en Napoli zien de komst van de Rode Duivel wel zitten.

De saga Gareth Bale. Elke mercato komt deze soap terug en dat is nu niet anders, deze keer met Newcastle als nieuwe tegenspeler. The Magpies zouden Bale terug naar Engeland willen halen, Real Madrid werkt maar al te graag mee, maar de flankaanvaller wil zijn contract uitdoen in Madrid.


Tot slot is er de Ligue I. Lyon zoekt een verdediger en is uitgekomen bij Samuel Gigot (Spartak Moskou, ex-AA Gent) en Ramy Bensebaini (Mönchengladbach, ex-Lierse SK). Nîmes wil dan weer graag de Belgische middenvelder Mehdi Lahaire (FC Utrecht, ook ex-Lierse SK) naar Frankrijk halen.

LEES OOK: 'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Zal Bale ook komend seizoen voor Real Madrid voetballen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

7
7
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

45
45
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

16
16
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

57
57
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

108
108
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

111
111
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

90
90
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

141
141
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

257
257
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

16
16
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

417
417
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

719
719
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

150
150
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

22
22
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

100
100
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

94
94
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

120
120
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

487
487
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

294
294
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

142
142
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

120
120
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

451
451
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

650
650
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

334
334
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

149
149

Meer sportnieuws