'Mbokani kan aan de slag bij door coronacrisis bekende club'

1048 stemmen
'Mbokani kan aan de slag bij door coronacrisis bekende club'

Bij Antwerp krijgen de plannen voor volgend seizoen alsmaar meer vorm en er lijkt weer veel te gaan veranderen op de Bosuil. Nadat eerder al het vertrek van Sinan Bolat en Kevin Mirallas aangekondigd werd, bevestigde de club donderdag ook het afscheid van Laszlo Bölöni. Ook over het lot van Steven Defour, Dieumerci Mbokani en Dino Arslanagic bestaat nog onzekerheid.

Antwerp voert wel gesprekken met de drie spelers om hun aflopende contracten te verlengen, maar het is nog steeds wachten op witte rook. In het geval van Mbokani zou nu ook een extra struikelblok opgedoken zijn. Volgens Het Nieuwsblad geniet de 34-jarige Congolees immers interesse van enkele Chinese eersteklassers.

Mbokani zou een lucratief buitenlands avontuur nog wel zien zitten en dus gaat hij voorlopig nog niet in op de avances van Antwerp. Het vertrek van Bölöni zal daarbij zeker niet in de kaart van de Great Old spelen, want de topschutter had een uitstekende band met de intussen ex-trainer.

UPDATE 9u31
Antwerp krijgt dus af te rekenen met Chinese interesse voor Mbokani. Het Nieuwsblad weet intussen dat Wuhan Zall de club is die het meeste lonkt naar de topschutter van de Bosuil. Wuhan eindigde vorig seizoen als zesde in de Chinese Super League, maar vergaarde vooral bekendheid door het coronavirus. Wuhan is immers de stad waar het virus eerst uitbrak en daardoor zat de ploeg meer dan een maand vast in Spanje, waar ze op stage waren toen de strenge lockdown-maatregelen opgelegd werden.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Kan Mbokani beter bij Antwerp blijven?

Meest recent

'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

5
5
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

14
14
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

74
74
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

29
29
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

135
135
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

68
68
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

145
145
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

26
26
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

227
227
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

161
161
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

788
788
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1024
1024
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

357
357
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

179
179
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

258
258
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

197
197
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

157
157
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

87
87
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

181
181
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

107
107
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

43
43
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

76
76
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

89
89

Meer sportnieuws