'Mbokani kan aan de slag bij door coronacrisis bekende club'

1048 stemmen
'Mbokani kan aan de slag bij door coronacrisis bekende club'

Bij Antwerp krijgen de plannen voor volgend seizoen alsmaar meer vorm en er lijkt weer veel te gaan veranderen op de Bosuil. Nadat eerder al het vertrek van Sinan Bolat en Kevin Mirallas aangekondigd werd, bevestigde de club donderdag ook het afscheid van Laszlo Bölöni. Ook over het lot van Steven Defour, Dieumerci Mbokani en Dino Arslanagic bestaat nog onzekerheid.

Antwerp voert wel gesprekken met de drie spelers om hun aflopende contracten te verlengen, maar het is nog steeds wachten op witte rook. In het geval van Mbokani zou nu ook een extra struikelblok opgedoken zijn. Volgens Het Nieuwsblad geniet de 34-jarige Congolees immers interesse van enkele Chinese eersteklassers.

Mbokani zou een lucratief buitenlands avontuur nog wel zien zitten en dus gaat hij voorlopig nog niet in op de avances van Antwerp. Het vertrek van Bölöni zal daarbij zeker niet in de kaart van de Great Old spelen, want de topschutter had een uitstekende band met de intussen ex-trainer.

UPDATE 9u31
Antwerp krijgt dus af te rekenen met Chinese interesse voor Mbokani. Het Nieuwsblad weet intussen dat Wuhan Zall de club is die het meeste lonkt naar de topschutter van de Bosuil. Wuhan eindigde vorig seizoen als zesde in de Chinese Super League, maar vergaarde vooral bekendheid door het coronavirus. Wuhan is immers de stad waar het virus eerst uitbrak en daardoor zat de ploeg meer dan een maand vast in Spanje, waar ze op stage waren toen de strenge lockdown-maatregelen opgelegd werden.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

🚀

Kan Mbokani beter bij Antwerp blijven?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

14
14
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

25
25
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

48
48
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

32
32
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

12
12
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

33
33
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

60
60
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

219
219
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

26
26
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

45
45
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

346
346
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

37
37
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

166
166
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

112
112
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

621
621
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

131
131
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

113
113
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

429
429
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

652
652
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

486
486
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

415
415
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

502
502

Meer sportnieuws