'PSV wil opnieuw een Belg langer vastleggen'

74 stemmen
'PSV wil opnieuw een Belg langer vastleggen'

PSV heeft traditioneel altijd een aantal Belgen in zijn rangen, want de Nederlandse topclub rekruteert vaak jeugd in de grensstreek met ons land. Ook dit seizoen speelden een aantal van onze landgenoten bij Jong PSV. Voor volgend seizoen lijken er al zeker drie Belgen in de kern van het beloftenelftal te zitten.


Cyril Ngonge verlaat Eindhoven wel nadat zijn aankoopoptie niet gelicht werd, maar daar staat tegenover dat de 18-jarige doelman Maxime Delanghe in principe eerste doelman moet worden. Daarnaast wordt er ook nog gerekend op twee Belgische aanvallers: de 19-jarigen Yorbe Vertessen en Sekou Sidibe.

Die laatste is in juni einde contract, maar het Eindhovens Dagblad meldt dat PSV hem een voorstel gedaan heeft om bij te tekenen. Sidibe was dit seizoen al een vaste waarde bij Jong PSV, waar hij goed was voor zes goals in 24 wedstrijden.

LEES OOK: Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Zal hij ook doorbreken bij PSV?

Meest recent

Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

112
112
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

22
22
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

22
22
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

316
316
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

401
401
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

56
56
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

119
119
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

12
12
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

234
234
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

143
143
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

87
87
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

143
143
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

293
293
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

240
240
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

111
111
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

415
415
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

723
723
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

132
132
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

326
326
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

167
167
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

87
87
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

87
87
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

249
249
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

779
779

Meer sportnieuws