AA Gent organiseert virtuele match tegen COVID-19

106
AA Gent organiseert virtuele match tegen COVID-19

Er heerst nog altijd veel onzekerheid over de Jupiler Pro League, maar één ding is zeker: de Belgische voetballiefhebber moet het nog een tijdje zonder het geliefkoosde spelletje stellen. Intussen doen de clubs er dan ook alles aan om hun supporters geëngageerd te houden. Zo ook AA Gent, dat een mysterieus plan in gedachten lijkt te hebben.


De Buffalo's kondigden via hun sociale mediakanalen immers aan dat er vanaf zondag 17 mei om 18 u weer voetbal te zien zal zijn in de Ghelamco Arena. "Vanuit ons kot", voegen ze er wel nog aan toe. Uiteraard is een echte wedstrijd momenteel niet mogelijk, het valt dus af te wachten wat ze in de Ghelamco Arena precies aan het bekokstoven zijn.

UPDATE 12/05
Intussen verschafte AA Gent meer duidelijkheid bij de plannen. "Dé wedstrijd van het jaar staat op het programma: Samen Sterk 2020 VS. Covid-19", zo lezen we op de clubwebsite. "Voor één keer zijn het niet Odjidja en co die onze blauwwitte kleuren vertegenwoordigen, maar een team andere krijgers. Het team Covidbestrijders bestaat uit prominente publieke figuren (waaronder virologen Marc Van Ranst en Steven Van Gucht, alsook enkele politici, nvdr.) die dagelijks in hun vakgebied het virus te lijf gaan. Zij nemen het op tegen de hardnekkige covids."

"De naam van ons team vat alles samen, samen staan we sterk! Daarom kan ook iedereen sponsor worden van deze bijzondere wedstrijd. Elke bijdrage helpt. Vanaf 5 euro kan je 'sponsoren' en steun je Digital For Youth. Dit vanaf woensdagmiddag 13 mei (13u) tot zondagavond (23u59). De opbrengst gaat integraal naar Digital For Youth, de vereniging die meewerkt aan de digitalisering van het onderwijs", besluiten de Buffalo's hun knappe initiatief. Gent gaat zo het Duitse Lokomotive Leipzig achterna, dat eerder al tegen 'De Onzichtbare Tegenstander' speelde ... en meer dan 180 duizend tickets aan één euro elk verkocht.

LEES OOK: Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

Goed initiatief van AA Gent?

Meest recent

AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

23
23
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

28
28
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

113
113
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

203
203
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

73
73
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

201
201
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

101
101
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

67
67
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

366
366
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

28
28
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

484
484
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

60
60
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

706
706
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

69
69
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

579
579
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

216
216
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1085
1085
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

29
29
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

112
112
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

343
343
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

263
263

Meer sportnieuws