AA Gent organiseert virtuele match tegen COVID-19

door
AA Gent organiseert virtuele match tegen COVID-19

Er heerst nog altijd veel onzekerheid over de Jupiler Pro League, maar één ding is zeker: de Belgische voetballiefhebber moet het nog een tijdje zonder het geliefkoosde spelletje stellen. Intussen doen de clubs er dan ook alles aan om hun supporters geëngageerd te houden. Zo ook AA Gent, dat een mysterieus plan in gedachten lijkt te hebben.


De Buffalo's kondigden via hun sociale mediakanalen immers aan dat er vanaf zondag 17 mei om 18 u weer voetbal te zien zal zijn in de Ghelamco Arena. "Vanuit ons kot", voegen ze er wel nog aan toe. Uiteraard is een echte wedstrijd momenteel niet mogelijk, het valt dus af te wachten wat ze in de Ghelamco Arena precies aan het bekokstoven zijn.

UPDATE 12/05
Intussen verschafte AA Gent meer duidelijkheid bij de plannen. "Dé wedstrijd van het jaar staat op het programma: Samen Sterk 2020 VS. Covid-19", zo lezen we op de clubwebsite. "Voor één keer zijn het niet Odjidja en co die onze blauwwitte kleuren vertegenwoordigen, maar een team andere krijgers. Het team Covidbestrijders bestaat uit prominente publieke figuren (waaronder virologen Marc Van Ranst en Steven Van Gucht, alsook enkele politici, nvdr.) die dagelijks in hun vakgebied het virus te lijf gaan. Zij nemen het op tegen de hardnekkige covids."

"De naam van ons team vat alles samen, samen staan we sterk! Daarom kan ook iedereen sponsor worden van deze bijzondere wedstrijd. Elke bijdrage helpt. Vanaf 5 euro kan je 'sponsoren' en steun je Digital For Youth. Dit vanaf woensdagmiddag 13 mei (13u) tot zondagavond (23u59). De opbrengst gaat integraal naar Digital For Youth, de vereniging die meewerkt aan de digitalisering van het onderwijs", besluiten de Buffalo's hun knappe initiatief. Gent gaat zo het Duitse Lokomotive Leipzig achterna, dat eerder al tegen 'De Onzichtbare Tegenstander' speelde ... en meer dan 180 duizend tickets aan één euro elk verkocht.

LEES OOK: KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Goed initiatief van AA Gent?

Meest recent

De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

29
29
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

46
46
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

257
257
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

52
52
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

43
43
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

129
129
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

303
303
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

127
127
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

63
63
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

276
276
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

404
404
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

43
43
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

172
172
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

623
623
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

175
175
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

129
129
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

196
196
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

33
33
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

375
375
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

83
83
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

243
243
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

380
380
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

203
203
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

323
323
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

412
412

Meer sportnieuws