TRANSFERUURTJE: Strijd tussen Anderlecht, Club & co, Barcelona wil Guardiola

425
TRANSFERUURTJE: Strijd tussen Anderlecht, Club & co, Barcelona wil Guardiola

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot half mei en in de meeste landen zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zoekt naar versterking en is daarbij uitgekomen bij Francesco Antonucci. De Belg, door Monaco uitgeleend aan Volendam, geniet ook interesse van AZ, Club Brugge, KRC Genk en Club Brugge. Paars-Wit gaat voorlopig géén spits aantrekken en wacht af hoe Landry Dimata terugkeert.


KRC Genk heeft echter nog meer opties, want de club heeft zijn ook ook laten vallen op Bryan Linssen van Vitesse. Standard heeft dan weer Alessandro Ciranni van Moeskroen op de radar. Bij Les Hurlus zien ze mogelijk ook Jean Butez, Benjamin Van Durmen, Deni Hocko en Marko Bakic.

AA Gent zit ook niet stil en haalde Davy Roef gratis weg bij Anderlecht. Het heeft met Jelle Bataille (KV Oostende), Amine Khammas (KRC Genk), Alessandro Ciranni (Moeskroen) en Reggie Cannon (Dallas FC) een aantal potentiële aanwinsten op het oog. Nathan Rodes en Malick Keita zien hun aflopend contract bij Charleroi niet verlengd worden.


BUITENLAND

Zlatan Ibrahimovic heeft een aflopend contract bij AC Milan en de Zweedse aanvaller traint al weken mee met Hammarby. De kans zou zelfs groot zijn dat hij daar een contract gaat ondertekenen.

Door de huidige crisis zouden er wel eens de nodige ruildeals kunnen komen. FC Barcelona en Juventus werken daar alvast aan. De Oude Dame wil graag Arthur naar Turijn halen en Ivan Rakitic en Arturo Vidal werden ook al genoemd, terwijl Barça graag Miralem Pjanic wil vastleggen. Ook Matteo De Sciglio zou de overstap naar Camp Nou kunnen maken. Nog in Camp Nou: Joan Laporta wil opnieuw voorzitter worden bij Barcelona en hij wil de fans paaien met een terugkeer van Pep Guardiola.


Atlético Madrid en Liverpool denken ook aan een ruildeal. Alex Oxlade-Chamberlain zou de overstap naar Spanje maken, en Thomas Partey die naar Engeland. Al toont ook Arsenal interesse in die laatste. Christian Benteke lijkt ondanks enkele magere jaren Crystal Palace niet te willen verlaten. Club Brugge zag hij niet zitten en de kans is zeer groot dat hij in de zomer niet van club zal wisselen.


In de Serie A is er al veel gezeg en geschreven over transfers bij Internazionale. Zij weten dat Lautaro Martinez graag naar FC Barcelona wil en ze zouden ondertussen bereid zijn om water bij de wijn te doen. Barça zou een bepaald bedrag overschrijven en spelers als Emerson of Nelson Semedo kunnen mogelijk de overstap naar Milaan maken.

Tot slot: Guillaume Gillet is een vrije speler. RC Lens besliste om het aflopend contract van de 36-jarige middenvelder niet open te breken. Gillet moet dus op zoek gaan naar een nieuwe club.

LEES OOK: Ballon d’Or wordt nachtmerrie: Kane krijgt de volle laag

Zal Guardiola terugkeren naar Barça?

Meest recent

'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

50
50
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

143
143
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

164
164
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

65
65
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

42
42
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

169
169
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

31
31
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

87
87
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

174
174
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

666
666
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

87
87
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

131
131
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

185
185
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

169
169
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

66
66
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

114
114
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

131
131
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

221
221
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

444
444
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

249
249
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

41
41
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

186
186
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

33
33
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

191
191

Meer sportnieuws