TRANSFERUURTJE: Strijd tussen Anderlecht, Club & co, Barcelona wil Guardiola

door
TRANSFERUURTJE: Strijd tussen Anderlecht, Club & co, Barcelona wil Guardiola

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot half mei en in de meeste landen zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zoekt naar versterking en is daarbij uitgekomen bij Francesco Antonucci. De Belg, door Monaco uitgeleend aan Volendam, geniet ook interesse van AZ, Club Brugge, KRC Genk en Club Brugge. Paars-Wit gaat voorlopig géén spits aantrekken en wacht af hoe Landry Dimata terugkeert.


KRC Genk heeft echter nog meer opties, want de club heeft zijn ook ook laten vallen op Bryan Linssen van Vitesse. Standard heeft dan weer Alessandro Ciranni van Moeskroen op de radar. Bij Les Hurlus zien ze mogelijk ook Jean Butez, Benjamin Van Durmen, Deni Hocko en Marko Bakic.

AA Gent zit ook niet stil en haalde Davy Roef gratis weg bij Anderlecht. Het heeft met Jelle Bataille (KV Oostende), Amine Khammas (KRC Genk), Alessandro Ciranni (Moeskroen) en Reggie Cannon (Dallas FC) een aantal potentiële aanwinsten op het oog. Nathan Rodes en Malick Keita zien hun aflopend contract bij Charleroi niet verlengd worden.


BUITENLAND

Zlatan Ibrahimovic heeft een aflopend contract bij AC Milan en de Zweedse aanvaller traint al weken mee met Hammarby. De kans zou zelfs groot zijn dat hij daar een contract gaat ondertekenen.

Door de huidige crisis zouden er wel eens de nodige ruildeals kunnen komen. FC Barcelona en Juventus werken daar alvast aan. De Oude Dame wil graag Arthur naar Turijn halen en Ivan Rakitic en Arturo Vidal werden ook al genoemd, terwijl Barça graag Miralem Pjanic wil vastleggen. Ook Matteo De Sciglio zou de overstap naar Camp Nou kunnen maken. Nog in Camp Nou: Joan Laporta wil opnieuw voorzitter worden bij Barcelona en hij wil de fans paaien met een terugkeer van Pep Guardiola.


Atlético Madrid en Liverpool denken ook aan een ruildeal. Alex Oxlade-Chamberlain zou de overstap naar Spanje maken, en Thomas Partey die naar Engeland. Al toont ook Arsenal interesse in die laatste. Christian Benteke lijkt ondanks enkele magere jaren Crystal Palace niet te willen verlaten. Club Brugge zag hij niet zitten en de kans is zeer groot dat hij in de zomer niet van club zal wisselen.


In de Serie A is er al veel gezeg en geschreven over transfers bij Internazionale. Zij weten dat Lautaro Martinez graag naar FC Barcelona wil en ze zouden ondertussen bereid zijn om water bij de wijn te doen. Barça zou een bepaald bedrag overschrijven en spelers als Emerson of Nelson Semedo kunnen mogelijk de overstap naar Milaan maken.

Tot slot: Guillaume Gillet is een vrije speler. RC Lens besliste om het aflopend contract van de 36-jarige middenvelder niet open te breken. Gillet moet dus op zoek gaan naar een nieuwe club.

LEES OOK: ‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Zal Guardiola terugkeren naar Barça?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

22
22
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

103
103
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

155
155
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

32
32
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

186
186
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

100
100
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

102
102
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

79
79
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

185
185
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

137
137
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1206
1206
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

66
66
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

78
78
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

529
529
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

240
240
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

155
155
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

139
139
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1063
1063
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

400
400
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

895
895

Meer sportnieuws