Italiaanse regering zet licht op groen voor Lukaku en co

door
Italiaanse regering zet licht op groen voor Lukaku en co

Het lijkt stilaan een zekerheid dat heel wat Europese competities nog zullen afgewerkt worden dit seizoen. Naast de Bundesliga zullen naar alle waarschijnlijkheid ook de Premier League en de Serie A de bal snel aan het rollen brengen. 


Zo heeft de Italiaanse regering vandaag beslist dat er vanaf 18 mei opnieuw collectief mag getraind worden bij de Italiaanse voetbalclubs. Sinds vorige week mochten Lukaku en co reeds individueel trainen op hun club, maar daar komt nu snel verandering in. Het staat dan ook zo goed als vast dat er binnenkort een datum wordt geprikt over de hervatting van de competitie. 

Het hervatten van de Serie A is voor vele Belgische voetballiefhebbers uitstekend nieuws. Met Romelu Lukaku, Dries Mertens, Radja Nainggolan, Timothy Castagne, Jordan Lukaku, Silvio Proto, en Alexis Saelemaekers zijn er heel wat Belgen actief in de Italiaanse voetbalcompetitie. In totaal moeten er nog twaalf wedstrijden afgewerkt worden in de Serie A. 

LEES OOK: Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

De hervatting van de Serie A is een goed idee.

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

13
13
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

34
34
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

32
32
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

15
15
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

149
149
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

104
104
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

146
146
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

460
460
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

119
119
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

88
88
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

221
221
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

57
57
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

67
67
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

62
62
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

188
188
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

109
109
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

113
113
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

679
679
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

142
142
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

522
522
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

672
672
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

89
89
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

173
173
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

282
282

Meer sportnieuws