RTBF: "Club lekte mail met JPL-voorstel zélf naar media"

door
RTBF:

Nu het doek straks eindelijk effectief valt over de Jupiler Pro League, is het dringend tijd om werk te maken van het format voor volgend seizoen. Club Brugge had niet langer zin om de resultaten van de werkgroep af te wachten en schoof dus zelf maar een voorstel in te dienen. Een initiatief waar onder andere AA Gent en Standard als door een wesp gestoken op reageren.


Zij vinden het niet kunnen dat Blauw-Zwart, dat als autoritaire leider opvallend genoeg geen vertegenwoordiger heeft in de werkgroep, de vlucht vooruit kiest door op eigen houtje plannen op tafel te leggen. Hoewel het daarbij vooral om gekrenkte ego's en spierballengerol lijkt te gaan, hebben die ploegen ergens wel een punt. Ook Club lijkt namelijk vooral om de eigen belangen bekommerd.

Zo weten ze bij RTBF dat de Bruggelingen hun voorstel niet alleen naar hun Pro League-collega's, maar tevens naar diverse "zeer invloedrijke media in het noorden van het land" mailden. Een vrij populistische zet die, om de woorden van Michel Louwagie te gebruiken, van weinig collegialiteit getuigt. En nogmaals etaleert hoe opiniemakerij en lobbywerk een groot deel van de oefening vormen.

LEES OOK: Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

🚀

Ongehoord van Club?

Meest recent

Champions' Play-Offs: dit zestal ligt onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

10
10
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

105
105
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

18
18
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

244
244
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

241
241
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

274
274
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

13
13
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

28
28
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

50
50
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

89
89
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

86
86
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

59
59
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

358
358
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

153
153
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

297
297
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

125
125
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

459
459
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

269
269
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

212
212
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

168
168
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

243
243
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

728
728
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

81
81

Meer sportnieuws