'Lommel verwacht zich aan uitstekend licentienieuws'

door
'Lommel verwacht zich aan uitstekend licentienieuws'

Maar liefst zeven profclubs kregen dit seizoen geen licentie en voor een aantal van hen zag het er lange tijd slecht uit. Lokeren ging al failliet en ook Lommel leek de voorbije weken dezelfde weg op te gaan. Eigenaar Udi Shochatovitch weigerde nog langer te investeren, waardoor de Limburgers plots met een diepe financiële put zaten. 

Bovendien kon het ook niet meteen een overnemer zoeken, omdat Shochatovitch moeilijk deed. In principe zou de club opnieuw in handen komen van voorzitter Paul Kerkhofs als de Israëliër de overeenkomst niet zou naleven, maar die onderhandelde zeer hard. Maar volgens Het Laatste Nieuws kreeg Kerkhofs eind vorige week de club weer in handen en dus is er opnieuw hoop voor Lommel. 

Twee buitenlandse groepen, waarvan één met een link met een buitenlandse club, zouden interesse tonen om Lommel over te nemen en de onderhandelingen lopen. De nieuwe eigenaars zouden 350.000 euro aan schulden moeten aflossen en daarnaast ook 1 miljoen euro investeren om de budgetten voor volgend seizoen rond te krijgen. Het lijkt er dus goed uit te zien voor Lommel, ook omdat een groep lokale investeerders zich garant zou stellen voor de overbruggingsperiode tot een overname rond zou zijn.

UPDATE 05/05
Het lijkt er goed uit te zien voor Lommel, want tegenover TV Limburg geeft voorzitter Paul Kerkhofs aan dat hij het nodige kapitaal verzameld heeft om de club een licentie te kunnen bezorgen. Het is enkel nog wachten op een positief advies van het BAS. Achter de coulissen staan ook al nieuwe investeerders klaar voor de club, maar zij wachten nog af tot de licentie helemaal binnen is. Donderdag buigt het BAS zich over het Lommelse dossier.

Denk je dat Lommel nog in de problemen zal komen?

Meest recent

'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

72
72
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

4
4
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

140
140
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

323
323
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

87
87
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

147
147
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

458
458
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

616
616
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

331
331
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

106
106
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

273
273
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

251
251
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

587
587
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

336
336
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

682
682
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

668
668
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

778
778
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

149
149
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

589
589
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1434
1434
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

786
786
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

245
245
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

482
482
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

400
400
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

668
668

Meer sportnieuws