'Lommel verwacht zich aan uitstekend licentienieuws'

248 stemmen
'Lommel verwacht zich aan uitstekend licentienieuws'

Maar liefst zeven profclubs kregen dit seizoen geen licentie en voor een aantal van hen zag het er lange tijd slecht uit. Lokeren ging al failliet en ook Lommel leek de voorbije weken dezelfde weg op te gaan. Eigenaar Udi Shochatovitch weigerde nog langer te investeren, waardoor de Limburgers plots met een diepe financiële put zaten. 

Bovendien kon het ook niet meteen een overnemer zoeken, omdat Shochatovitch moeilijk deed. In principe zou de club opnieuw in handen komen van voorzitter Paul Kerkhofs als de Israëliër de overeenkomst niet zou naleven, maar die onderhandelde zeer hard. Maar volgens Het Laatste Nieuws kreeg Kerkhofs eind vorige week de club weer in handen en dus is er opnieuw hoop voor Lommel. 

Twee buitenlandse groepen, waarvan één met een link met een buitenlandse club, zouden interesse tonen om Lommel over te nemen en de onderhandelingen lopen. De nieuwe eigenaars zouden 350.000 euro aan schulden moeten aflossen en daarnaast ook 1 miljoen euro investeren om de budgetten voor volgend seizoen rond te krijgen. Het lijkt er dus goed uit te zien voor Lommel, ook omdat een groep lokale investeerders zich garant zou stellen voor de overbruggingsperiode tot een overname rond zou zijn.

UPDATE 05/05
Het lijkt er goed uit te zien voor Lommel, want tegenover TV Limburg geeft voorzitter Paul Kerkhofs aan dat hij het nodige kapitaal verzameld heeft om de club een licentie te kunnen bezorgen. Het is enkel nog wachten op een positief advies van het BAS. Achter de coulissen staan ook al nieuwe investeerders klaar voor de club, maar zij wachten nog af tot de licentie helemaal binnen is. Donderdag buigt het BAS zich over het Lommelse dossier.

Denk je dat Lommel nog in de problemen zal komen?

Meest recent

Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

422
422
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

21
21
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

76
76
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

150
150
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

14
14
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

34
34
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

220
220
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

116
116
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

288
288
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

228
228
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

396
396
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

402
402
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

243
243
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

74
74
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

101
101
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

176
176
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

59
59
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

65
65
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

526
526
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

183
183
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

190
190
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

948
948
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

108
108
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

256
256

Meer sportnieuws