'Lommel verwacht zich aan uitstekend licentienieuws'

248 stemmen
'Lommel verwacht zich aan uitstekend licentienieuws'

Maar liefst zeven profclubs kregen dit seizoen geen licentie en voor een aantal van hen zag het er lange tijd slecht uit. Lokeren ging al failliet en ook Lommel leek de voorbije weken dezelfde weg op te gaan. Eigenaar Udi Shochatovitch weigerde nog langer te investeren, waardoor de Limburgers plots met een diepe financiële put zaten. 

Bovendien kon het ook niet meteen een overnemer zoeken, omdat Shochatovitch moeilijk deed. In principe zou de club opnieuw in handen komen van voorzitter Paul Kerkhofs als de Israëliër de overeenkomst niet zou naleven, maar die onderhandelde zeer hard. Maar volgens Het Laatste Nieuws kreeg Kerkhofs eind vorige week de club weer in handen en dus is er opnieuw hoop voor Lommel. 

Twee buitenlandse groepen, waarvan één met een link met een buitenlandse club, zouden interesse tonen om Lommel over te nemen en de onderhandelingen lopen. De nieuwe eigenaars zouden 350.000 euro aan schulden moeten aflossen en daarnaast ook 1 miljoen euro investeren om de budgetten voor volgend seizoen rond te krijgen. Het lijkt er dus goed uit te zien voor Lommel, ook omdat een groep lokale investeerders zich garant zou stellen voor de overbruggingsperiode tot een overname rond zou zijn.

UPDATE 05/05
Het lijkt er goed uit te zien voor Lommel, want tegenover TV Limburg geeft voorzitter Paul Kerkhofs aan dat hij het nodige kapitaal verzameld heeft om de club een licentie te kunnen bezorgen. Het is enkel nog wachten op een positief advies van het BAS. Achter de coulissen staan ook al nieuwe investeerders klaar voor de club, maar zij wachten nog af tot de licentie helemaal binnen is. Donderdag buigt het BAS zich over het Lommelse dossier.

Denk je dat Lommel nog in de problemen zal komen?

Meest recent

Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

12
12
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

59
59
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

137
137
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

81
81
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

95
95
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

41
41
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

66
66
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

182
182
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

68
68
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

154
154
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

392
392
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

133
133
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

83
83
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

93
93
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

207
207
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

214
214
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

97
97
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

211
211
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

241
241
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

100
100
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

79
79
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

441
441

Meer sportnieuws