'Lommel verwacht zich aan uitstekend licentienieuws'

door
'Lommel verwacht zich aan uitstekend licentienieuws'

Maar liefst zeven profclubs kregen dit seizoen geen licentie en voor een aantal van hen zag het er lange tijd slecht uit. Lokeren ging al failliet en ook Lommel leek de voorbije weken dezelfde weg op te gaan. Eigenaar Udi Shochatovitch weigerde nog langer te investeren, waardoor de Limburgers plots met een diepe financiële put zaten. 

Bovendien kon het ook niet meteen een overnemer zoeken, omdat Shochatovitch moeilijk deed. In principe zou de club opnieuw in handen komen van voorzitter Paul Kerkhofs als de Israëliër de overeenkomst niet zou naleven, maar die onderhandelde zeer hard. Maar volgens Het Laatste Nieuws kreeg Kerkhofs eind vorige week de club weer in handen en dus is er opnieuw hoop voor Lommel. 

Twee buitenlandse groepen, waarvan één met een link met een buitenlandse club, zouden interesse tonen om Lommel over te nemen en de onderhandelingen lopen. De nieuwe eigenaars zouden 350.000 euro aan schulden moeten aflossen en daarnaast ook 1 miljoen euro investeren om de budgetten voor volgend seizoen rond te krijgen. Het lijkt er dus goed uit te zien voor Lommel, ook omdat een groep lokale investeerders zich garant zou stellen voor de overbruggingsperiode tot een overname rond zou zijn.

UPDATE 05/05
Het lijkt er goed uit te zien voor Lommel, want tegenover TV Limburg geeft voorzitter Paul Kerkhofs aan dat hij het nodige kapitaal verzameld heeft om de club een licentie te kunnen bezorgen. Het is enkel nog wachten op een positief advies van het BAS. Achter de coulissen staan ook al nieuwe investeerders klaar voor de club, maar zij wachten nog af tot de licentie helemaal binnen is. Donderdag buigt het BAS zich over het Lommelse dossier.

Denk je dat Lommel nog in de problemen zal komen?

Meest recent

Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

38
38
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

47
47
Toby Alderweireld kookt: "Moeilijk om te verwerken"

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

7
7
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

11
11
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

152
152
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

148
148
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

61
61
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

63
63
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

127
127
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

283
283
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

38
38
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

262
262
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

64
64
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

425
425
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

82
82
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

350
350
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

615
615
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

306
306
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

206
206
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

168
168
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

131
131
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

513
513
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

486
486

Meer sportnieuws