'Lommel verwacht zich aan uitstekend licentienieuws'

248 stemmen
'Lommel verwacht zich aan uitstekend licentienieuws'

Maar liefst zeven profclubs kregen dit seizoen geen licentie en voor een aantal van hen zag het er lange tijd slecht uit. Lokeren ging al failliet en ook Lommel leek de voorbije weken dezelfde weg op te gaan. Eigenaar Udi Shochatovitch weigerde nog langer te investeren, waardoor de Limburgers plots met een diepe financiële put zaten. 

Bovendien kon het ook niet meteen een overnemer zoeken, omdat Shochatovitch moeilijk deed. In principe zou de club opnieuw in handen komen van voorzitter Paul Kerkhofs als de Israëliër de overeenkomst niet zou naleven, maar die onderhandelde zeer hard. Maar volgens Het Laatste Nieuws kreeg Kerkhofs eind vorige week de club weer in handen en dus is er opnieuw hoop voor Lommel. 

Twee buitenlandse groepen, waarvan één met een link met een buitenlandse club, zouden interesse tonen om Lommel over te nemen en de onderhandelingen lopen. De nieuwe eigenaars zouden 350.000 euro aan schulden moeten aflossen en daarnaast ook 1 miljoen euro investeren om de budgetten voor volgend seizoen rond te krijgen. Het lijkt er dus goed uit te zien voor Lommel, ook omdat een groep lokale investeerders zich garant zou stellen voor de overbruggingsperiode tot een overname rond zou zijn.

UPDATE 05/05
Het lijkt er goed uit te zien voor Lommel, want tegenover TV Limburg geeft voorzitter Paul Kerkhofs aan dat hij het nodige kapitaal verzameld heeft om de club een licentie te kunnen bezorgen. Het is enkel nog wachten op een positief advies van het BAS. Achter de coulissen staan ook al nieuwe investeerders klaar voor de club, maar zij wachten nog af tot de licentie helemaal binnen is. Donderdag buigt het BAS zich over het Lommelse dossier.

Denk je dat Lommel nog in de problemen zal komen?

Meest recent

Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

6
6
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

61
61
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

215
215
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

62
62
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

52
52
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

35
35
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

224
224
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

227
227
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

589
589
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

134
134
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

19
19
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

415
415
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

127
127
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

138
138
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

645
645
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

749
749
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

331
331
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

398
398
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

100
100
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

174
174
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

241
241
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

177
177
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

89
89
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

187
187

Meer sportnieuws