'Martinez versiert bijzonder knap loon bij KBVB'

398 stemmen
'Martinez versiert bijzonder knap loon bij KBVB'

Het uitstellen van het EK naar 2021 zorgde ook bij de KBVB voor een vervelend probleem. Het contract van bondscoach Roberto Martinez loopt normaal gezien komende zomer af en dus zou de Spanjaard in principe nog voor het grote tornooi kunnen vertrekken. Maar er lijkt nu een oplossing in de maak.


Volgens diverse media, waaronder SudPresse en Het Laatste Nieuws, is men immers zo goed als rond over een contractverlening. De bedoeling is dat Martinez zal bijtekenen tot na het winter-WK van 2022 in Qatar. Momenteel worden de juridische details nog nagekeken, maar de verwachting is dat de nodige handtekeningen snel zullen geplaatst worden.

Martinez kon nochtans rekenen op de nodige interesse, maar de Spanjaard voelt zich bijzonder goed in zijn rol binnen de Belgische bond, waar hij ook steeds meer macht vergaard. Bovendien is zijn gezin al helemaal gesetteld in ons land. En lieten verschillende spelers al verstaan dat ze graag willen doorgaan met Martinez. Welk salaris hij zal opstrijken is tot dusver niet bekend.

UPDATE 12u15

Roberto Martinez verdient momenteel ongeveer 1,2 miljoen euro per jaar. De bondscoach van de Rode Duivels gaat er serieus op voorruit bij een nieuw contract. Het Laatste Nieuws weet dat Martinez bijna 3 miljoen euro bruto per jaar gaat verdienen. Hij gaat dus meer dan het dubbele van zijn huidige loon opstrijken.

LEES OOK: Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

Juist loon voor Martinez?

Meest recent

Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

382
382
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

13
13
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

19
19
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

36
36
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

34
34
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

93
93
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

159
159
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

182
182
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

331
331
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

804
804
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

130
130
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

698
698
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

191
191
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

575
575
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

188
188
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

61
61
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

178
178
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

156
156
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

819
819
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

576
576
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

210
210
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

50
50
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

173
173

Meer sportnieuws