D'Onofrio: "We gaan met Bölöni praten"

door
D'Onofrio:

Het bestuur van Royal Antwerp FC gaat enkele drukke zomermaanden tegemoet. De contracten van een pak spelers lopen af en dus zal er tijdens de mercato flink gesleuteld moeten worden aan de kern. Bovendien staat het nog lang niet vast wie de trainer zal worden op de Bosuil. 


Het contract van huidig coach Laszlo Bölöni loopt immers af na het seizoen en de Roemeen blies de voorbije weken warm en koud over zijn toekomst. Eerst liet hij in een interview verstaan dat Antwerp allicht voor een nieuwe trainer zal gaan. Vervolgens nuanceerde hij die woorden en stelde Bölöni dat er nog geen beslissing is genomen. De club liet eveneens al verstaan dat ze nog geen knopen heeft doorgehakt in dit dossier. 

Bij Sporza werd ook voorzitter Paul Gheysens gepolst naar de toekomst van Bölöni. Hij laat echter alles over aan sportieve baas Luciano D'Onofrio. "Heel eerlijk: ik heb er nog geen enkel gesprek over gehad met Luciano . Ik weet niet of er veel clubs nu bezig zijn met hun ploegen te herschikken voor volgend seizoen. Luciano zal zich daar wel mee bezighouden. Maar het belangrijkste is nu om de spelers weer in conditie te brengen, zodat we weer kunnen spelen", blijft Gheysens aandringen op een voortzetting van de competitie.

UPDATE 2/05

De verklaringen van Böloni over zijn toekomst bij Antwerp FC zijn uiteraard ook bij sportieve baas Luciano D'Onofrio aangekomen. De Italo-Belg verklaart aan Gazet van Antwerpen dat hij ook heeft gehoord dat Bölöni van lucht wil veranderen, maar niét van de Roemeen zelf. D'Onofrio benadrukt dat hij zal praten met Bölöni en dat hij zal zien wat dat gesprek zal opleveren. Hij wil allerminst op de zaken vooruitlopen.

LEES OOK: Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Moet Bölöni aanblijven als trainer?

Meest recent

'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

6
6
Pijnlijke statistiek onthult groot probleem bij Anderlecht

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

15
15
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

20
20
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

59
59
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

58
58
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

26
26
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

39
39
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

82
82
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

51
51
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

63
63
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

146
146
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

154
154
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

107
107
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

161
161
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

183
183
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

201
201
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

68
68
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

145
145
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

238
238
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

297
297
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

468
468
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

13
13
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

316
316

Meer sportnieuws