D'Onofrio: "We gaan met Bölöni praten"

377 stemmen
D'Onofrio:

Het bestuur van Royal Antwerp FC gaat enkele drukke zomermaanden tegemoet. De contracten van een pak spelers lopen af en dus zal er tijdens de mercato flink gesleuteld moeten worden aan de kern. Bovendien staat het nog lang niet vast wie de trainer zal worden op de Bosuil. 


Het contract van huidig coach Laszlo Bölöni loopt immers af na het seizoen en de Roemeen blies de voorbije weken warm en koud over zijn toekomst. Eerst liet hij in een interview verstaan dat Antwerp allicht voor een nieuwe trainer zal gaan. Vervolgens nuanceerde hij die woorden en stelde Bölöni dat er nog geen beslissing is genomen. De club liet eveneens al verstaan dat ze nog geen knopen heeft doorgehakt in dit dossier. 

Bij Sporza werd ook voorzitter Paul Gheysens gepolst naar de toekomst van Bölöni. Hij laat echter alles over aan sportieve baas Luciano D'Onofrio. "Heel eerlijk: ik heb er nog geen enkel gesprek over gehad met Luciano . Ik weet niet of er veel clubs nu bezig zijn met hun ploegen te herschikken voor volgend seizoen. Luciano zal zich daar wel mee bezighouden. Maar het belangrijkste is nu om de spelers weer in conditie te brengen, zodat we weer kunnen spelen", blijft Gheysens aandringen op een voortzetting van de competitie.

UPDATE 2/05

De verklaringen van Böloni over zijn toekomst bij Antwerp FC zijn uiteraard ook bij sportieve baas Luciano D'Onofrio aangekomen. De Italo-Belg verklaart aan Gazet van Antwerpen dat hij ook heeft gehoord dat Bölöni van lucht wil veranderen, maar niét van de Roemeen zelf. D'Onofrio benadrukt dat hij zal praten met Bölöni en dat hij zal zien wat dat gesprek zal opleveren. Hij wil allerminst op de zaken vooruitlopen.

LEES OOK: Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Moet Bölöni aanblijven als trainer?

Meest recent

Cvetkovic krijgt strafvermindering: RSCA tóch in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

0
0
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

58
58
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

105
105
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

148
148
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

267
267
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

241
241
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

95
95
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

57
57
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

305
305
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

344
344
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

240
240
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

181
181
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

353
353
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

291
291
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

86
86
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

303
303
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

315
315
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

529
529
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

386
386
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

292
292
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

514
514
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

164
164
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

313
313
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

293
293

Meer sportnieuws