D'Onofrio: "We gaan met Bölöni praten"

door
D'Onofrio:

Het bestuur van Royal Antwerp FC gaat enkele drukke zomermaanden tegemoet. De contracten van een pak spelers lopen af en dus zal er tijdens de mercato flink gesleuteld moeten worden aan de kern. Bovendien staat het nog lang niet vast wie de trainer zal worden op de Bosuil. 


Het contract van huidig coach Laszlo Bölöni loopt immers af na het seizoen en de Roemeen blies de voorbije weken warm en koud over zijn toekomst. Eerst liet hij in een interview verstaan dat Antwerp allicht voor een nieuwe trainer zal gaan. Vervolgens nuanceerde hij die woorden en stelde Bölöni dat er nog geen beslissing is genomen. De club liet eveneens al verstaan dat ze nog geen knopen heeft doorgehakt in dit dossier. 

Bij Sporza werd ook voorzitter Paul Gheysens gepolst naar de toekomst van Bölöni. Hij laat echter alles over aan sportieve baas Luciano D'Onofrio. "Heel eerlijk: ik heb er nog geen enkel gesprek over gehad met Luciano . Ik weet niet of er veel clubs nu bezig zijn met hun ploegen te herschikken voor volgend seizoen. Luciano zal zich daar wel mee bezighouden. Maar het belangrijkste is nu om de spelers weer in conditie te brengen, zodat we weer kunnen spelen", blijft Gheysens aandringen op een voortzetting van de competitie.

UPDATE 2/05

De verklaringen van Böloni over zijn toekomst bij Antwerp FC zijn uiteraard ook bij sportieve baas Luciano D'Onofrio aangekomen. De Italo-Belg verklaart aan Gazet van Antwerpen dat hij ook heeft gehoord dat Bölöni van lucht wil veranderen, maar niét van de Roemeen zelf. D'Onofrio benadrukt dat hij zal praten met Bölöni en dat hij zal zien wat dat gesprek zal opleveren. Hij wil allerminst op de zaken vooruitlopen.

LEES OOK: 'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Moet Bölöni aanblijven als trainer?

Meest recent

'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

0
0
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

12
12
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

14
14
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

54
54
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

44
44
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

233
233
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

53
53
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

59
59
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

443
443
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

78
78
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

205
205
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

248
248
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

135
135
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

426
426
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

314
314
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

295
295
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

77
77
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

116
116
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

56
56
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

365
365
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

265
265
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

316
316
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

273
273
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

41
41
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

216
216

Meer sportnieuws