D'Onofrio: "We gaan met Bölöni praten"

door
D'Onofrio:

Het bestuur van Royal Antwerp FC gaat enkele drukke zomermaanden tegemoet. De contracten van een pak spelers lopen af en dus zal er tijdens de mercato flink gesleuteld moeten worden aan de kern. Bovendien staat het nog lang niet vast wie de trainer zal worden op de Bosuil. 


Het contract van huidig coach Laszlo Bölöni loopt immers af na het seizoen en de Roemeen blies de voorbije weken warm en koud over zijn toekomst. Eerst liet hij in een interview verstaan dat Antwerp allicht voor een nieuwe trainer zal gaan. Vervolgens nuanceerde hij die woorden en stelde Bölöni dat er nog geen beslissing is genomen. De club liet eveneens al verstaan dat ze nog geen knopen heeft doorgehakt in dit dossier. 

Bij Sporza werd ook voorzitter Paul Gheysens gepolst naar de toekomst van Bölöni. Hij laat echter alles over aan sportieve baas Luciano D'Onofrio. "Heel eerlijk: ik heb er nog geen enkel gesprek over gehad met Luciano . Ik weet niet of er veel clubs nu bezig zijn met hun ploegen te herschikken voor volgend seizoen. Luciano zal zich daar wel mee bezighouden. Maar het belangrijkste is nu om de spelers weer in conditie te brengen, zodat we weer kunnen spelen", blijft Gheysens aandringen op een voortzetting van de competitie.

UPDATE 2/05

De verklaringen van Böloni over zijn toekomst bij Antwerp FC zijn uiteraard ook bij sportieve baas Luciano D'Onofrio aangekomen. De Italo-Belg verklaart aan Gazet van Antwerpen dat hij ook heeft gehoord dat Bölöni van lucht wil veranderen, maar niét van de Roemeen zelf. D'Onofrio benadrukt dat hij zal praten met Bölöni en dat hij zal zien wat dat gesprek zal opleveren. Hij wil allerminst op de zaken vooruitlopen.

LEES OOK: Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Moet Bölöni aanblijven als trainer?

Meest recent

Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

13
13
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

64
64
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

98
98
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

210
210
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

242
242
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

98
98
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

128
128
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

415
415
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

56
56
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

108
108
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

42
42
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

505
505
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

688
688
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

208
208
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

295
295
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

367
367
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

235
235
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

77
77
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

253
253
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

243
243
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

516
516
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

553
553
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

427
427
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

208
208
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

511
511

Meer sportnieuws