TRANSFERUURTJE: Bod van 30 miljoen voor Club, Sevilla klopt aan bij Genk

door
TRANSFERUURTJE: Bod van 30 miljoen voor Club, Sevilla klopt aan bij Genk

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk lijkt toch te moeten opletten voor het vertrek van een aantal sterkhouders. Joakim Maehle werd al genoemd, maar nu zou ook Sevilla Jhon Lucumi willen vastleggen. De kans dat Ianis Hagi bij Glasgow Rangers blijft, is zeer groot. Lazio is immers geen piste.


Club Brugge mag zich mogelijk aan een bod van Napoli verwachten. Zij zouden Krépin Diatta willen vastleggen en er wordt zelfs een transfersom van 30 miljoen euro genoemd. Emmanuel Dennis geniet dan weer belangstelling van Arsenal, al zou Wolverhampton de beste papieren hebben. Ajax wil af van Marko Marin. Nederlandse media denken dat het niet is uitgesluiten dat de Amsterdammers hem in een ruildeal met een speler van een Belgische club willen gebruiken. De afgelopen dagen werden Standard en Club Brugge genoemd voor de middenvelder.


AA Gent ziet de interesse in Giorgi Chakvetadze ook toenemen. De aanvallende middenvelder werd al gelinkt aan Trabzonspor, maar de Franse club Bordeaux zou ook een oogje hebben op de speler. AA Gent wil hem liefst niet zien vertrekken. Juventus wil Marco Kana wegplukken bij Anderlecht en zou Marko Pjaca in de deal willen betrekken. Bij RSCA gaan ze daar geen oren naar hebben.

Sint-Truiden, Charleroi en Cercle Brugge zijn op zoek naar aanvallende versterking en zij hebben allen hun oog laten vallen op Yannick Aguemon. Hij verdedigt de kleuren van Oud-Heverlee Leuven.

BUITENLAND

Michy Batshuayi moet weg bij Chelsea. Aan kandidaten geen gebrek, want Galatasaray toont alvast interesse. Eerder werden AS Monaco, Marseille, West Ham United en Crystal Palace al genoemd voor de Rode Duivel.


In Nederland kende Samy Bourard een zeer goed seizoen bij FC Eindhoven. De ex-speler van RSC Anderlecht en STVV zou de overstap kunnen maken naar ADO Den Haag. Bourard is transfervrij.

Manchester United lijkt niet weigerachtig te staan tegenover een vertrek van Paul Pogba, die concrete interesse geniet van Juventus. Op Old Trafford willen ze dolgraag Donny van de Beek als vervanger weghalen bij Ajax. Stadsgenoot Manchester City vond een jaar na zijn vertrek nog altijd geen opvolger voor Vincent Kompany en daarom hoopten ze bij Inter Milan Skriniar weg te halen. De vraagprijs van 70 miljoen euro ligt echter momenteel nog veel te hoog.


Bij FC Barcelona staat er ook nog wat te gebeuren. Ze willen graag Lautaro Martinez overnemen, maar die kost 111 miljoen euro. Inter liet aan Barça weten dat het ook genoegen neemt met 90 miljoen euro plus Arturo Vidal én een gratis uitleenbeurt van Antoine Griezmann. Het beloven nog spannende onderhandelingen te worden.

Mogelijk kan Luis Suarez ruimte maken. De 33-jarige aanvaller heeft nog één jaar contract en zijn passage bij Barça lijkt stilaan ten einde te komen. Het Argentijnse San Lorenzo droomt ervan om Suarez naar Argentinië te halen.

LEES OOK: Trekt Genk-fan Luca Brecel dartswereld in? "Bijna klaar"

Zal er bij Barça veel gebeuren in de zomer?

Meest recent

RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

8
8
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

11
11
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

133
133
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

9
9
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

137
137
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

215
215
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

448
448
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

137
137
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

518
518
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

274
274
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

106
106
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

102
102
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

416
416
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

435
435
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

499
499
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

596
596
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

246
246
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

955
955
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

481
481
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

137
137
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

212
212
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

143
143
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

123
123
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

291
291

Meer sportnieuws