TRANSFERUURTJE: Bod van 30 miljoen voor Club, Sevilla klopt aan bij Genk

door
TRANSFERUURTJE: Bod van 30 miljoen voor Club, Sevilla klopt aan bij Genk

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk lijkt toch te moeten opletten voor het vertrek van een aantal sterkhouders. Joakim Maehle werd al genoemd, maar nu zou ook Sevilla Jhon Lucumi willen vastleggen. De kans dat Ianis Hagi bij Glasgow Rangers blijft, is zeer groot. Lazio is immers geen piste.


Club Brugge mag zich mogelijk aan een bod van Napoli verwachten. Zij zouden Krépin Diatta willen vastleggen en er wordt zelfs een transfersom van 30 miljoen euro genoemd. Emmanuel Dennis geniet dan weer belangstelling van Arsenal, al zou Wolverhampton de beste papieren hebben. Ajax wil af van Marko Marin. Nederlandse media denken dat het niet is uitgesluiten dat de Amsterdammers hem in een ruildeal met een speler van een Belgische club willen gebruiken. De afgelopen dagen werden Standard en Club Brugge genoemd voor de middenvelder.


AA Gent ziet de interesse in Giorgi Chakvetadze ook toenemen. De aanvallende middenvelder werd al gelinkt aan Trabzonspor, maar de Franse club Bordeaux zou ook een oogje hebben op de speler. AA Gent wil hem liefst niet zien vertrekken. Juventus wil Marco Kana wegplukken bij Anderlecht en zou Marko Pjaca in de deal willen betrekken. Bij RSCA gaan ze daar geen oren naar hebben.

Sint-Truiden, Charleroi en Cercle Brugge zijn op zoek naar aanvallende versterking en zij hebben allen hun oog laten vallen op Yannick Aguemon. Hij verdedigt de kleuren van Oud-Heverlee Leuven.

BUITENLAND

Michy Batshuayi moet weg bij Chelsea. Aan kandidaten geen gebrek, want Galatasaray toont alvast interesse. Eerder werden AS Monaco, Marseille, West Ham United en Crystal Palace al genoemd voor de Rode Duivel.


In Nederland kende Samy Bourard een zeer goed seizoen bij FC Eindhoven. De ex-speler van RSC Anderlecht en STVV zou de overstap kunnen maken naar ADO Den Haag. Bourard is transfervrij.

Manchester United lijkt niet weigerachtig te staan tegenover een vertrek van Paul Pogba, die concrete interesse geniet van Juventus. Op Old Trafford willen ze dolgraag Donny van de Beek als vervanger weghalen bij Ajax. Stadsgenoot Manchester City vond een jaar na zijn vertrek nog altijd geen opvolger voor Vincent Kompany en daarom hoopten ze bij Inter Milan Skriniar weg te halen. De vraagprijs van 70 miljoen euro ligt echter momenteel nog veel te hoog.


Bij FC Barcelona staat er ook nog wat te gebeuren. Ze willen graag Lautaro Martinez overnemen, maar die kost 111 miljoen euro. Inter liet aan Barça weten dat het ook genoegen neemt met 90 miljoen euro plus Arturo Vidal én een gratis uitleenbeurt van Antoine Griezmann. Het beloven nog spannende onderhandelingen te worden.

Mogelijk kan Luis Suarez ruimte maken. De 33-jarige aanvaller heeft nog één jaar contract en zijn passage bij Barça lijkt stilaan ten einde te komen. Het Argentijnse San Lorenzo droomt ervan om Suarez naar Argentinië te halen.

LEES OOK: Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

Zal er bij Barça veel gebeuren in de zomer?

Meest recent

'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

36
36
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

41
41
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

94
94
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

413
413
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

230
230
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

43
43
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

195
195
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

116
116
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

461
461
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

133
133
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

218
218
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

171
171
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

203
203
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

277
277
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

136
136
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

289
289
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

75
75
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

169
169
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

151
151
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

82
82
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

284
284
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

283
283
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

432
432
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

65
65
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

211
211

Meer sportnieuws