TRANSFERUURTJE: Bod van 30 miljoen voor Club, Sevilla klopt aan bij Genk

door
TRANSFERUURTJE: Bod van 30 miljoen voor Club, Sevilla klopt aan bij Genk

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk lijkt toch te moeten opletten voor het vertrek van een aantal sterkhouders. Joakim Maehle werd al genoemd, maar nu zou ook Sevilla Jhon Lucumi willen vastleggen. De kans dat Ianis Hagi bij Glasgow Rangers blijft, is zeer groot. Lazio is immers geen piste.


Club Brugge mag zich mogelijk aan een bod van Napoli verwachten. Zij zouden Krépin Diatta willen vastleggen en er wordt zelfs een transfersom van 30 miljoen euro genoemd. Emmanuel Dennis geniet dan weer belangstelling van Arsenal, al zou Wolverhampton de beste papieren hebben. Ajax wil af van Marko Marin. Nederlandse media denken dat het niet is uitgesluiten dat de Amsterdammers hem in een ruildeal met een speler van een Belgische club willen gebruiken. De afgelopen dagen werden Standard en Club Brugge genoemd voor de middenvelder.


AA Gent ziet de interesse in Giorgi Chakvetadze ook toenemen. De aanvallende middenvelder werd al gelinkt aan Trabzonspor, maar de Franse club Bordeaux zou ook een oogje hebben op de speler. AA Gent wil hem liefst niet zien vertrekken. Juventus wil Marco Kana wegplukken bij Anderlecht en zou Marko Pjaca in de deal willen betrekken. Bij RSCA gaan ze daar geen oren naar hebben.

Sint-Truiden, Charleroi en Cercle Brugge zijn op zoek naar aanvallende versterking en zij hebben allen hun oog laten vallen op Yannick Aguemon. Hij verdedigt de kleuren van Oud-Heverlee Leuven.

BUITENLAND

Michy Batshuayi moet weg bij Chelsea. Aan kandidaten geen gebrek, want Galatasaray toont alvast interesse. Eerder werden AS Monaco, Marseille, West Ham United en Crystal Palace al genoemd voor de Rode Duivel.


In Nederland kende Samy Bourard een zeer goed seizoen bij FC Eindhoven. De ex-speler van RSC Anderlecht en STVV zou de overstap kunnen maken naar ADO Den Haag. Bourard is transfervrij.

Manchester United lijkt niet weigerachtig te staan tegenover een vertrek van Paul Pogba, die concrete interesse geniet van Juventus. Op Old Trafford willen ze dolgraag Donny van de Beek als vervanger weghalen bij Ajax. Stadsgenoot Manchester City vond een jaar na zijn vertrek nog altijd geen opvolger voor Vincent Kompany en daarom hoopten ze bij Inter Milan Skriniar weg te halen. De vraagprijs van 70 miljoen euro ligt echter momenteel nog veel te hoog.


Bij FC Barcelona staat er ook nog wat te gebeuren. Ze willen graag Lautaro Martinez overnemen, maar die kost 111 miljoen euro. Inter liet aan Barça weten dat het ook genoegen neemt met 90 miljoen euro plus Arturo Vidal én een gratis uitleenbeurt van Antoine Griezmann. Het beloven nog spannende onderhandelingen te worden.

Mogelijk kan Luis Suarez ruimte maken. De 33-jarige aanvaller heeft nog één jaar contract en zijn passage bij Barça lijkt stilaan ten einde te komen. Het Argentijnse San Lorenzo droomt ervan om Suarez naar Argentinië te halen.

LEES OOK: Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Zal er bij Barça veel gebeuren in de zomer?

Meest recent

'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

35
35
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

102
102
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

41
41
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

48
48
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

214
214
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

221
221
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

197
197
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

303
303
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

84
84
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

181
181
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

185
185
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1012
1012
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

86
86
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

122
122
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

365
365
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

152
152
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

505
505
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

203
203
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

177
177
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

244
244
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

273
273
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

175
175
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

211
211
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

452
452

Meer sportnieuws