Bayat krijgt steun én tegenkanting uit Duitsland en Engeland

door
Bayat krijgt steun én tegenkanting uit Duitsland en Engeland

Paul Gheysens en de rest van Antwerp wijst met de vinger graag naar Club Brugge, maar hoe langer hoe is het Mehdi Bayat die zich opwerpt als dé voortrekker van de stopzetting van de competitie. Zo laat de Charleroi-preses annex bondsvoorzitter geen kans onbenut om te benadrukken dat het de enige optie is.


Van leugens willen we hem daarbij uiteraard niet beschuldigen, maar in zijn gretigheid om zijn standpunt te verantwoorden lijkt de Iraniër soms wel net iets te ver te gaan. Zo opperde hij bij Het Laatste Nieuws dat de spelers na de voorbije periode van inactiviteit een voorbereiding van minstens een zestal weken nodig hebben, hoewel men in de Premier League uitgaat van slechts drie weken als aanloop naar de heropstart. Ook in de Bundesliga rekenen ze erop dat de voetballers sneller klaargestoomd kunnen worden.

Daarnaast liet Bayat weten dat er volgens zijn berekening ongeveer 2.400 tests per dag nodig zijn om de Jupiler Pro League te laten doorgaan. Nochtans zouden volgens de Duitse aanbevelingen ongeveer 20.000 stuks moeten volstaan om daar het seizoen af te maken. Nog steeds een aanzienlijk aantal, maar een flink pak minder dan de cijfers waar hier mee gegoocheld wordt. Tot slot vindt Bayat wél steun bij de Duitse viroloog Uwe Liebert, die zijn mening deelt dat het coronavirus ook voor topatleten een bedreiging vormt.

LEES OOK: 'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi
56

Gelooft u alles wat Bayat vertelt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

10
10
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

50
50
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

12
12
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

104
104
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

52
52
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

57
57
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

50
50
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

50
50
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

141
141
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

196
196
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

134
134
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

69
69
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

192
192
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

434
434
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

66
66
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

368
368
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

85
85
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

65
65
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

482
482
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

108
108
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

224
224
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

165
165
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

857
857
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

493
493
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

551
551

Meer sportnieuws