'Ambitieus Newcastle wil uitpakken met drie zeer grote namen'

300 stemmen
'Ambitieus Newcastle wil uitpakken met drie zeer grote namen'

In Engeland zou de gevestigde waarde van de voorbije jaren straks weleens overhoop gehaald kunnen worden. Newcastle United staat op het punt om overgenomen te worden door een consortium met steun van de Saoedische prins Mohammed bin Salman en die zou van plan zijn om heel wat miljoenen in de Magpies te pompen.


De ambities van het nieuwe Newcastle zijn immers niet min en de club zou in de zomer al willen uitpakken met enkele transfers van formaat. Foot Mercato weet dat het drie zeer grote namen op zijn verlanglijstje gezet heeft. Newcastle zou zelfs al contact opgenomen hebben met Napoli voor de komst van Kalidou Koulibaly. De ex-speler van Genk is gegeerd door heel wat topclubs en zou maar liefst 80 miljoen euro moeten kosten.

Ook in de aanval heeft Newcastle nog enkele serieuze versterkingen op het oog. Het zou Edinson Cavani willen binnenhalen - de Uruguayaanse goalgetter is einde contract bij PSG. Tenslotte zou ook Nabil Fekir nog in beeld zijn. De Franse offensieve middenvelder maakt het mooie weer bij Real Betis en zou daar voor niet minder dan 50 miljoen euro weg mogen.

Kan Newcastle het de topclubs lastig maken?

Meest recent

Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

6
6
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

3
3
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

114
114
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

24
24
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

137
137
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

28
28
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

184
184
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

115
115
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

86
86
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

591
591
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

59
59
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

131
131
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

150
150
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

937
937
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

63
63
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

594
594
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

411
411
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

790
790
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

769
769
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

126
126
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

455
455
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

764
764
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

368
368
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

206
206
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

227
227

Meer sportnieuws