TRANSFERUURTJE: 'Nieuw aanbod voor Mertens, Chadli naar andere Belgische club?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw aanbod voor Mertens, Chadli naar andere Belgische club?'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht wil graag Nacer Chadli ook volgend seizoen houden, maar de Rode Duivel dreigt te duur uit te vallen. AS Monaco is wel bereid mee te werken aan een transfer, maar wil zoveel mogelijk recupereren van de 12 miljoen die het betaalde. Chadli wil zelf wel graag in België blijven, waardoor één van de rivalen van Paars-Wit mogelijk kan toeslaan. Hij zou een aanbieding van Montreal Impact al afgewezen hebben.



Lokeren blijft volgend seizoen alsnog voortbestaan in de vorm van KSC Lokeren-Temse. De nieuwe fusieclub zou alvast een trainer gevonden hebben. Gewezen doelman Yves Van der Straeten zou de ploeg onder zijn hoede gaan nemen. Hij was het voorbije seizoen al coach van Temse en blijft dus op post.

KV Oostende zal in de zomer wellicht afscheid nemen van een pak spelers, waaronder ook Ronald Vargas en Renato Neto. De twee ervaren middenvelders konden zich niet doorzetten en hun aflopende contract zal niet verlengd worden. Ze zouden allebei interesse genieten vanuit Azië. Voor Neto zouden clubs uit China en Indonesië zich melden.



BUITENLAND

Dries Mertens krijgt dezer dagen de ene na de andere fraaie aanbieding binnen. Nu zou ook Atletico Madrid de Rode Duivel een contract voorschotelen. Ook bij Internazionale blijft Mertens op het verlanglijstje staan, net als Jan Vertonghen. De Nerazzurri azen ook nog op het Chelsea-duo Emerson Palmieri en Olivier Giroud en Barcelona-middenvelder Arthur.

Arthur is mogelijk niet de enige middenvelder die Barça gaat verlaten, want Ivan Rakitic zou kunnen terugkeren naar Sevilla. De Kroaat zou zelf alvast een terugkeer naar Andalusië zien zitten en ook de spelers van Sevilla zien de gewezen aanvoerder graag terugkomen.



Mochten Arthur en/of Rakitic vertrekken, zal Barça uiteraard een nieuwe middenvelder moeten zoeken. De Catalanen zouden hun zinnen gezet hebben op Sandro Tonali, het 19-jarige toptalent van Brescia. Ze zouden maar liefst 60 miljoen euro veil hebben voor de middenvelder, die ze zouden zien als de opvolger van Andres Iniesta. Ook PSG en Inter liggen echter op de loer.

Voor Moses Simon lonkt een lucratieve transfer. De gewezen flankaanvaller van AA Gent wist zich dit seizoen in de kijker te spelen bij FC Nantes en dat zou nu een mooie aanbieding gekregen hebben. Een Chinese club zou bereid zijn om 12 miljoen euro neer te tellen voor de Nigeriaan.



Liverpool zou kunnen uitpakken met een verrassende transfer. De Reds zouden namelijk bezig zijn met de komst van Willian, die zou overkomen van rivaal Chelsea. De Braziliaan is einde contract op Stamford Bridg en zal na zeven jaar bij de club niet bijtekenen.

LEES OOK: Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Zou Mertens bij Atletico Madrid passen?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

23
23
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

184
184
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

244
244
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

74
74
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

175
175
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

513
513
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

199
199
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

743
743
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

190
190
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

239
239
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

663
663
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

374
374
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

321
321
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

185
185
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

430
430
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

205
205
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

329
329

Meer sportnieuws