TRANSFERUURTJE: 'Nieuw aanbod voor Mertens, Chadli naar andere Belgische club?'

1476 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw aanbod voor Mertens, Chadli naar andere Belgische club?'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht wil graag Nacer Chadli ook volgend seizoen houden, maar de Rode Duivel dreigt te duur uit te vallen. AS Monaco is wel bereid mee te werken aan een transfer, maar wil zoveel mogelijk recupereren van de 12 miljoen die het betaalde. Chadli wil zelf wel graag in België blijven, waardoor één van de rivalen van Paars-Wit mogelijk kan toeslaan. Hij zou een aanbieding van Montreal Impact al afgewezen hebben.



Lokeren blijft volgend seizoen alsnog voortbestaan in de vorm van KSC Lokeren-Temse. De nieuwe fusieclub zou alvast een trainer gevonden hebben. Gewezen doelman Yves Van der Straeten zou de ploeg onder zijn hoede gaan nemen. Hij was het voorbije seizoen al coach van Temse en blijft dus op post.

KV Oostende zal in de zomer wellicht afscheid nemen van een pak spelers, waaronder ook Ronald Vargas en Renato Neto. De twee ervaren middenvelders konden zich niet doorzetten en hun aflopende contract zal niet verlengd worden. Ze zouden allebei interesse genieten vanuit Azië. Voor Neto zouden clubs uit China en Indonesië zich melden.



BUITENLAND

Dries Mertens krijgt dezer dagen de ene na de andere fraaie aanbieding binnen. Nu zou ook Atletico Madrid de Rode Duivel een contract voorschotelen. Ook bij Internazionale blijft Mertens op het verlanglijstje staan, net als Jan Vertonghen. De Nerazzurri azen ook nog op het Chelsea-duo Emerson Palmieri en Olivier Giroud en Barcelona-middenvelder Arthur.

Arthur is mogelijk niet de enige middenvelder die Barça gaat verlaten, want Ivan Rakitic zou kunnen terugkeren naar Sevilla. De Kroaat zou zelf alvast een terugkeer naar Andalusië zien zitten en ook de spelers van Sevilla zien de gewezen aanvoerder graag terugkomen.



Mochten Arthur en/of Rakitic vertrekken, zal Barça uiteraard een nieuwe middenvelder moeten zoeken. De Catalanen zouden hun zinnen gezet hebben op Sandro Tonali, het 19-jarige toptalent van Brescia. Ze zouden maar liefst 60 miljoen euro veil hebben voor de middenvelder, die ze zouden zien als de opvolger van Andres Iniesta. Ook PSG en Inter liggen echter op de loer.

Voor Moses Simon lonkt een lucratieve transfer. De gewezen flankaanvaller van AA Gent wist zich dit seizoen in de kijker te spelen bij FC Nantes en dat zou nu een mooie aanbieding gekregen hebben. Een Chinese club zou bereid zijn om 12 miljoen euro neer te tellen voor de Nigeriaan.



Liverpool zou kunnen uitpakken met een verrassende transfer. De Reds zouden namelijk bezig zijn met de komst van Willian, die zou overkomen van rivaal Chelsea. De Braziliaan is einde contract op Stamford Bridg en zal na zeven jaar bij de club niet bijtekenen.

LEES OOK: Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

Zou Mertens bij Atletico Madrid passen?

Meest recent

Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

2
2
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

42
42
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

177
177
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

66
66
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

36
36
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

198
198
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

144
144
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

91
91
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

130
130
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

367
367
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

54
54
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

403
403
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

105
105
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

311
311
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

300
300
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

171
171
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

408
408
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

473
473
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

467
467
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

106
106
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

572
572
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

199
199
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

59
59
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

670
670
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

317
317

Meer sportnieuws