TRANSFERUURTJE: 'Nieuw aanbod voor Mertens, Chadli naar andere Belgische club?'

1476
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw aanbod voor Mertens, Chadli naar andere Belgische club?'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht wil graag Nacer Chadli ook volgend seizoen houden, maar de Rode Duivel dreigt te duur uit te vallen. AS Monaco is wel bereid mee te werken aan een transfer, maar wil zoveel mogelijk recupereren van de 12 miljoen die het betaalde. Chadli wil zelf wel graag in België blijven, waardoor één van de rivalen van Paars-Wit mogelijk kan toeslaan. Hij zou een aanbieding van Montreal Impact al afgewezen hebben.



Lokeren blijft volgend seizoen alsnog voortbestaan in de vorm van KSC Lokeren-Temse. De nieuwe fusieclub zou alvast een trainer gevonden hebben. Gewezen doelman Yves Van der Straeten zou de ploeg onder zijn hoede gaan nemen. Hij was het voorbije seizoen al coach van Temse en blijft dus op post.

KV Oostende zal in de zomer wellicht afscheid nemen van een pak spelers, waaronder ook Ronald Vargas en Renato Neto. De twee ervaren middenvelders konden zich niet doorzetten en hun aflopende contract zal niet verlengd worden. Ze zouden allebei interesse genieten vanuit Azië. Voor Neto zouden clubs uit China en Indonesië zich melden.



BUITENLAND

Dries Mertens krijgt dezer dagen de ene na de andere fraaie aanbieding binnen. Nu zou ook Atletico Madrid de Rode Duivel een contract voorschotelen. Ook bij Internazionale blijft Mertens op het verlanglijstje staan, net als Jan Vertonghen. De Nerazzurri azen ook nog op het Chelsea-duo Emerson Palmieri en Olivier Giroud en Barcelona-middenvelder Arthur.

Arthur is mogelijk niet de enige middenvelder die Barça gaat verlaten, want Ivan Rakitic zou kunnen terugkeren naar Sevilla. De Kroaat zou zelf alvast een terugkeer naar Andalusië zien zitten en ook de spelers van Sevilla zien de gewezen aanvoerder graag terugkomen.



Mochten Arthur en/of Rakitic vertrekken, zal Barça uiteraard een nieuwe middenvelder moeten zoeken. De Catalanen zouden hun zinnen gezet hebben op Sandro Tonali, het 19-jarige toptalent van Brescia. Ze zouden maar liefst 60 miljoen euro veil hebben voor de middenvelder, die ze zouden zien als de opvolger van Andres Iniesta. Ook PSG en Inter liggen echter op de loer.

Voor Moses Simon lonkt een lucratieve transfer. De gewezen flankaanvaller van AA Gent wist zich dit seizoen in de kijker te spelen bij FC Nantes en dat zou nu een mooie aanbieding gekregen hebben. Een Chinese club zou bereid zijn om 12 miljoen euro neer te tellen voor de Nigeriaan.



Liverpool zou kunnen uitpakken met een verrassende transfer. De Reds zouden namelijk bezig zijn met de komst van Willian, die zou overkomen van rivaal Chelsea. De Braziliaan is einde contract op Stamford Bridg en zal na zeven jaar bij de club niet bijtekenen.

LEES OOK: Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Zou Mertens bij Atletico Madrid passen?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

55
55
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

91
91
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

52
52
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

26
26
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

98
98
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

63
63
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

24
24
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

400
400
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

82
82
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

92
92
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

63
63
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

165
165
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

301
301
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

101
101
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

340
340
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

159
159
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws