'Barça stelt Neymar voor vervelend dilemma'

door
'Barça stelt Neymar voor vervelend dilemma'

Het voorbije jaar werd er al zwaar gespeculeerd over een mogelijke terugkeer van Neymar bij FC Barcelona. Vorige zomer kwam het uiteindelijk niet zover, maar komende zomer volgt een nieuwe kans. De keuze tussen een terugkeer naar zijn ex-club en een verlengd verblijf bij Paris Saint-Germain stelt de Braziliaanse ster wel voor een dilemma.


Neymar zal immers moeten kiezen tussen financiële zekerheid en persoonlijk geluk, aldus Mundo Deportivo. Op persoonlijk en sportief vlak voelde hij zich immers véél beter in Barcelona dan in Parijs, maar met de steun van de rijke Qatarese eigenaars kan PSG Neymar wel véél meer bieden op financieel vlak.

Er zou in Parijs een nieuw contract klaarliggen voor Neymar dat hem alles samen op jaarbasis maar liefst 50 miljoen euro op zou kunnen gaan leveren, terwijl hij bij Barça vrede zou moeten nemen met 'slechts' 21,5 miljoen per jaar. Een terugkeer naar het oude nest zou dus betekenen dat Neymar meer dan de helft van zijn salaris zou moeten inleveren.

LEES OOK: Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Neymar moet kiezen voor...

Meest recent

Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

12
12
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

19
19
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

7
7
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

30
30
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

10
10
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

143
143
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

101
101
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

65
65
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

126
126
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

252
252
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

234
234
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

53
53
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

110
110
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

202
202
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

114
114
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

184
184
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

185
185
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

417
417
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

360
360
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

170
170
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

138
138
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

234
234
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

84
84

Meer sportnieuws