Lukaku overweegt in 2021 te stoppen bij België: "Daar zal veel van afhangen"

door
Lukaku overweegt in 2021 te stoppen bij België:

Romelu Lukaku liet al eens weten dat hij na het EK 2020 mogelijk zou stoppen als Rode Duivel. De bijna 27-jarige aanvaller laat weten dat de kans nog altijd aanwezig is dat hij na het EK 2021 zal stoppen.

"Ik vraag me af wat er nog gaat gebeuren met België, met de voetbalbond. Ik ben niet de enige die zo denkt. Stel dat Martinez vertrekt, wie komt er? Gaat die kunnen omgaan met ons? Wij zijn geen moeilijke gasten, maar hebben een bepaalde routine en die is succesvol. We krijgen de vrijheid die we willen, maar we leveren ook prestaties”, zei in gesprek met Kat Kerkhofs op het Instagram-kanaal VIER.

Lukaku gaat sowieso nadenken na het EK. "Soms komen we bijvoorbeeld maar één dag voor de wedstrijd samen. We kennen elkaar zo goed en het niveau op training is altijd hoog. Als we op balbezit spelen en dergelijke, dan zie je pas hoe goed onze nationale ploeg is. Maar als de meerderheid niet meer gaat verder doen… En als de voetbalbond dan een coach haalt waar het niet mee klikt… Ik heb die historie al gehad en ik wil dat niet meer. Ik wil op het EK 2021 zo ver mogelijk gaan en dan zien we wel. Na dat EK zal er een switch komen in deze generatie en dat zal belangrijk zijn. Wie gaat er door? Wie komt er bij? Ik ga dan 28-29 jaar zijn en ik wil nog zo lang mogelijk blijven voetballen", waardoor Lukaku aangeeft dat hij vanaf dan misschien wel minder belasting wilt.

LEES OOK: Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

Gaat de KBVB een topper in de plaats van Martinez kunnen halen?

Meest recent

Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

18
18
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

20
20
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

151
151
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

64
64
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

77
77
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

446
446
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

56
56
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

68
68
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

123
123
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

54
54
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

40
40
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

100
100
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

118
118
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

44
44
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

357
357
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

632
632
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

176
176
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

214
214
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

201
201
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

306
306
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

450
450
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

417
417
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

211
211
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

349
349

Meer sportnieuws