Lukaku overweegt in 2021 te stoppen bij België: "Daar zal veel van afhangen"

door
Lukaku overweegt in 2021 te stoppen bij België:

Romelu Lukaku liet al eens weten dat hij na het EK 2020 mogelijk zou stoppen als Rode Duivel. De bijna 27-jarige aanvaller laat weten dat de kans nog altijd aanwezig is dat hij na het EK 2021 zal stoppen.

"Ik vraag me af wat er nog gaat gebeuren met België, met de voetbalbond. Ik ben niet de enige die zo denkt. Stel dat Martinez vertrekt, wie komt er? Gaat die kunnen omgaan met ons? Wij zijn geen moeilijke gasten, maar hebben een bepaalde routine en die is succesvol. We krijgen de vrijheid die we willen, maar we leveren ook prestaties”, zei in gesprek met Kat Kerkhofs op het Instagram-kanaal VIER.

Lukaku gaat sowieso nadenken na het EK. "Soms komen we bijvoorbeeld maar één dag voor de wedstrijd samen. We kennen elkaar zo goed en het niveau op training is altijd hoog. Als we op balbezit spelen en dergelijke, dan zie je pas hoe goed onze nationale ploeg is. Maar als de meerderheid niet meer gaat verder doen… En als de voetbalbond dan een coach haalt waar het niet mee klikt… Ik heb die historie al gehad en ik wil dat niet meer. Ik wil op het EK 2021 zo ver mogelijk gaan en dan zien we wel. Na dat EK zal er een switch komen in deze generatie en dat zal belangrijk zijn. Wie gaat er door? Wie komt er bij? Ik ga dan 28-29 jaar zijn en ik wil nog zo lang mogelijk blijven voetballen", waardoor Lukaku aangeeft dat hij vanaf dan misschien wel minder belasting wilt.

LEES OOK: Courtois speelt open kaart: afscheid Rode Duivels na WK?

Gaat de KBVB een topper in de plaats van Martinez kunnen halen?

Meest recent

Done deal: Anderlecht kondigt eerste wintertransfer aan

Terwijl de spelers van RSC Anderlecht momenteel de tweede seizoenshelft voorbereiden op Spaanse ...

32
32
'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Real Madrid wist de voorbije jaren heel wat topspelers op transfervrije basis binnen te halen. En ...

32
32
'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

97
97
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

135
135
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

92
92
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

150
150
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

275
275
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

53
53
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

61
61
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

55
55
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

360
360
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

265
265
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

273
273
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

371
371
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

501
501
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

205
205
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

44
44
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

213
213
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

616
616
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

217
217
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

223
223
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

74
74
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

200
200
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

262
262
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

705
705

Meer sportnieuws