'Blessures Nasri bezorgen Anderlecht toch één opsteker'

door
'Blessures Nasri bezorgen Anderlecht toch één opsteker'

Anderlecht pakte in de zomer nog groots uit met de komst van Samir Nasri, maar de passage van de gewezen vedette van Arsenal, Manchester City en de Franse nationale ploeg draaide uit op een grote flop. De middenvelder kon immers nooit de verwachte meerwaarde brengen, onder meer omdat hij nooit volledig fit was.


Nasri arriveerde immers op Neerpede met een zware conditionele achterstand en dat had als gevolg dat hij van de ene in de andere blessure sukkelde. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Anderlecht geen gebruik maakte van de optie in het aflopende contract van Nasri. Die moest voor eind maart gelicht worden, maar dat gebeurde dus niet.

Het Laatste Nieuws weet dat er wel één positief kantje is aan de vele blessures van Nasri. Omdat de Fransman al sinds oktober in de lappenmand ligt, zou Anderlecht het grootste deel van zijn loon via de verzekering recupereren. Op zijn minst heeft Nasri zo niet te zwaar op het budget van de club gewogen, ondanks zijn jaarloon van naar verluidt meer dan 1,5 miljoen euro.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Moet Anderlecht stoppen met grote namen aan te trekken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

39
39
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

46
46
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

25
25
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

68
68
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

29
29
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

18
18
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

187
187
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

311
311
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

274
274
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

39
39
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

36
36
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

240
240
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

260
260
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

249
249
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

281
281
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

226
226
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

91
91
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

339
339
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

603
603
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

70
70
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

393
393
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

557
557
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

163
163
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

141
141

Meer sportnieuws