Vadis, Carcela & co op weg naar transfer?

door
Vadis, Carcela & co op weg naar transfer?

Tot op heden gaat de mercato nog altijd door in juli en augustus. RSC Anderlecht, Club Brugge, Standard, KRC Genk en AA Gent moeten een aantal knopen gaan doorhakken over bepaalde spelers. Bij de vijf Belgische topclubs zijn immers zestien spelers einde contract in 2021. Daardoor moeten ze een beslissing nemen: het contract openbreken of ze van de hand doen, anders dreigen ze in de zomer van 2021 de club gratis te verlaten.

Bij Anderlecht zitten Pieter Gerkens, Killian Sardella en Edo Kayembe in dat geval. Enkel Sardella lijkt nog toekomst te hebben in Brussel en zal wellicht gaan bijtekenen, Kayembe en Gerkens mogen in de zomer weg. Dat is ook het geval voor Ethan Horvath, die weg mag bij Club Brugge.

Bij KRC Genk zitten Danny Vukovic, Gaetan Coucke en Tibo Leysen in die situatie. Coucke mag volgens onze bronnen weg, bij Vukovic wacht de club nog af en Leysen moet volgend seizoen de derde keeper worden. Hij zal een nieuw contract krijgen.

Standard hoopt Orlando Sa van de hand te doen, de toekomst van Collins Fai is onzeker. Net als die van Mehdi Carcela, die met zijn loon zwaar op de begroting drukt.

Bij AA Gent zitten Thomas Kaminski, Nana Asare, Vadis Odjidja, Colin Coosemans, Deiver Machado, Jari De Busser en Philippe Azango in deze situatie. Enkel Odjidja en Kaminski (optie voor twee jaar) zullen wellicht een uitnodiging krijgen om over een nieuw contract te praten.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa verbazen opnieuw: “Niemand zag dit aankomen”

Zullen Vadis en Carcela vertrekken?

Meest recent

Zeer zorgwekkende cijfers voor aanwinsten Anderlecht

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een korte onderbreking weer op gang. Anderlecht ...

0
0
PSV gelooft in jonge Belg en deelt nieuw contract uit

PSV liet afgelopen zomer met Johan Bakayoko en Kjell Peersman twee Belgen definitief vertrekken, ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw transferrecord Club, toptransfer Lewandowski'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

153
153
Anderlecht jubelt: talenten verbazen op WK U20

Gisterenavond werden de halve finales van het WK U20 afgerond. Marokko nam het op tegen Frankrijk en ...

126
126
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

47
47
KRC Genk houdt hart vast: El Ouahdi komt met boodschap

Zakaria El Ouahdi was als een sneltrein aan het seizoen begonnen. De Marokkaanse rechtsback werd ...

143
143
Courtois gooit olie op het vuur: relletje escaleert

Thibaut Courtois speelt bij Real Madrid met heel wat sterren samen. De meeste spelers in de selectie ...

80
80
Geraerts doet boekje open over trainerswals bij Union

Bij Union dachten ze eindelijk verlost te zijn van hun trainersvloek toen Sébastien Pocognoli ...

89
89
'Transferblunder afgestraft: Anderlecht loopt miljoenen mis'

Er is de laatste tijd al heel wat gezegd en geschreven over de transferzomer van Anderlecht. Daarbij ...

132
132
Volgende ex-jeugdinternational keert België de rug toe

De Rode Duivels zetten deze week een grote stap richting het WK door te gaan winnen in Wales. ...

67
67
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe Onyedika'

Club Brugge zal in de komende mercato's ongetwijfeld weer afscheid moeten nemen van enkele ...

264
264
Genk broedt op 'nieuwe Tolu': "Mijn moment zal komen"

Het is voor Genk tot dusver een zeer wisselvallig seizoen geweest. De Limburgers presteerden met ups ...

123
123
'Lukaku gaat hard en prikt precieze datum rentree'

De voorbije dagen was Romelu Lukaku uiteraard in diepe rouw na het overlijden van zijn vader Roger. ...

86
86
Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

66
66
Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

120
120
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

100
100
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

117
117
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

176
176
'Nederland verstomt: Eredivisie-reus voor Vanaken lonkt'

Hans Vanaken (33) blijft België en omstreken verbazen: sterk bij de Rode Duivels, een goal ...

698
698
'JPL-clubs willen absolute parel naar België halen'

De Jupiler Pro League is een opleidingscompetitie pur sang. De Belgische eersteklassers speuren dan ...

96
96
Boeckx geeft Anderlecht raad: "Wie weet zelfs de titel"

Bij RSC Anderlecht was het tot dusver amper rustig. De Europese vernedering, het vertrek van Wouter ...

390
390
'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

295
295
Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels gaan naar het WK van komende zomer. Dat lijkt vast te staan. De Belgen stonden er op ...

233
233
‘Anderlecht ruikt gouden kans op transfermarkt’

RSC Anderlecht is achter de schermen druk bezig met het scouten van spelers. De Brusselaars houden ...

194
194
Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

335
335

Meer sportnieuws