"Clubs die salaris willen verlagen zouden transferverbod moeten krijgen"

door

Het zijn barre tijden voor veel voetbalclubs, want door het stilleggen van alle competities verliezen zij miljoenen aan inkomsten. Vele clubs nemen daarom hun toevlucht tot besparingsmaatregelen, zoals bijvoorbeeld een tijdelijke salarisverlaging voor hun spelers. Dat zorgt echter voor wrevel bij Gary Neville.


De Engelse analist ziet immers dat er tegelijkertijd geruchten gaan over nakende megatransfers, zoals bijvoorbeeld van Harry Kane of Jadon Sancho. "Als ik de spelersvakbond zou zijn, en ik weet dat Tottenham een salarisverlaging van dertig procent wil, of Manchester United, zoals een paar weken geleden werd gezegd, dan zou ik het heel moeilijk vinden voor die spelers om hun club drie weken later een transfer van 200 miljoen pond te zien maken", verklaarde hij aan Sky Sports.

Neville komt dan ook met een opmerkelijke suggestie. "Dat voelt niet juist. De Premier League-clubs kunnen die speculatie niet tegenhouden, maar waar rook is, is vuur. Als de Premier League hier een einde aan wil maken, zouden ze een transferverbod moeten geven aan alle clubs die het salaris van hun spelers willen verlagen."

LEES OOK: ‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Enorme opluchting STVV: nieuw rampscenario afgewend

Op de vierde speeldag heeft STVV eindelijk zijn eerste zege van de Champions' Play-Off kunnen ...

0
0
'Hazard verlaat Anderlecht: nieuwe club is al bekend'

Even mocht Thorgan Hazard zich dit seizoen topschutter van de Jupiler Pro League noemen, maar de ...

43
43
"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

468
468
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

24
24
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

624
624
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

53
53
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

128
128
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

66
66
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

171
171
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

59
59
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

202
202
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

270
270
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

297
297
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

135
135
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

52
52
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

506
506
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

550
550
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

315
315
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

311
311
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

162
162
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

278
278
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

271
271
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

137
137
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

448
448

Meer sportnieuws