Thorup: "Ik hoop dat we hem nog één jaar kunnen houden"

door
Thorup:

AA Gent hoopt  in de zomermercato 30 miljoen euro te vangen voor Jonathan David, maar de Buffalo’s hopen hem misschien nog te houden vanwege de huidige crisis. Dat lijkt echter ijdele hoop.


Heel wat ploegen hebben de Canadese aanvaller op de radar staan. Trainer Jess Thorup hoopt de talentvolle speler nog te houden, maar het staat vast dat David in de zomer een volgende stap wil zetten. Daar is hij ook klaar voor.

“Hij is wellicht het grootste talent waarmee ik al gewerkt heb en ik kan gerust zeggen dat er geen limieten zijn over het niveau dat hij kan halen. Ik hoop dat we hem nog een jaar kunnen houden, maar hij zal op termijn wellicht naar één van de grote clubs in een topcompetitie gaan. Daar ben ik zeker van", aldus Thorup aan Bold.

LEES OOK: Antwerp-AA Gent: vijf debutanten aan de aftrap?

Zal AA Gent David nog een jaar kunnen houden?

Meest recent

Anderlecht in lastig parket: drie opties voor Stroeykens

Het overwachte vertrek van Jan-Carlo Simic zorgde ervoor dat RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

50
50
'Barça bibbert: Frenkie kan plots exit nemen'

FC Barcelona wil dit seizoen een gooi doen naar de eindzege in de Champions League. Daarvoor rekenen ...

13
13
Club speelt met vuur: steunpilaar naar uitgang gewerkt?

Club Brugge maakt zich op voor een pittige tweede luik van het seizoen. In aanloop daarvan ...

145
145
Vrancken vol emotie na persoonlijk drama: "Ze was er altijd"

Het zijn enorm woelige tijden voor Wouter Vrancken. De coach van STVV doet het geweldig met de ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Straffe promotie Saelemaekers, Anderlecht slaat toe'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

168
168
‘Antwerp verrast met groot nieuws over Tribune 2’

Royal Antwerp FC kan bijna afscheid nemen van de stadionperikelen van de afgelopen jaren. The Great ...

264
264
Ruben Van Gucht in shock: 'Naam genoemd in grote drugszaak'

Ruben Van Gucht verscheen de laatste jaren al veelvuldig in het nieuws. Niet alleen omwille van zijn ...

77
77
Deschacht zet Anderlecht-fans stevig op hun plaats

Wouter Vandenhaute is weg bij RSC Anderlecht na aanhoudende kritiek van de supporters. De voorzitter ...

270
270
Boyata sprak met Belgische clubs: “Wraak op Club Brugge”

Dedryck Boyata verween sinds zijn komst bij Club Brugge volledig naar de achtergrond. De afgelopen ...

281
281
Gewezen toptalent droomt van Duivels: 'Beter dan KDB'

Er kloppen heel wat spelers op de deur van bondscoach Rudi Garcia. De concurrentie is dan ook enorm ...

144
144
Tolu Arokodare onthult grote frustratie bij KRC Genk

Tolu Arokodare maakte afgelopen zomermercato een knaltransfer naar Wolverhampton. De Engelse club ...

320
320
Cruciaal statement bij Standard over Homawoo: “Catastrofe”

De wedstrijd tussen KV Mechelen en Standard Luik werd overschaduwd door een angstig moment. ...

214
214
De Condé weigerde fenomenale miljoenenregen

KRC Genk kende een uitstekend zomermercato. Sportief is de kern versterkt en financieel maakten de ...

148
148
Gedurfde zet van Kompany: Bayern-sterren zien rood

Geen rotatie maar een rood licht: Kompany houdt vast aan zijn vaste elf. Gevolg: toppers in de rode ...

119
119
Fink laaiend enthousiast: "Gaat ons veel plezier bezorgen"

Tijden veranderen. KRC Genk trekt zondag als grote favoriet naar RSC Anderlecht en dat is de ...

121
121
Hasi luistert naar Renard/Borguet: "Geen leuke beslissing"

RSC Anderlecht zag een aantal spelers de club verlaten. Besnik Hasi baalde vooral, want hij hoopte ...

217
217
Bizarre deal Anderlecht: "Coucke danst nog op tafel"

RSC Anderlecht dreigde op een verlieslatende zomermercato af te stevenen. Maar de onverwachte ...

527
527
Marseille-fans reageren massaal na debuut Vermeeren

Arthur Vermeeren heeft vrijdagavond zijn debuut gemaakt namens Olympique Marseille. Als invaller ...

142
142
Verhaeghes bomdeal barst: Club volledig door het dak

Club Brugge haalde afgelopen zomer verschillende verse krachten in huis. Voorzitter Bart Verhaeghe ...

624
624
Groot complot in DAZN-soap? Telenet en co reageren

De zevende speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels aangebroken en nog steeds werd geen ...

932
932
'Oorlog Anderlecht niet voorbij: fans viseren nieuw doelwit'

RSC Anderlecht kruist zondagavond op eigen veld de degens met KRC Genk. Dat wordt de eerste ...

495
495
Hayen sleutelt: noodgedwongen wissel én basisdebuut?

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de start van de League Phase van de Champions League tegen ...

364
364
Vanderbiest ziet nog groot manco bij zijn spelers

KV Mechelen had zich vrijdagavond voorlopig naast Union en STVV aan de leiding kunnen nestelen, maar ...

139
139
Onrustwekkend nieuws over Homawoo na zware botsing

Standard is er vrijdagavond opnieuw niet in geslaagd om een wedstrijd te winnen, maar daar zullen ze ...

0
0
Raar tafereel: 5 Beerschot-fans afgevoerd na bizarre aanval

Beerschot is goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. Ze pronken met een elf op ...

184
184

Meer sportnieuws