'Kean verlaat Everton alweer na één mislukt jaar'

door
'Kean verlaat Everton alweer na één mislukt jaar'

Het Italiaanse toptalent Moise Kean - vorig jaar even genoemd bij Anderlecht - verliet afgelopen zomer Juventus om te spelen voor Everton. Daar maakt hij echter geen onuitwisbare indruk. Media speculeren over een terugkeer naar zijn vaderland.


l Messaggero meldt dat AS Roma een poging gaat wagen de 20-jarige international terug naar de Serie A te halen. Ondanks dat zijn prestaties in Liverpool te wensen overlaten lijken The Toffees het te vroeg te vinden voor een afscheid. Dat Kean veel potentie heeft staat als een paal boven water. Wellicht kent hij enkel wat aanpassingsproblemen in de Premier League. In de 26 officiële duels voor Everton mocht Kean slechts eenmaal negentig minuten op het veld blijven staan van zijn landgenoot Carlo Ancelotti. In deze wedstrijden was hij ook maar één keer trefzeker. Kean doorliep de jeugdopleiding van Juventus en werd twee seizoenen geleden verhuurd aan Hellas Verona, waar hij een goede indruk maakte.

De Italiaan keerde terug naar De Oude Dame waar hij ook af en toe zijn klasse liet zien, maar meestal werd er voor de ervaren spelers gekozen. Dit, en een aantal racisme-incidenten, deden hem besluiten naar Engeland te verkassen. Op Goodison Park heeft Kean een doorlopend contract tot medio 2024. Transfermarkt schat zijn actuele marktwaarde in op 25 miljoen euro. Vorige zomer bedroeg die nog veertig miljoen.

Zal hij terugkeren naar de Serie A?

Meest recent

De Bruyne gek van mede-Duivel: "Dezelfde golflengte"

De Rode Duivels kunnen vrijdagavond de leiding nemen in hun kwalificatiepoule voor het WK 2026. Dan ...

0
0
Duivels danken Lions: opdoffer Wales ondanks megamisser

De Rode Duivels staan maandagavond voor een belangrijk WK-kwalificatieduel op Wales. In aanloop naar ...

4
4
Nederland kan WK bijna ruiken, Oostenrijk scoort er tien

Donderdagavond werd de Europese kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hervat. Nederland liet zich ...

83
83
Schokgolf in Jupiler Pro League: "Dit zet competitie op zijn kop"

Door de interland-break gaat de bal deze week niet aan het rollen in de Jupiler Pro League, toch ...

134
134
'Kwaad naar erger: Zirkzee-bommetje op ontploffen'

Tijdens zijn geslaagde uitleenbeurt aan RSC Anderlecht, werd Joshua Zirkzee een erg mooie toekomst ...

52
52
Garcia content: Duivelse opsteker tegen Noord-Macedonië

De Rode Duivels staan vrijdag opnieuw voor een belangrijke afspraak in hun WK-kwalificatiecampagne. ...

84
84
Stankovic doet boekje open na eerste Club Brugge-maanden

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode weer een pak internationals uitzwermen. ...

423
423
"Absoluut niet" - Coucke reageert live op tv op RSCA-hervorming

Bij RSC Anderlecht is het reikhalzend uitkijken naar welke grote plannen hoofdeigenaar Marc Coucke ...

462
462
'Contacten lopen: Union vol voor bekend gezicht als T1'

De Jupiler Pro League werd in volle interland-break opgeschrikt door een spraakmakende ...

761
761
Grote verbazing bij Genk: "En de kentering is nog veraf"

KRC Genk heeft het tweede luik van het seizoen kunnen afsluiten met een thuiszege. Maar indruk maken ...

549
549
Lammens-hype neemt toe: grote naam gaat overstag

Ook Senne Lammens tekende maandag present op het verzamelmoment van de Rode Duivels in Tubeke. En de ...

223
223
Spraakmakende comeback in JPL? De Bruyne resoluut

De Planet Group Arena van AA Gent is vrijdagavond het decor voor het WK-kwalificatieduel ...

97
97
'Kompany en co versteld: sensationeel transferplan Kane'

Harry Kane is als een wervelwind aan het nieuwe seizoen begonnen bij Bayern München. Met liefst ...

90
90
Club Brugge haalt slag thuis: contract tot medio 2028

De sportieve leiding van Club Brugge heeft zijn handen meer dan vol tijdens de interland-break. Zo ...

246
246
Nieuwe aanvoerder bij Duivels: "Geen spel rond maken"

De Rode Duivels kruisen vrijdagavond in de Planet Group Arena de degens met Noord-Macedonië. ...

94
94
'Barça grijpt in: Deco dropt drievoudige transferklapper'

FC Barcelona liet dit seizoen al mooie dingen zien, maar slikte vlak voor de interland-break twee ...

225
225
Club Brugge valt van zijn stoel: ongeziene transferbom

Hein Vanhaezebrouck zette de toon: één winger “voor een bom geld”, een ...

906
906
'Alarmfase rood bij Antwerp: Wils botst met Overmars'

De interlandbreak komt als geroepen voor Antwerp, dat na een twee op 15 dringend toe is aan ...

308
308
'De Condé velt verdict: Fink richting exit bij Genk?'

Interlandperiodes zijn niet alleen een moment van bezinning, vaak wisselen dan ook heel wat ploegen ...

615
615
Heeft Sam Kerkhofs plots een tweede ploeg in handen?

Aster Nzeyimana en Sam Kerkhofs: twee bekende koppen, elk in hun eigen domein, maar met meer gemeen ...

109
109
'Renard doet gouden zaken: jackpot voor Anderlecht'

Olivier Renard kreeg bij RSC Anderlecht deze zomer niet alleen de opdracht om te snijden in de ...

666
666
'Kassa rinkelt bij Union: Pocognoli out, De Mil in?'

Als een donderslag bij heldere hemel blijkt Sébastien Pocognoli op weg naar de uitgang bij ...

207
207
Olivier Deschacht volledig afgemaakt: "Grootste dommerik"

Olivier Deschacht, jarenlang een vertrouwd gezicht op het veld bij RSC Anderlecht, heeft de ...

353
353
Opvolging verzekerd: nieuw goudhaantje voor Club Brugge

Club Brugge heeft een drukke zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders moesten worden ...

506
506
Hasi kruist vingers: dubbele opsteker voor Anderlecht

Ondanks de zege tegen Standard komt de interlandbreak niet per se ongelegen voor RSC Anderlecht, ...

263
263

Meer sportnieuws