'Hoedt alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan vertrek bij Antwerp'

door
'Hoedt alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan vertrek bij Antwerp'

Antwerp is ook dit seizoen weer volop in de running voor de Europese plaatsen, als de competitie nog hervat wordt tenminste. De Great Old moet in de zomer wel een beetje vrezen voor een leegloop. Heel wat bekende namen zijn immers in het bezit van een aflopend contract en er zijn ook een aantal huurlingen. 

Zo lijkt de kans momenteel niet al te groot dat Wesley Hoedt volgend seizoen nog op de Bosuil speelt. De Nederlander wordt gehuurd van Southampton. Antwerp beschikt wel over een aankoopoptie, maar die zou maar liefst 8 miljoen euro bedragen. Dat lijkt niet een bedrag dat Antwerp op tafel zal leggen. 

Bovendien duikt er ook stilaan interesse uit het buitenland op voor Hoedt. Zo schrijft Resto del Carlino dat de verdediger aangeboden werd bij Bologna, dat nog een centrale verdediger zoekt. Hij ligt er wel in de balans met Lyanco (Torino) en Andrea Cistana (Brescia). Als Hoedt naar Bologna zou trekken, wordt hij een concurrent van onder meer Stefano Denswil (ex-Club Brugge) en Takehiro Tomiyasu (ex-STVV). Het zou zijn tweede passage in de Serie A zijn, nadat hij van 2015 tot 2017 al voor Lazio speelde. 

UPDATE 08/04
De geruchten over een mogelijke terugkeer van Hoedt naar de Serie A worden weer wat nadrukkelijker. Ook La Gazzetta dello Sport schrijft nu dat de verdediger aangeboden is bij Bologna. De sportieve verantwoordelijken van de Italiaanse eersteklasser zouden een telefoontje gekregen hebben waarin ze erop gewezen werden dat de Nederlander in de zomer beschikbaar is voor een transfer. De kansen van Antwerp om hem langer te houden, lijken dus weer wat kleiner te worden.

LEES OOK: Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Zal Antwerp hem kunnen houden?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

22
22
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

14
14
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

52
52
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

81
81
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

264
264
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

261
261
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

172
172
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

204
204
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

187
187
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

109
109
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

121
121
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

173
173
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

444
444
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

378
378
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

277
277
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

137
137
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

427
427
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

813
813
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

287
287
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

231
231
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

177
177
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

430
430
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws