'Hoedt alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan vertrek bij Antwerp'

469 stemmen
'Hoedt alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan vertrek bij Antwerp'

Antwerp is ook dit seizoen weer volop in de running voor de Europese plaatsen, als de competitie nog hervat wordt tenminste. De Great Old moet in de zomer wel een beetje vrezen voor een leegloop. Heel wat bekende namen zijn immers in het bezit van een aflopend contract en er zijn ook een aantal huurlingen. 

Zo lijkt de kans momenteel niet al te groot dat Wesley Hoedt volgend seizoen nog op de Bosuil speelt. De Nederlander wordt gehuurd van Southampton. Antwerp beschikt wel over een aankoopoptie, maar die zou maar liefst 8 miljoen euro bedragen. Dat lijkt niet een bedrag dat Antwerp op tafel zal leggen. 

Bovendien duikt er ook stilaan interesse uit het buitenland op voor Hoedt. Zo schrijft Resto del Carlino dat de verdediger aangeboden werd bij Bologna, dat nog een centrale verdediger zoekt. Hij ligt er wel in de balans met Lyanco (Torino) en Andrea Cistana (Brescia). Als Hoedt naar Bologna zou trekken, wordt hij een concurrent van onder meer Stefano Denswil (ex-Club Brugge) en Takehiro Tomiyasu (ex-STVV). Het zou zijn tweede passage in de Serie A zijn, nadat hij van 2015 tot 2017 al voor Lazio speelde. 

UPDATE 08/04
De geruchten over een mogelijke terugkeer van Hoedt naar de Serie A worden weer wat nadrukkelijker. Ook La Gazzetta dello Sport schrijft nu dat de verdediger aangeboden is bij Bologna. De sportieve verantwoordelijken van de Italiaanse eersteklasser zouden een telefoontje gekregen hebben waarin ze erop gewezen werden dat de Nederlander in de zomer beschikbaar is voor een transfer. De kansen van Antwerp om hem langer te houden, lijken dus weer wat kleiner te worden.

LEES OOK: ‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Zal Antwerp hem kunnen houden?

Meest recent

'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

44
44
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

76
76
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

37
37
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

210
210
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

19
19
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

357
357
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

256
256
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

274
274
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

114
114
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

57
57
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

110
110
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

87
87
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

43
43
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

198
198
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

237
237
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

126
126
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

76
76
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

726
726
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

499
499
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

266
266
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

299
299
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

112
112
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

78
78
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

76
76
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

349
349

Meer sportnieuws