Wesley Sonck is blij dat hij weg is bij
Club Brugge. De oud-Ajacied gaat zijn voormalige trainer Adrie Koster ook geen hand geven. De aanvaller geeft de trainer de schuld van zijn vertrek.
De 32-jarige speelt zaterdagavond tegen zijn oude ploeg en is blij daar weg te zijn. Hij zag veel van de problemen bij de club uit Brugge aankomen en zit goed bij Lierse SK.
De spits wil geen wraak nemen en heeft ook wel te doen met de club waar hij drie seizoenen voor speelde."Revanche is een slechte raadgever. Ik zit ermee in dat het zo slecht gaat. Ik snap het wel, want ik had het voorspeld. Normaal gezien heb je rancune, maar die is er niet. Ik vind het jammer voor de club, voor Luc Devroe die me altijd steunde, voor Peter Balette. Ik lees nu dat hij onder vuur wordt genomen voor de stilstaande fases", zei hij in een interview in
Het Nieuwsblad.
De Belg geeft ook de trainer van Brugge niet de schuld."Nee, ik vind hem qua trainingen een heel goede trainer. Op tactisch vlak heb ik ook veel van hem opgestoken. Maar er is meer dan dat. Als ik hier bij Lierse iets doe, word ik ook gestraft. Als trainer heb je niet eindeloos veel wapens om te straffen. Er zijn al spelers naar de B-kern gestuurd, er zijn al boetes uitgedeeld en dat helpt niet."
Sonck heeft ook geen oplossingen voor de problemen voor zijn vorige werkgever."Nee, met mij erbij zat Club in dezelfde situatie. Ik had er ook maar gezeten. Ik lees nu dat de voorzitter zegt dat ze een nieuwe spits willen. Kun je dat voorstellen? Dat is toch erg. Ik had allicht ook niet meer iedere wedstrijd gespeeld - geen probleem, in die rol schik ik me, maar was Koster een beetje deftig omgesprongen met mij, dan zat ik er allicht nog."