EXCLUSIEF: "De Bruyne naar Real Madrid of Barcelona? Waar halen ze het toch?"

door
EXCLUSIEF:

Onlangs werd Kevin De Bruyne door Duitse media nog maar eens aan Real Madrid of FC Barcelona gelinkt. Een overgang van de Rode Duivel naar één van de Spaanse topclubs is momenteel niet aan de orde. Onze redactie nam contact op met Patrick De Koster, de makelaar van de speler van Manchester City. Die is verrast door alle geruchten.


"Ik zat een tijdje geleden (nog voor de uitbraak van het coronavirus, nvdr.) nog samen met Kevin in Manchester en we hebben het ook over al die geruchten gehad. Waar halen ze het toch? Momenteel is er absoluut niets gaande", spreekt hij duidelijke taal.

Met de huidige crisis in het voetbal is het bovendien ondenkbaar dat een topclub een megatransfer van ruim meer dan 100 miljoen euro gaat realiseren komende zomer, zeker aangezien KDB nog tot medio 2023 onder contract ligt. Volgens Transfermarkt.nl ligt zijn marktwaarde op 150 miljoen euro.

Straf van UEFA afwachten

Toch is er ook een aparte situatie. De UEFA wil Manchester City twee jaar uitsluiten van Europees voetbal en dat kan invloed hebben. De kans is groot dat Man City volgend jaar nog Champions League mag spelen, want de club vecht zijn straf aan. Andere topclubs proberen daar echter een stokje voor te steken.

"De straf van Manchester City? Ik zal u eens een vraag stellen: welke straf is er? City gaat nog in beroep en momenteel is er dus geen officiële uitspraak. Pas als die er is, kunnen we ons positioneren. Dat is logisch, maar voorlopig is dat allerminst aan de orde."

Claudio Reulens

LEES OOK: Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

Zal De Bruyne in de zomer bij City blijven?

Meest recent

Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

4
4
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

33
33
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

29
29
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

147
147
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

94
94
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

27
27
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

88
88
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

154
154
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

50
50
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

178
178
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

55
55
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

75
75
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

199
199
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

59
59
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

717
717
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

379
379
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

45
45
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

381
381
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

392
392
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

134
134
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

174
174
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

293
293
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

234
234

Meer sportnieuws