EXCLUSIEF: "De Bruyne naar Real Madrid of Barcelona? Waar halen ze het toch?"

593 stemmen
EXCLUSIEF:

Onlangs werd Kevin De Bruyne door Duitse media nog maar eens aan Real Madrid of FC Barcelona gelinkt. Een overgang van de Rode Duivel naar één van de Spaanse topclubs is momenteel niet aan de orde. Onze redactie nam contact op met Patrick De Koster, de makelaar van de speler van Manchester City. Die is verrast door alle geruchten.


"Ik zat een tijdje geleden (nog voor de uitbraak van het coronavirus, nvdr.) nog samen met Kevin in Manchester en we hebben het ook over al die geruchten gehad. Waar halen ze het toch? Momenteel is er absoluut niets gaande", spreekt hij duidelijke taal.

Met de huidige crisis in het voetbal is het bovendien ondenkbaar dat een topclub een megatransfer van ruim meer dan 100 miljoen euro gaat realiseren komende zomer, zeker aangezien KDB nog tot medio 2023 onder contract ligt. Volgens Transfermarkt.nl ligt zijn marktwaarde op 150 miljoen euro.

Straf van UEFA afwachten

Toch is er ook een aparte situatie. De UEFA wil Manchester City twee jaar uitsluiten van Europees voetbal en dat kan invloed hebben. De kans is groot dat Man City volgend jaar nog Champions League mag spelen, want de club vecht zijn straf aan. Andere topclubs proberen daar echter een stokje voor te steken.

"De straf van Manchester City? Ik zal u eens een vraag stellen: welke straf is er? City gaat nog in beroep en momenteel is er dus geen officiële uitspraak. Pas als die er is, kunnen we ons positioneren. Dat is logisch, maar voorlopig is dat allerminst aan de orde."

Claudio Reulens

LEES OOK: Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

🚀

Zal De Bruyne in de zomer bij City blijven?

Meest recent

'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

36
36
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

10
10
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

4
4
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

28
28
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

56
56
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

161
161
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

554
554
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

88
88
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

182
182
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

144
144
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

130
130
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

246
246
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

156
156
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

489
489
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

236
236
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

215
215
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

88
88
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

456
456
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

140
140
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

27
27

Meer sportnieuws