'Nieuwe wending in Neymar-saga: PSG zet deur plots open voor Barcelona'

307
'Nieuwe wending in Neymar-saga: PSG zet deur plots open voor Barcelona'

De coronacrisis houdt ook op de bankrekeningen van voetbalclubs stevig huis, want zij zien miljoenen aan inkomsten wegvallen. Dat zal er ook voor zorgen dat ze komende zomer een pak minder geld te besteden zullen hebben op de transfermarkt. Bij FC Barcelona willen ze desondanks nog altijd zeer zwaar uithalen.


De voorbije maanden werden de Blaugrana opnieuw uitvoerig gelinkt aan een terugkeer van Neymar, terwijl ook de naam van Lautaro Martinez vaak viel. Slechts één van de twee leek haalbaar, aangezien de transfersom van beide aanvallers de 100 miljoen euro ruim zou overschrijden. Maar Sport weet dat Barça wel degelijk van plan is om beide aanvallers in huis te halen.

Daarvoor zou het bereid zijn om Antoine Griezmann op te offeren, ook al speelt de Franse vedette pas sinds dit seizoen voor Barça. De Catalanen zouden in eerste instantie willen proberen om hem te betrekken in de deal met PSG voor Neymar. Mocht PSG dat niet zien zitten, hoopt Barcelona dat een andere club Griezmann voor 100 miljoen euro wil overnemen.

UPDATE 03/04

FC Barcelona wil Antoine Griezmann dolgraag in de deal met Neymar betrekken en PSG ziet dat zitten. De Parijzenaars willen vers bloed in de aanval - Edinson Cavani en Mauro Icardi gaan vertrekken - en ze hebben nog een ander probleem: de club heeft te weinig Franse spelers. Griezmann zou dus twee problemen kunnen oplossen: een extra Fransman én een topaanvaller in de plaats van Cavani. 

Bij PSG zien ze het duo Mbappé-Griezmann alvast zitten, maar er moet nog zeer veel water door de zee vloeien. Maar de eerste stap lijkt volgens het Spaanse Sport alvast gezet.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

Zal het deze zomer tot een deal komen tussen PSG en Barça?

Meest recent

Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

3
3
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

120
120
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

4
4
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

18
18
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

154
154
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

92
92
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

112
112
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

205
205
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

105
105
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

42
42
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

122
122
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

346
346
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

96
96
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

461
461
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

106
106
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

120
120
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

89
89
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

288
288
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

381
381
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

544
544
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

410
410

Meer sportnieuws