'Nieuwe wending in Neymar-saga: PSG zet deur plots open voor Barcelona'

door
'Nieuwe wending in Neymar-saga: PSG zet deur plots open voor Barcelona'

De coronacrisis houdt ook op de bankrekeningen van voetbalclubs stevig huis, want zij zien miljoenen aan inkomsten wegvallen. Dat zal er ook voor zorgen dat ze komende zomer een pak minder geld te besteden zullen hebben op de transfermarkt. Bij FC Barcelona willen ze desondanks nog altijd zeer zwaar uithalen.


De voorbije maanden werden de Blaugrana opnieuw uitvoerig gelinkt aan een terugkeer van Neymar, terwijl ook de naam van Lautaro Martinez vaak viel. Slechts één van de twee leek haalbaar, aangezien de transfersom van beide aanvallers de 100 miljoen euro ruim zou overschrijden. Maar Sport weet dat Barça wel degelijk van plan is om beide aanvallers in huis te halen.

Daarvoor zou het bereid zijn om Antoine Griezmann op te offeren, ook al speelt de Franse vedette pas sinds dit seizoen voor Barça. De Catalanen zouden in eerste instantie willen proberen om hem te betrekken in de deal met PSG voor Neymar. Mocht PSG dat niet zien zitten, hoopt Barcelona dat een andere club Griezmann voor 100 miljoen euro wil overnemen.

UPDATE 03/04

FC Barcelona wil Antoine Griezmann dolgraag in de deal met Neymar betrekken en PSG ziet dat zitten. De Parijzenaars willen vers bloed in de aanval - Edinson Cavani en Mauro Icardi gaan vertrekken - en ze hebben nog een ander probleem: de club heeft te weinig Franse spelers. Griezmann zou dus twee problemen kunnen oplossen: een extra Fransman én een topaanvaller in de plaats van Cavani. 

Bij PSG zien ze het duo Mbappé-Griezmann alvast zitten, maar er moet nog zeer veel water door de zee vloeien. Maar de eerste stap lijkt volgens het Spaanse Sport alvast gezet.

LEES OOK: Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Zal het deze zomer tot een deal komen tussen PSG en Barça?

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

20
20
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

23
23
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

34
34
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

118
118
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

24
24
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

242
242
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

178
178
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

73
73
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

112
112
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

194
194
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

81
81
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

62
62
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

121
121
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

34
34
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

92
92
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

328
328
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

125
125
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

432
432
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

127
127
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

216
216
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

316
316
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

425
425
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

151
151

Meer sportnieuws