'Nieuwe wending in Neymar-saga: PSG zet deur plots open voor Barcelona'

door
'Nieuwe wending in Neymar-saga: PSG zet deur plots open voor Barcelona'

De coronacrisis houdt ook op de bankrekeningen van voetbalclubs stevig huis, want zij zien miljoenen aan inkomsten wegvallen. Dat zal er ook voor zorgen dat ze komende zomer een pak minder geld te besteden zullen hebben op de transfermarkt. Bij FC Barcelona willen ze desondanks nog altijd zeer zwaar uithalen.


De voorbije maanden werden de Blaugrana opnieuw uitvoerig gelinkt aan een terugkeer van Neymar, terwijl ook de naam van Lautaro Martinez vaak viel. Slechts één van de twee leek haalbaar, aangezien de transfersom van beide aanvallers de 100 miljoen euro ruim zou overschrijden. Maar Sport weet dat Barça wel degelijk van plan is om beide aanvallers in huis te halen.

Daarvoor zou het bereid zijn om Antoine Griezmann op te offeren, ook al speelt de Franse vedette pas sinds dit seizoen voor Barça. De Catalanen zouden in eerste instantie willen proberen om hem te betrekken in de deal met PSG voor Neymar. Mocht PSG dat niet zien zitten, hoopt Barcelona dat een andere club Griezmann voor 100 miljoen euro wil overnemen.

UPDATE 03/04

FC Barcelona wil Antoine Griezmann dolgraag in de deal met Neymar betrekken en PSG ziet dat zitten. De Parijzenaars willen vers bloed in de aanval - Edinson Cavani en Mauro Icardi gaan vertrekken - en ze hebben nog een ander probleem: de club heeft te weinig Franse spelers. Griezmann zou dus twee problemen kunnen oplossen: een extra Fransman én een topaanvaller in de plaats van Cavani. 

Bij PSG zien ze het duo Mbappé-Griezmann alvast zitten, maar er moet nog zeer veel water door de zee vloeien. Maar de eerste stap lijkt volgens het Spaanse Sport alvast gezet.

LEES OOK: Club NXT schrijft geschiedenis: knalprestatie en finale YL

Zal het deze zomer tot een deal komen tussen PSG en Barça?

Meest recent

Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

51
51
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

35
35
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

135
135
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

109
109
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

672
672
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

61
61
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

86
86
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

248
248
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

118
118
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

369
369
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

156
156
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

187
187
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

148
148
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

213
213
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

249
249
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

166
166
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

187
187
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

44
44
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

359
359
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

624
624
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

367
367
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

190
190
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

72
72
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

175
175
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

141
141

Meer sportnieuws