'Nieuwe wending in Neymar-saga: PSG zet deur plots open voor Barcelona'

door
'Nieuwe wending in Neymar-saga: PSG zet deur plots open voor Barcelona'

De coronacrisis houdt ook op de bankrekeningen van voetbalclubs stevig huis, want zij zien miljoenen aan inkomsten wegvallen. Dat zal er ook voor zorgen dat ze komende zomer een pak minder geld te besteden zullen hebben op de transfermarkt. Bij FC Barcelona willen ze desondanks nog altijd zeer zwaar uithalen.


De voorbije maanden werden de Blaugrana opnieuw uitvoerig gelinkt aan een terugkeer van Neymar, terwijl ook de naam van Lautaro Martinez vaak viel. Slechts één van de twee leek haalbaar, aangezien de transfersom van beide aanvallers de 100 miljoen euro ruim zou overschrijden. Maar Sport weet dat Barça wel degelijk van plan is om beide aanvallers in huis te halen.

Daarvoor zou het bereid zijn om Antoine Griezmann op te offeren, ook al speelt de Franse vedette pas sinds dit seizoen voor Barça. De Catalanen zouden in eerste instantie willen proberen om hem te betrekken in de deal met PSG voor Neymar. Mocht PSG dat niet zien zitten, hoopt Barcelona dat een andere club Griezmann voor 100 miljoen euro wil overnemen.

UPDATE 03/04

FC Barcelona wil Antoine Griezmann dolgraag in de deal met Neymar betrekken en PSG ziet dat zitten. De Parijzenaars willen vers bloed in de aanval - Edinson Cavani en Mauro Icardi gaan vertrekken - en ze hebben nog een ander probleem: de club heeft te weinig Franse spelers. Griezmann zou dus twee problemen kunnen oplossen: een extra Fransman én een topaanvaller in de plaats van Cavani. 

Bij PSG zien ze het duo Mbappé-Griezmann alvast zitten, maar er moet nog zeer veel water door de zee vloeien. Maar de eerste stap lijkt volgens het Spaanse Sport alvast gezet.

Zal het deze zomer tot een deal komen tussen PSG en Barça?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

43
43
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

203
203
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

127
127
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

353
353
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

163
163
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

99
99
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

480
480
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

77
77
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

283
283
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

265
265
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

540
540
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

798
798
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

859
859
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

303
303
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

637
637
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

358
358
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

373
373
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

260
260
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

733
733
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

412
412

Meer sportnieuws