'Tielemans en Praet kunnen zeer fraaie ploegmaat krijgen'

door
'Tielemans en Praet kunnen zeer fraaie ploegmaat krijgen'

Leicester City zorgde in 2016 voor dé stunt van de eeuw in de Premier League door vanuit het niets kampioen te worden en ook dit seizoen waren de Foxes weer een aangename verrassing. Voor het stilleggen van de competitie kampeerden ze immers op een fraaie derde plaats in het klassement. Met Youri Tielemans en Dennis Praet hadden daarin ook twee Belgen hun aandeel.


Zij zouden volgend seizoen op het middenveld een zeer grote naam als ploegmaat kunnen krijgen, want Sport meldt dat Leicester zich mengt in de strijd om Philippe Coutinho. De Braziliaan speelt dit seizoen nog op huurbasis voor Bayern München, maar dat zal de aankoopoptie niet lichten. Hij moet in de zomer dus terug naar FC Barcelona, maar daar heeft hij geen toekomst.

Coutinho zou daarom terug naar de Premier League willen en werd de voorbije maanden al aan een pak teams gelinkt. Ook onder meer Manchester United, Chelsea en Tottenham werden immers al genoemd als mogelijke bestemmingen voor de spelmaker.

Is Coutinho realistisch voor Leicester?

Meest recent

Schokgolf in Jupiler Pro League: "Dit zet competitie op zijn kop"

Door de interland-break gaat de bal deze week niet aan het rollen in de Jupiler Pro League, toch ...

2
2
'Kwaad naar erger: Zirkzee-bommetje op ontploffen'

Tijdens zijn geslaagde uitleenbeurt aan RSC Anderlecht, werd Joshua Zirkzee een erg mooie toekomst ...

29
29
Garcia content: Duivelse opsteker tegen Noord-Macedonië

De Rode Duivels staan vrijdag opnieuw voor een belangrijke afspraak in hun WK-kwalificatiecampagne. ...

59
59
Stankovic doet boekje open na eerste Club Brugge-maanden

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode weer een pak internationals uitzwermen. ...

295
295
"Absoluut niet" - Coucke reageert live op tv op RSCA-hervorming

Bij RSC Anderlecht is het reikhalzend uitkijken naar welke grote plannen hoofdeigenaar Marc Coucke ...

379
379
'Contacten lopen: Union vol voor bekend gezicht als T1'

De Jupiler Pro League werd in volle interland-break opgeschrikt door een spraakmakende ...

683
683
Grote verbazing bij Genk: "En de kentering is nog veraf"

KRC Genk heeft het tweede luik van het seizoen kunnen afsluiten met een thuiszege. Maar indruk maken ...

527
527
Lammens-hype neemt toe: grote naam gaat overstag

Ook Senne Lammens tekende maandag present op het verzamelmoment van de Rode Duivels in Tubeke. En de ...

205
205
Spraakmakende comeback in JPL? De Bruyne resoluut

De Planet Group Arena van AA Gent is vrijdagavond het decor voor het WK-kwalificatieduel ...

85
85
'Kompany en co versteld: sensationeel transferplan Kane'

Harry Kane is als een wervelwind aan het nieuwe seizoen begonnen bij Bayern München. Met liefst ...

82
82
Club Brugge haalt slag thuis: contract tot medio 2028

De sportieve leiding van Club Brugge heeft zijn handen meer dan vol tijdens de interland-break. Zo ...

221
221
Nieuwe aanvoerder bij Duivels: "Geen spel rond maken"

De Rode Duivels kruisen vrijdagavond in de Planet Group Arena de degens met Noord-Macedonië. ...

84
84
'Barça grijpt in: Deco dropt drievoudige transferklapper'

FC Barcelona liet dit seizoen al mooie dingen zien, maar slikte vlak voor de interland-break twee ...

213
213
Club Brugge valt van zijn stoel: ongeziene transferbom

Hein Vanhaezebrouck zette de toon: één winger “voor een bom geld”, een ...

865
865
'Alarmfase rood bij Antwerp: Wils botst met Overmars'

De interlandbreak komt als geroepen voor Antwerp, dat na een twee op 15 dringend toe is aan ...

275
275
'De Condé velt verdict: Fink richting exit bij Genk?'

Interlandperiodes zijn niet alleen een moment van bezinning, vaak wisselen dan ook heel wat ploegen ...

582
582
Heeft Sam Kerkhofs plots een tweede ploeg in handen?

Aster Nzeyimana en Sam Kerkhofs: twee bekende koppen, elk in hun eigen domein, maar met meer gemeen ...

107
107
'Renard doet gouden zaken: jackpot voor Anderlecht'

Olivier Renard kreeg bij RSC Anderlecht deze zomer niet alleen de opdracht om te snijden in de ...

630
630
'Kassa rinkelt bij Union: Pocognoli out, De Mil in?'

Als een donderslag bij heldere hemel blijkt Sébastien Pocognoli op weg naar de uitgang bij ...

203
203
Olivier Deschacht volledig afgemaakt: "Grootste dommerik"

Olivier Deschacht, jarenlang een vertrouwd gezicht op het veld bij RSC Anderlecht, heeft de ...

324
324
Opvolging verzekerd: nieuw goudhaantje voor Club Brugge

Club Brugge heeft een drukke zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders moesten worden ...

486
486
Hasi kruist vingers: dubbele opsteker voor Anderlecht

Ondanks de zege tegen Standard komt de interlandbreak niet per se ongelegen voor RSC Anderlecht, ...

256
256
Ruben Van Gucht onder vuur: justitie gaat tot op het bot

Ruben Van Gucht, al jarenlang een van de bekendste sportankers van de VRT en een vertrouwde stem ...

125
125
STVV blijft verbazen en haalt ook tijdens interlandbreak uit

De reguliere competitie is intussen al een derde ver en in het klassement kunnen we nog steeds een ...

230
230
'Chelsea komt met zeer belangrijk nieuws voor Penders'

Voor de komende interlands moet Mike Penders zich opnieuw melden bij de Jonge Duivels, nadat hij in ...

93
93

Meer sportnieuws