Lof voor Verschueren, Louwagie en Mannaert: "Niet veel geld nodig"

767
Lof voor Verschueren, Louwagie en Mannaert:

Enkele dagen geleden konden jullie lezen welke ravage de zomermercato van 2018 voor Anderlecht aanrichtte op financieel én sportief vlak. Jacques Lichtenstein, makelaar van onder meer Vincent Kompany, zag dat ook. Volgens hem kunnen clubs ook in deze crisistijden nog goede transfers doen.

"Kijk naar Anderlecht. Als je Bornauw voor 7-8 miljoen euro verkoopt, dan bewijs je je vaardigheden omtrent opleiding en financieel management. Als je nadien iemand als Murillo voor 1 miljoen euro (625.000 euro, nvdr.) aantrekt, dan bewijs je je competentie inzake scouting", meldt hij aan La Dernière Heure.

Lof voor Michael Verschueren dus, die met veel minder geld veel betere transfers deed dan de tandem Devroe/Coucke in 2018. "Als je iemand als Sanneh voor 8 miljoen euro aantrekt, iemand als Nkaka koopt en Trebel een monsterloon geeft, dan bewijs je dat niet. Dan gooi je meer dan 15 miljoen euro door het raam. Clubs zullen beter moeten werken." RSCA gooide zelfs veel meer geld weg, dat kan u HIER teruglezen.

Ook Vincent Mannaert en Michel Louwagie krijgen lof. “Wat Mannaert al enkele jaren bij Club doet, dat is een goed voorbeeld. Hij zorgde met zijn beleid voor het succes van Club. Als je David aantrekt, dan moet je een kenner zijn en geen rijke man. Dat is de sleutel tot succes.”

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Terechte lof voor Verschueren, Mannaert en Louwagie?

Meest recent

Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

0
0
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

18
18
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

45
45
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

27
27
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

26
26
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

14
14
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

147
147
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

50
50
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

102
102
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

71
71
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

94
94
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

81
81
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

309
309
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

55
55
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

64
64
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

311
311
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

283
283
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

231
231
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

178
178
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

205
205
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

206
206
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

260
260
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

131
131

Meer sportnieuws