'KV Kortrijk haalt middenvelder wellicht op bij KV Oostende'

306 stemmen
'KV Kortrijk haalt middenvelder wellicht op bij KV Oostende'

KV Oostende staat voor enkele belangrijke weken. De club hoopt de overname door het Amerikaanse PMG alsnog rond te krijgen en zo de licentiecommissie te kunnen overtuigen. Maar één ding staat nu al vast: de kern van KVO zal er volgend seizoen helemaal anders uitzien.


Sowieso neemt de Kustploeg al afscheid van Faes, die in de winter al verkocht werd aan Stade Reims en toen meteen werd terug gehuurd. Daarnaast zijn er volgens de krant Het Laatste Nieuws nog een zestiental (!) spelers die kunnen beschikken. Zo lopen de contracten van Lombaerts, Sané, Ndenbe en Jonckheere af, de kans dat het tot een verlenging komt is klein. Huurlingen Sanneh, Verstraete, Palaversa, Sylla, Niane en Sagna keren dan weer terug naar hun respectievelijke moederclubs.

Volgens HLN zal de club ook geen enkele optie lichten in de desbetreffende contracten. Op die manier vertrekken ook nog eens Neto, Vargas, Dutoit, Milovic, Özkan en Akpala. De sportieve staf zal zijn handen dus meer dan vol hebben tijdens de komende maanden. Indien de overname rond komt, zou PMG de kern wel flink willen vernieuwen.

UPDATE 30/03

Het zit er al een tijdje aan te komen, maar het staat zo goed als vast: Michiel Jonckheere maakt zo goed als zeker de overstap naar KV Kortrijk. De middenvelder is einde contract bij KV Oostende en maakt dus gratis de overstap naar het Guldensporenstadion. Dat weet Het Laatste Nieuws.

Jonckheere speelde in het verleden ook voor Zulte Waregem en Club Brugge.

LEES OOK: KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

Goede aanwinst voor Kortrijk?

Meest recent

De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

4
4
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

9
9
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

115
115
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

86
86
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

159
159
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

103
103
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

181
181
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

93
93
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

295
295
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

138
138
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

251
251
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

173
173
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

123
123
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

129
129
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

102
102
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

776
776
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

10
10
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

230
230
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

216
216
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

813
813
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

256
256
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1286
1286
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

110
110
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

816
816

Meer sportnieuws