'KV Kortrijk haalt middenvelder wellicht op bij KV Oostende'

door
'KV Kortrijk haalt middenvelder wellicht op bij KV Oostende'

KV Oostende staat voor enkele belangrijke weken. De club hoopt de overname door het Amerikaanse PMG alsnog rond te krijgen en zo de licentiecommissie te kunnen overtuigen. Maar één ding staat nu al vast: de kern van KVO zal er volgend seizoen helemaal anders uitzien.


Sowieso neemt de Kustploeg al afscheid van Faes, die in de winter al verkocht werd aan Stade Reims en toen meteen werd terug gehuurd. Daarnaast zijn er volgens de krant Het Laatste Nieuws nog een zestiental (!) spelers die kunnen beschikken. Zo lopen de contracten van Lombaerts, Sané, Ndenbe en Jonckheere af, de kans dat het tot een verlenging komt is klein. Huurlingen Sanneh, Verstraete, Palaversa, Sylla, Niane en Sagna keren dan weer terug naar hun respectievelijke moederclubs.

Volgens HLN zal de club ook geen enkele optie lichten in de desbetreffende contracten. Op die manier vertrekken ook nog eens Neto, Vargas, Dutoit, Milovic, Özkan en Akpala. De sportieve staf zal zijn handen dus meer dan vol hebben tijdens de komende maanden. Indien de overname rond komt, zou PMG de kern wel flink willen vernieuwen.

UPDATE 30/03

Het zit er al een tijdje aan te komen, maar het staat zo goed als vast: Michiel Jonckheere maakt zo goed als zeker de overstap naar KV Kortrijk. De middenvelder is einde contract bij KV Oostende en maakt dus gratis de overstap naar het Guldensporenstadion. Dat weet Het Laatste Nieuws.

Jonckheere speelde in het verleden ook voor Zulte Waregem en Club Brugge.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Goede aanwinst voor Kortrijk?

Meest recent

Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

8
8
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

18
18
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

137
137
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

58
58
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

240
240
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

106
106
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

191
191
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

332
332
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

159
159
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

291
291
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

125
125
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

356
356
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

683
683
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

105
105
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

105
105
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

150
150
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

223
223
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

756
756
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

99
99
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

297
297
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

102
102
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

170
170
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

931
931
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

125
125
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

275
275

Meer sportnieuws