Belg maakt indruk bij Inter: "Gigantisch potentieel"

door
Belg maakt indruk bij Inter:

Bij Internazionale hebben ze de voorbije jaren een aantal keer de Belgische markt aangeboord om jong talent op te sporen. Senna Miangue, Zinho Vanheusden, Xian Emmers en Flor Van den Eynden konden uiteindelijk niet doorbreken in het A-elftal van de Nerazzurri, al kwamen Vanheusden en Emmers daar wel dicht bij en speelde Miangue zelfs een handvol wedstrijden. Een andere landgenoot kan misschien wel erin slagen.


Bij de Primavera van de Nerazzurri speelt er momenteel immers nog één landgenoot: Tibo Persyn. De 18-jarige rechterflankspeler werd in de zomer van 2018 weggeplukt bij Club Brugge, nadat hij zich in de kijker gespeeld had op het EK U17. Dit seizoen was hij goed voor één goal en vier assists in zeventien matchen in de Italiaanse beloftencompetitie, terwijl hij in de UEFA Youth League één keer scoorde in vijf matchen.

"Een pure locomotief die laat scoren, maar ook zelf kan scoren", noemen ze bij Tuttomercatoweb het jonge talent. "Persyn is de belichaming van de moderne voetballer, met een perfecte balans tussen defensieve en offensieve kwaliteiten, dynamisch en met hoge intensiteit. In de luchtduels heeft hij het nog moeilijk, maar elke wedstrijd wordt hij tactisch verfijnder. Hij is overal en blijft altijd koelbloedig. Voor Inter is hij een speler met een gigantisch potentieel."

LEES OOK: 'Enorme plannen Barça: twee wereldtoppers in 2026

Denk je dat hij zal doorbreken bij Inter?

Meest recent

'Opluchting voor Genk: toch nog uitweg voor Zeqiri'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

81
81
Dankzij oude bekende: eerste Afrikaanse WK-deelnemer bekend

Binnen negen maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico al van start en dus raken ...

32
32
Overnamesoap Beerschot: aandeelhouders reageren

Beerschot heeft er alweer woelige jaren opzitten, maar mogelijk lonkt er een frisse start voor de ...

99
99
Frankrijk bibbert naar zege, Karetsas schittert opnieuw

Vrijdag stonden er opnieuw de nodige kwalificatiewedstrijden op het programma voor het WK van ...

54
54
Stevige waarschuwing voor Coucke: "Niet vergeten!"

Vrijdag kwam de officiële bevestiging van wat al enkele dagen bekend was: Wouter Vandenhaute is ...

213
213
Van Bommel hakt knoop door over Nederlands aanbod

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afzwaaide bij Antwerp, waar hij ...

52
52
Bij Cercle verguisde Vromant vindt straffe uitdaging

Bij Cercle Brugge gooiden ze het deze zomer over een volledig nieuwe boeg. Na een rampzalig seizoen ...

75
75
Nieuwe domper bij Duivels: speler haakt af voor Kazachstan

Veel tijd om na te genieten van de ruime zege in Liechtenstein hebben de Rode Duivels niet, want ze ...

254
254
'Paniek bij Anderlecht: Stroeykens voor prikje weg'

Anderlecht incasseert de laatste tijd de ene na de andere mokerslag. De Europese uitschakeling tegen ...

763
763
Van der Vaart en dochter Johan Derksen delen groot nieuws

Rafael Van der Vaart stond met flair in Bernabéu, viel op in Hamburg, werd verguisd én ...

30
30
Vermeeren in vrije val: pijnlijke oorzaak duikt op

Arthur Vermeeren maakte deze zomer nog maar eens een transfer. De 20-jarige middenvelder verruilde ...

225
225
OHL heeft volgende transferdeal met Union beet

Bij Union is het nog een onverwacht druk einde van de mercato geworden. De landskampioen zag toch ...

48
48
‘Deadlinebom: Anderlecht wil nog gigantische transfer forceren‘

Bij Anderlecht ging alle aandacht vrijdag uit naar de officiële bevestiging van het vertrek van ...

857
857
Héél opmerkelijke transfer voor Alderweireld?

Toby Alderweireld hing afgelopen seizoen de schoenen aan de haak. Hij geniet nu wat van het leven, ...

674
674
Tranen bij Van der Gijp: hartverscheurende onthulling zoon

Tijdens een bijzondere uitzending van Vandaag Inside, waar deze week extra aandacht wordt besteed ...

40
40
Zinho Gano verrast en heeft nieuwe club beet

Zinho Gano heeft na enkele weken zonder club te zitten een nieuwe werkgever gevonden. De ervaren ...

175
175
Lommel SK pakt uit, Patro verrast met transfer

Lommel SK en Patro Eisden gaan dit seizoen volop voor promotie. De twee Limburgse tweedeklassers ...

165
165
Enorme vrees bij Duivels: "Groot probleem voor Garcia"

België won overtuigend van Liechtenstein. Op het einde van de wedstijd stond er 0-6 op het ...

181
181
Maakte Club Brugge grove fout? “19 clubs geïnteresseerd”

Club Brugge maakte de afgelopen seizoenen heel wat winst op spelers die doorstroomden uit de eigen ...

751
751
Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSC Anderlecht voert weer heel wat veranderingen door. Tijdens de Raad van Bestuurd werd al deels ...

848
848
‘Na vertrek City: De Bruyne laat Guardiola nu bloeden’

Kevin De Bruyne nam na tien jaar afscheid bij Manchester City en de Rode Duivel tekende een contract ...

295
295
Jan Boskamp vol ongeloof na héél onverwacht nieuws

Je herkent hem uit duizenden: de bulderlach, de Hollandse tongval, het hart op de tong. Maar deze ...

403
403
‘Paleisrevolutie Anderlecht: dit trio grijpt de macht’

RSC Anderlecht hield vandaag een belangrijke vergadering met de Raad van Bestuur. Daarin werd het ...

886
886
'Vermeeren al afgeschreven? Marseille lacht er niet mee'

Arthur Vermeeren ging deze zomer naar Olympique Marseille. De middenvelder werd opzijgeschoven bij ...

744
744
Bastien doet schokkende onthulling: “Ik was bijna dood”

Samuel Bastien heeft een verleden bij Standard Luik en RSC Anderlecht, maar na zijn passage bij ...

62
62

Meer sportnieuws