'Anderlecht krijgt buitenkans om ex-smaakmaker gratis aan te trekken'

1306
'Anderlecht krijgt buitenkans om ex-smaakmaker gratis aan te trekken'

RSC Anderlecht gaat zich in de zomermercato moeten versterken, maar er is niet veel geld... De club lijkt eerst te moeten verkopen als het spelers wil aantrekken met een transfersom. Toch vallen er ook zaken te doen met spelers die in de zomer einde contract zijn.

Anderlecht haalde vorige zomer Vincent Kompany transfervrij weg bij Manchester City. De Brusselaars kunnen dat recept nog eens herhalen. Anderlecht kan immers Lucas Biglia gratis terughalen naar het Lotto Park, want Italiaanse media weten dat AC Milan de Argentijn gratis laat gaan. Biglia is einde contract en kreeg te horen dat er geen nieuwe overeenkomst in zit.

Biglia werd op 30 januari 34 jaar en zijn naam deed afgelopen zomer al de ronde bij Anderlecht. Paars-Wit heeft momenteel met Peter Zulj een speler op de '6' staan die niet kan overtuigen in topmatchen, wel in de kleine wedstrijden. Biglia werkte tijdens zijn zeven jaar bij Anderlecht samen met Frank Vercauteren - ook toen was die hoofdtrainer - en Biglia zou met zijn internationale ervaring een extra gids kunnen zijn voor de jonge talenten. Bovendien past hij helemaal bij de stijl van het huis, want Kompany en Vercauteren kiezen met Zulj nu al voor een voetballende defensieve middenvelder.

Biglia liet bij zijn vertrek naar Lazio verstaan dat hij zijn carrière bij Anderlecht hoopte af te sluiten, maar daar kwam de afgelopen jaren geen bevestiging over. Bij Anderlecht zullen ze ongetwijfeld angst hebben voor een tweede geval Samir Nasri en Biglia speelde de afgelopen twee seizoenen amper 23 competitiewedstrijden voor AC Milan, waar hij regelmatig met blessures kampte. Toch is de ex-international, die de WK-finale in 2014 speelde, een stuk professioneler dan Nasri, die al jaren een gebrek aan mentaliteit toonde bij tal van clubs.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

Moet Anderlecht Biglia een voorstel doen?

Meest recent

"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

0
0
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

10
10
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

4
4
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

15
15
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

6
6
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

60
60
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

55
55
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

43
43
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

17
17
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

19
19
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

107
107
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

38
38
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

221
221
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

104
104
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

204
204
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

73
73
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

235
235
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

59
59
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

270
270

Meer sportnieuws