TRANSFERUURTJE: Club wil in Premier League shoppen, gesprekken over Nainggolan

door
TRANSFERUURTJE: Club wil in Premier League shoppen, gesprekken over Nainggolan

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

AA Gent zal in de zomer een aantal spelers van de hand willen gaan doen en Eric Smith is er daar één van. Nörrkoping zou interesse hebben, maar de speler denkt dat er in de zomer nog andere clubs zich zullen gaan melden. Anderlecht liet weer een ontslag noteren, want assistent-trainer Pär Zetterberg werd bedankt voor bewezen diensten. Club Brugge is bezig met versterking en Matty Longstaff (20), die in de zomer einde contract is bij Newcastle, is een piste. Ajax, Dortmund, Lille OSC, Inter, Atalanta, Arsenal, Everton en West Ham United hebben echter ook interesse.

Torino scout in de Belgische competitie, maar voorlopig werden er nog geen spelers aan de Italiaanse eersteklasser gelinkt. Lokeren zag één speler alvast naar het buitenland verhuizen: Jakov Filipovic tekende bij BATE Borisov uit Wit-Rusland.


BUITENLAND

Radja Nainggolan speelt dit seizoen op huurbasis voor Cagliari en de ex-Rode Duivel doet het er zeer goed. De club wil de speler dan ook graag definitief overnemen van Internazionale en de onderhandelingen zijn alvast opgestart. Inter is op zoek naar een aanvaller, aangezien Lautaro Martinez steeds meer interesse begint te lokken. Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal), Olivier Giroud (Chelsea) en Philippe Coutinho (FC Barcelona) worden genoemd als mogelijke vervangers.

Leroy Sané lijkt Manchester City te willen verlaten en de flankaanvaller heeft de clubs voor het uitkiezen. Real Madrid, FC Barcelona en Bayern München zien hem maar al te graag komen.

Tot slot is er Chelsea, dat terug voor de titel wil gaan meestrijden. The Blues zouden Jado Sanchez (Dortmund) willen aantrekken, maar ook Real Madrid, Manchester United en Manchester City houden hem in de gaten. Kostprijs: 130 miljoen euro.

LEES OOK: Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

Voor wie zal Sané kiezen?

Meest recent

Courtois doet Instagram daveren met mysterieus bericht

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

3
3
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

37
37
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

3
3
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

20
20
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

85
85
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

29
29
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

19
19
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

59
59
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

127
127
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

24
24
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

75
75
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

102
102
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

79
79
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

142
142
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

404
404
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

108
108
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

397
397
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

312
312
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

533
533
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

256
256
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

756
756
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

600
600
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

255
255
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

27
27
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88

Meer sportnieuws