'Inter overweegt drie imposante opties ter vervanging van Martinez'

door
'Inter overweegt drie imposante opties ter vervanging van Martinez'

Wie wordt volgend seizoen het maatje van Romelu Lukaku voorin bij Internazionale? Dit seizoen maakt de Rode Duivel brokken aan de zijde van Lautaro Martinez, maar FC Barcelona maakt nadrukkelijk jacht op de jonge Argentijnse aanvaller. In Milaan houden ze dan ook alsmaar meer rekening met een transfer en dus wordt er een plan B klaargestoomd.


En daarvoor heeft Inter serieuze plannen. Volgens La Gazzetta dello Sport richt Antonio Conte bij een vertrek van Martinez zijn pijlen opnieuw op de Premier League. Pierre-Emerick Aubameyang zou in dat geval immers het grote doelwit worden. De Gabonees heeft in de zomer nog maar een jaar contract en dus zouden de Gunners bereid kunnen zijn om mee te werken aan een transfer. Als doublure zou ook nog eens Olivier Giroud weghalen bij Chelsea.

Maar een andere mogelijkheid zou zijn dat Conte zijn systeem omgooit. Dat kan volgens Tuttosport gebeuren met een terugkeer van Philippe Coutinho. De Braziliaan stond van 2008 tot 2013 al eens onder contract bij de Nerazzurri. Dit seizoen speelt hij op huurbasis voor Bayern München, maar dat zal de aankoopoptie in principe niet lichten. Hij keert dus in de zomer terug naar FC Barcelona, maar heeft ook daar geen toekomst. Inter zou hem voor twee jaar willen overnemen, waarop Coutinho samen met Christian Eriksen in steun van Lukaku zou gaan spelen.

LEES OOK: ‘Club Brugge in paniekstand: razendsnelle exit lijkt zeker’

De beste optie voor Inter is...

Meest recent

'Torino beslist nu al over langer verblijf Ngonge'

Napoli haalde in de zomer met Kevin De Bruyne een nieuwe Belgische ster binnen, maar liet tegelijk ...

4
4
"Zullen zien of Standard afwijzen de juiste beslissing was"

Er is de voorbije maanden bij Standard alweer heel wat veranderd. Dat liep echter lang niet altijd ...

20
20
Club Brugge mag dromen van Golden Boy

Elk jaar reikt de Italiaanse krant Tuttosport de Golden Boy Award uit, om de beste jonge speler op ...

58
58
‘Club Brugge in paniekstand: razendsnelle exit lijkt zeker’

De eerste A-cap van Aleksandar Stanković zet alles in een stroomversnelling bij Club Brugge. Zijn ...

206
206
Marc Coucke in shock: "Op één na allemaal failliet"

Een opvallende uitspraak in een interview met Humo doet de wenkbrauwen fronsen: “Op ...

76
76
Club stunt en haalt grote naam als T1 voor NXT

Vorig seizoen was Club NXT nog één van de revelaties in de Challenger Pro League en ...

208
208
Moeilijke start bij Anderlecht: Ouahbi geeft verklaring

Bij Anderlecht zullen ze straks met bijzondere aandacht de halve finale van het WK U20 volgen. Twee ...

97
97
'UEFA plant nu ook revolutie in WK- en EK-voorrondes'

De UEFA heeft de voorbije jaren niet stilgezeten en het Europese voetballandschap stevig hertekend. ...

106
106
België mag dromen: "Zo straf als Gouden Generatie"

De Belgische beloften kenden een zeer correcte interlandperiode. Ze wonnen met 0-7 van Wales en met ...

170
170
'Saga duurt voort: Mannaert woedend op Anderlecht'

Bij de KBVB willen ze een winnaarsmentaliteit invoeren. Vanaf de U17 draait het om winnen en niet ...

588
588
Gattuso zet druk: "Dan verhuis ik ver weg van Italië"

Italië gaat wellicht tweede eindigen in zijn groep. Ze zullen de barrages moeten spelen, want ...

48
48
Komt droom RSCA-fans uit en keert nog een icoon terug?

De kans is groot dat RSC Anderlecht de terugkeer van Kenneth Bornauw (CEO) en Michael Verschueren ...

458
458
Pocognoli reageert op kritiek: "Union niet zomaar verlaten”

Sebastien Pocognoli verliet Union SG voor AS Monaco. Dat is een grote sportieve gok, want weinig ...

56
56
België loopt volgend talent mis: "Kies voor Nederland"

Anno 2025 hebben spelers vaak verschillende opties inzake nationale ploegen. Zo heeft België ...

132
132
Zoon Gert Verheyen openhartig: “Na de scheiding zei mama…”

Van hockeyer tegen wil en dank tot goalgetter in tweede provinciale: Victor Verheyen, zoon van ...

156
156
Grote zorgen bij Standard vlak voor cruciale topper

Nu het interlandvoetbal voorbij is, schiet de Jupiler Pro League weer uit zijn startblokken. Vrijdag ...

138
138
'Wending bij KV Mechelen: pion keert nog terug'

KV Mechelen doet het dit seizoen zeer aardig en prijkt na tien speeldagen op een knappe zesde plaats ...

120
120
Pocognoli komt meteen met straffe verhalen bij Monaco

Sébastien Pocognoli maakte vorige week een verrassende transfer. De trainer vertrok uit het ...

49
49
Straffe wending rond Frenkie de Jong is compleet

De voorbije jaren draaide in zowat elke mercato de geruchtenmolen op volle toeren omtrent Frenkie de ...

88
88
'Volgende Afrikaanse parel op weg naar JPL'

Er zijn nog enkele maanden te gaan tot de transfermarkt opnieuw zijn deuren opent, maar toch is bij ...

110
110
Beerschot stuurde ervaren oude bekende wandelen

Beerschot hoopt om dit seizoen meteen een terugkeer naar de Jupiler Pro League af te kunnen dwingen. ...

140
140
Blunder Anderlecht? "Topclubs moeten hem snel ophalen"

Anderlecht moest het de voorbije weken stellen zonder Ali Maamar en Anas Tajaouart. De twee talenten ...

315
315
Verrassing bij Duivels: "Hij zal vaker spelen dan je denkt"

De Rode Duivels hebben maandagavond in Wales hun opdracht volbracht en zetten zo een grote stap ...

126
126
The Guardian plaatst 2 Belgen in lijst met grootste talenten

De gouden generatie van de Rode Duivels mag dan wel stilaan tot het verleden behoren, er zit echter ...

159
159
Michael Van Gerwen zorgt voor grote shock: "Het is gedaan"

Michael van Gerwen, drievoudig wereldkampioen darts én bekend PSV-fan heeft uitgepakt met een ...

163
163

Meer sportnieuws