TRANSFERUURTJE: 'Hagi kiest ploeg, keeperskwestie Real opgelost'

door
TRANSFERUURTJE: 'Hagi kiest ploeg, keeperskwestie Real opgelost'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Ianis Hagi presteerde in zijn eerste weken bij Rangers uitstekend en de huurling van KRC Genk heeft daarmee ook de aandacht getrokken van Lazio. De Roemeen heeft de knoop over zijn toekomst echter doorgehakt en zou ook volgend seizoen in Schotland willen spelen. Rangers heeft een aankoopoptie van 5 miljoen euro.



Mbaye Diagne is nog steeds op overschot bij Club Brugge, maar de spits zou desondanks in de zomer wel een mooie transfer kunnen maken. Nottingham Forest toont interesse in de Senegalees, maar daar hangt wel een voorwaarde aan vast. Enkel als de Engelsen promoveren naar de Premier League, zouden ze toeslaan.

BUITENLAND

Bij Real Madrid krijgt Thibaut Courtois goed nieuws over de keeperskwestie. De voorbije weken gingen geruchten dat Real Gianluigi Donnarumma of David De Gea zou willen aantrekken, waarmee de status van Courtois als nummer één weer bedreigd zou worden. Zover komt het echter niet. Wel bestaat de kans dat Alphonse Areola definitief overgenomen wordt van PSG. Het zou ook kunnen dat één van de verhuurde Luca Zidane of Andriy Lunin doublure van onze landgenoot wordt.



Real Sociedad doet het goed in Spanje en Alexander Isak is één van de spelers die zich daarbij in de kijker wist te spelen. De spits was de voorbije jaren nog in beeld bij Anderlecht, maar zou nu een zeer fraaie transfer kunnen maken. Hij zou namelijk op de agenda van FC Barcelona en Real Madrid staan. Zij zouden wel 70 miljoen euro moeten betalen voor een transfer.

Ajax kan in de zomer weer een fraaie transferslag slaan. Atletico Madrid zou zijn zinnen gezet hebben op Nicolas Tagliafico en met een verkoop van de linksachter zouden de Amsterdammers financieel een goede zaak kunnen doen. Verwacht wordt dat de Argentijn zo'n 45 miljoen euro zou moeten gaan kosten.



Divock Origi komt bij Liverpool niet al te vaak aan spelen toe en wordt daardoor gelinkt aan een verrassende transfer. Internazionale zou onze landgenoot immers graag willen binnenhalen, als doublure voor Romelu Lukaku. Er wordt gewag gemaakt van een uitleenbeurt met een aankoopoptie van 20 miljoen euro.

LEES OOK: Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Zou Inter een goede stap zijn voor Origi?

Meest recent

'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

46
46
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

9
9
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

196
196
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

239
239
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

247
247
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

12
12
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

28
28
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

46
46
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

87
87
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

81
81
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

59
59
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

338
338
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

150
150
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

289
289
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

124
124
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

453
453
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

260
260
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

208
208
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

164
164
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

236
236
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

719
719
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

80
80
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

127
127

Meer sportnieuws