TRANSFERUURTJE: 'Hagi kiest ploeg, keeperskwestie Real opgelost'

door
TRANSFERUURTJE: 'Hagi kiest ploeg, keeperskwestie Real opgelost'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Ianis Hagi presteerde in zijn eerste weken bij Rangers uitstekend en de huurling van KRC Genk heeft daarmee ook de aandacht getrokken van Lazio. De Roemeen heeft de knoop over zijn toekomst echter doorgehakt en zou ook volgend seizoen in Schotland willen spelen. Rangers heeft een aankoopoptie van 5 miljoen euro.



Mbaye Diagne is nog steeds op overschot bij Club Brugge, maar de spits zou desondanks in de zomer wel een mooie transfer kunnen maken. Nottingham Forest toont interesse in de Senegalees, maar daar hangt wel een voorwaarde aan vast. Enkel als de Engelsen promoveren naar de Premier League, zouden ze toeslaan.

BUITENLAND

Bij Real Madrid krijgt Thibaut Courtois goed nieuws over de keeperskwestie. De voorbije weken gingen geruchten dat Real Gianluigi Donnarumma of David De Gea zou willen aantrekken, waarmee de status van Courtois als nummer één weer bedreigd zou worden. Zover komt het echter niet. Wel bestaat de kans dat Alphonse Areola definitief overgenomen wordt van PSG. Het zou ook kunnen dat één van de verhuurde Luca Zidane of Andriy Lunin doublure van onze landgenoot wordt.



Real Sociedad doet het goed in Spanje en Alexander Isak is één van de spelers die zich daarbij in de kijker wist te spelen. De spits was de voorbije jaren nog in beeld bij Anderlecht, maar zou nu een zeer fraaie transfer kunnen maken. Hij zou namelijk op de agenda van FC Barcelona en Real Madrid staan. Zij zouden wel 70 miljoen euro moeten betalen voor een transfer.

Ajax kan in de zomer weer een fraaie transferslag slaan. Atletico Madrid zou zijn zinnen gezet hebben op Nicolas Tagliafico en met een verkoop van de linksachter zouden de Amsterdammers financieel een goede zaak kunnen doen. Verwacht wordt dat de Argentijn zo'n 45 miljoen euro zou moeten gaan kosten.



Divock Origi komt bij Liverpool niet al te vaak aan spelen toe en wordt daardoor gelinkt aan een verrassende transfer. Internazionale zou onze landgenoot immers graag willen binnenhalen, als doublure voor Romelu Lukaku. Er wordt gewag gemaakt van een uitleenbeurt met een aankoopoptie van 20 miljoen euro.

LEES OOK: 'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Zou Inter een goede stap zijn voor Origi?

Meest recent

Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

7
7
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

32
32
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

61
61
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

21
21
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

52
52
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

57
57
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

44
44
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

109
109
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

62
62
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

117
117
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

117
117
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

342
342
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

286
286
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

419
419
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

367
367
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

301
301
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

345
345
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

97
97
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

209
209
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

299
299
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

72
72
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

130
130
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

191
191
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

219
219
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

70
70

Meer sportnieuws