TRANSFERUURTJE: 'Hagi kiest ploeg, keeperskwestie Real opgelost'

door
TRANSFERUURTJE: 'Hagi kiest ploeg, keeperskwestie Real opgelost'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Ianis Hagi presteerde in zijn eerste weken bij Rangers uitstekend en de huurling van KRC Genk heeft daarmee ook de aandacht getrokken van Lazio. De Roemeen heeft de knoop over zijn toekomst echter doorgehakt en zou ook volgend seizoen in Schotland willen spelen. Rangers heeft een aankoopoptie van 5 miljoen euro.



Mbaye Diagne is nog steeds op overschot bij Club Brugge, maar de spits zou desondanks in de zomer wel een mooie transfer kunnen maken. Nottingham Forest toont interesse in de Senegalees, maar daar hangt wel een voorwaarde aan vast. Enkel als de Engelsen promoveren naar de Premier League, zouden ze toeslaan.

BUITENLAND

Bij Real Madrid krijgt Thibaut Courtois goed nieuws over de keeperskwestie. De voorbije weken gingen geruchten dat Real Gianluigi Donnarumma of David De Gea zou willen aantrekken, waarmee de status van Courtois als nummer één weer bedreigd zou worden. Zover komt het echter niet. Wel bestaat de kans dat Alphonse Areola definitief overgenomen wordt van PSG. Het zou ook kunnen dat één van de verhuurde Luca Zidane of Andriy Lunin doublure van onze landgenoot wordt.



Real Sociedad doet het goed in Spanje en Alexander Isak is één van de spelers die zich daarbij in de kijker wist te spelen. De spits was de voorbije jaren nog in beeld bij Anderlecht, maar zou nu een zeer fraaie transfer kunnen maken. Hij zou namelijk op de agenda van FC Barcelona en Real Madrid staan. Zij zouden wel 70 miljoen euro moeten betalen voor een transfer.

Ajax kan in de zomer weer een fraaie transferslag slaan. Atletico Madrid zou zijn zinnen gezet hebben op Nicolas Tagliafico en met een verkoop van de linksachter zouden de Amsterdammers financieel een goede zaak kunnen doen. Verwacht wordt dat de Argentijn zo'n 45 miljoen euro zou moeten gaan kosten.



Divock Origi komt bij Liverpool niet al te vaak aan spelen toe en wordt daardoor gelinkt aan een verrassende transfer. Internazionale zou onze landgenoot immers graag willen binnenhalen, als doublure voor Romelu Lukaku. Er wordt gewag gemaakt van een uitleenbeurt met een aankoopoptie van 20 miljoen euro.

LEES OOK: Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Zou Inter een goede stap zijn voor Origi?

Meest recent

Pro League versus politiek: Parys met voet vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

6
6
Mysterieuze zet van Coucke geeft De Pauw stout nieuw pad

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

1
1
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

41
41
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

535
535
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

99
99
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

153
153
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

387
387
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

61
61
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

126
126
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

84
84
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

67
67
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

60
60
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

13
13
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

129
129
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

143
143
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

199
199
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

107
107
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

288
288
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

99
99
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

205
205
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

143
143
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

82
82
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

257
257
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

228
228

Meer sportnieuws