TRANSFERUURTJE: 'Hagi kiest ploeg, keeperskwestie Real opgelost'

221 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Hagi kiest ploeg, keeperskwestie Real opgelost'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Ianis Hagi presteerde in zijn eerste weken bij Rangers uitstekend en de huurling van KRC Genk heeft daarmee ook de aandacht getrokken van Lazio. De Roemeen heeft de knoop over zijn toekomst echter doorgehakt en zou ook volgend seizoen in Schotland willen spelen. Rangers heeft een aankoopoptie van 5 miljoen euro.



Mbaye Diagne is nog steeds op overschot bij Club Brugge, maar de spits zou desondanks in de zomer wel een mooie transfer kunnen maken. Nottingham Forest toont interesse in de Senegalees, maar daar hangt wel een voorwaarde aan vast. Enkel als de Engelsen promoveren naar de Premier League, zouden ze toeslaan.

BUITENLAND

Bij Real Madrid krijgt Thibaut Courtois goed nieuws over de keeperskwestie. De voorbije weken gingen geruchten dat Real Gianluigi Donnarumma of David De Gea zou willen aantrekken, waarmee de status van Courtois als nummer één weer bedreigd zou worden. Zover komt het echter niet. Wel bestaat de kans dat Alphonse Areola definitief overgenomen wordt van PSG. Het zou ook kunnen dat één van de verhuurde Luca Zidane of Andriy Lunin doublure van onze landgenoot wordt.



Real Sociedad doet het goed in Spanje en Alexander Isak is één van de spelers die zich daarbij in de kijker wist te spelen. De spits was de voorbije jaren nog in beeld bij Anderlecht, maar zou nu een zeer fraaie transfer kunnen maken. Hij zou namelijk op de agenda van FC Barcelona en Real Madrid staan. Zij zouden wel 70 miljoen euro moeten betalen voor een transfer.

Ajax kan in de zomer weer een fraaie transferslag slaan. Atletico Madrid zou zijn zinnen gezet hebben op Nicolas Tagliafico en met een verkoop van de linksachter zouden de Amsterdammers financieel een goede zaak kunnen doen. Verwacht wordt dat de Argentijn zo'n 45 miljoen euro zou moeten gaan kosten.



Divock Origi komt bij Liverpool niet al te vaak aan spelen toe en wordt daardoor gelinkt aan een verrassende transfer. Internazionale zou onze landgenoot immers graag willen binnenhalen, als doublure voor Romelu Lukaku. Er wordt gewag gemaakt van een uitleenbeurt met een aankoopoptie van 20 miljoen euro.

LEES OOK: Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

Zou Inter een goede stap zijn voor Origi?

Meest recent

Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

6
6
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

52
52
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

58
58
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

12
12
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

17
17
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

83
83
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

161
161
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

44
44
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

149
149
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

31
31
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

158
158
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

255
255
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

97
97
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

385
385
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

528
528
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

142
142
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

216
216
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

290
290
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

162
162
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

287
287
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

559
559
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

158
158
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

167
167
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

162
162
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164

Meer sportnieuws