TRANSFERUURTJE: 'Hagi kiest ploeg, keeperskwestie Real opgelost'

221
TRANSFERUURTJE: 'Hagi kiest ploeg, keeperskwestie Real opgelost'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Ianis Hagi presteerde in zijn eerste weken bij Rangers uitstekend en de huurling van KRC Genk heeft daarmee ook de aandacht getrokken van Lazio. De Roemeen heeft de knoop over zijn toekomst echter doorgehakt en zou ook volgend seizoen in Schotland willen spelen. Rangers heeft een aankoopoptie van 5 miljoen euro.



Mbaye Diagne is nog steeds op overschot bij Club Brugge, maar de spits zou desondanks in de zomer wel een mooie transfer kunnen maken. Nottingham Forest toont interesse in de Senegalees, maar daar hangt wel een voorwaarde aan vast. Enkel als de Engelsen promoveren naar de Premier League, zouden ze toeslaan.

BUITENLAND

Bij Real Madrid krijgt Thibaut Courtois goed nieuws over de keeperskwestie. De voorbije weken gingen geruchten dat Real Gianluigi Donnarumma of David De Gea zou willen aantrekken, waarmee de status van Courtois als nummer één weer bedreigd zou worden. Zover komt het echter niet. Wel bestaat de kans dat Alphonse Areola definitief overgenomen wordt van PSG. Het zou ook kunnen dat één van de verhuurde Luca Zidane of Andriy Lunin doublure van onze landgenoot wordt.



Real Sociedad doet het goed in Spanje en Alexander Isak is één van de spelers die zich daarbij in de kijker wist te spelen. De spits was de voorbije jaren nog in beeld bij Anderlecht, maar zou nu een zeer fraaie transfer kunnen maken. Hij zou namelijk op de agenda van FC Barcelona en Real Madrid staan. Zij zouden wel 70 miljoen euro moeten betalen voor een transfer.

Ajax kan in de zomer weer een fraaie transferslag slaan. Atletico Madrid zou zijn zinnen gezet hebben op Nicolas Tagliafico en met een verkoop van de linksachter zouden de Amsterdammers financieel een goede zaak kunnen doen. Verwacht wordt dat de Argentijn zo'n 45 miljoen euro zou moeten gaan kosten.



Divock Origi komt bij Liverpool niet al te vaak aan spelen toe en wordt daardoor gelinkt aan een verrassende transfer. Internazionale zou onze landgenoot immers graag willen binnenhalen, als doublure voor Romelu Lukaku. Er wordt gewag gemaakt van een uitleenbeurt met een aankoopoptie van 20 miljoen euro.

LEES OOK: Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Zou Inter een goede stap zijn voor Origi?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

50
50
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

84
84
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

48
48
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

98
98
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

61
61
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

22
22
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

399
399
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

81
81
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

62
62
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

163
163
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

297
297
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

339
339
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

158
158
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws