Eleven Sports bevestigt deal over tv-rechten Jupiler Pro League

door
Eleven Sports bevestigt deal over tv-rechten Jupiler Pro League

In februari bereikte de Pro League een akkoord om de tv-rechten voor de komende vijf seizoenen te verkopen aan Eleven Sports, maar dat kon nog niet bekrachtigd worden. Twee clubs lagen immers dwars: AA Gent en Antwerp. Gent werd snel overtuigd om toch met de deal in te stemmen, maar Antwerp bleek een pak koppiger.

De Great Old voelde zich immers benadeeld door de verdeelsleutel in het contract, waarbij de G5 het grootste deel van de inkomsten opstrijkt. Hoewel Antwerp op sportief vlak met hen kan wedijveren, maakt het door zijn steile opgang de voorbije jaren officieel nog geen deel uit van de grootste clubs en dat vonden ze op de Bosuil niet correct.

Maar Het Laatste Nieuws meldt dat na bijna een maand onderhandelen er nu toch een akkoord gevonden is en Antwerp dan toch meestapt in de deal met Eleven. Er zou een akkoord gevonden zijn waar alle partijen tevreden zouden zijn. Alle teams uit de K11 die Play-Off I halen, zouden voortaan een financiële tegemoetkoming krijgen. Standard lag nog een tijdje dwars voor de nieuwe deal, maar ook zij stemden uiteindelijk in.

UPDATE 17u
De kogel is nu ook helemaal door de kerk, want Eleven Sports heeft via zijn officiële kanalen de deal nu ook bevestigd. "Eleven Sports heeft de uitzendrechten van alle 24 Belgische clubs verworven voor de volgende vijf seizoenen", laat het tv-kanaal weten.


LEES OOK: ‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL
262

Goede zaak voor de Belgische voetbalfan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

53
53
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

17
17
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

26
26
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

117
117
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

32
32
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

40
40
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

46
46
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

132
132
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

72
72
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

97
97
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

578
578
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

111
111
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

439
439
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

64
64
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

569
569
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

76
76
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

135
135
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

251
251
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

29
29
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

119
119
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

110
110
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

59
59
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

135
135
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

203
203
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

262
262

Meer sportnieuws