Eleven Sports bevestigt deal over tv-rechten Jupiler Pro League

door
Eleven Sports bevestigt deal over tv-rechten Jupiler Pro League

In februari bereikte de Pro League een akkoord om de tv-rechten voor de komende vijf seizoenen te verkopen aan Eleven Sports, maar dat kon nog niet bekrachtigd worden. Twee clubs lagen immers dwars: AA Gent en Antwerp. Gent werd snel overtuigd om toch met de deal in te stemmen, maar Antwerp bleek een pak koppiger.

De Great Old voelde zich immers benadeeld door de verdeelsleutel in het contract, waarbij de G5 het grootste deel van de inkomsten opstrijkt. Hoewel Antwerp op sportief vlak met hen kan wedijveren, maakt het door zijn steile opgang de voorbije jaren officieel nog geen deel uit van de grootste clubs en dat vonden ze op de Bosuil niet correct.

Maar Het Laatste Nieuws meldt dat na bijna een maand onderhandelen er nu toch een akkoord gevonden is en Antwerp dan toch meestapt in de deal met Eleven. Er zou een akkoord gevonden zijn waar alle partijen tevreden zouden zijn. Alle teams uit de K11 die Play-Off I halen, zouden voortaan een financiële tegemoetkoming krijgen. Standard lag nog een tijdje dwars voor de nieuwe deal, maar ook zij stemden uiteindelijk in.

UPDATE 17u
De kogel is nu ook helemaal door de kerk, want Eleven Sports heeft via zijn officiële kanalen de deal nu ook bevestigd. "Eleven Sports heeft de uitzendrechten van alle 24 Belgische clubs verworven voor de volgende vijf seizoenen", laat het tv-kanaal weten.


LEES OOK: 'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

Goede zaak voor de Belgische voetbalfan?

Meest recent

Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

27
27
Dinamo-Genk: Hayen voert één wissel door in basiself

Donderdagavond moet KRC Genk weer aan de bak op het Europese toneel. In de tussenronde van de Europa ...

17
17
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

96
96
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

212
212
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

87
87
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

139
139
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

164
164
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

179
179
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

431
431
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

388
388
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

25
25
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

58
58
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

907
907
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

270
270
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

158
158
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

137
137
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

196
196
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

59
59
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

722
722
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

356
356
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

234
234
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

170
170
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

49
49
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

977
977
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

216
216

Meer sportnieuws