'Vertonghen één van de drie kandidaten bij Italiaanse topclub'

186 stemmen
'Vertonghen één van de drie kandidaten bij Italiaanse topclub'

Jan Vertonghen beleeft moeilijke tijden bij Tottenham. Niet alleen is de hele ploeg bezig aan een kwakkelseizoen, onder Jose Mourinho verzeilde de Rode Duivel de voorbije maanden ook alsmaar vaker op de bank. Ook dinsdag tegen RB Leipzig moest hij daar de hele match plaatsnemen, omdat de jonge Tanganga de voorkeur kreeg.


Het lijkt dan ook stilaan onmogelijk dat Vertonghen volgend seizoen nog voor de Spurs zal spelen. Zijn contract loopt in juni af en het blijft windstil rond een eventuele verlenging. Bovendien zou Mourinho al werk maken van een vervanger voor onze landgenoot. Daarvoor zou hij bij Real Madrid komen aankloppen zijn.

Eder Militao moet Vertonghen volgend seizoen vervangen, aldus El Desmarque. De Braziliaan werd in de zomer door Real voor 55 miljoen euro weggeplukt bij FC Porto, maar slaagde er niet in om Ramos en Varane uit de ploeg te spelen. Hij kwam daardoor nog maar dertien keer in actie. Desondanks zou Real nog een stevige winst willen maken en een vraagprijs van maar liefst 80 miljoen euro hanteren.

UPDATE 14/03

De kans dat Jan Vertonghen Tottenham in de zomer gaat verlaten, is zeer groot. Ajax mag dan wel interesse hebben, maar Vertonghen kan naar hoger aangeschreven clubs. Internazionale is al een tijdje één van de clubs die interesse heeft en volgens Italiaanse media is de Rode Duivel er een topkandidaat om de defensie te versterken.

Antonio Conte heeft naast Vertonghen ook nog Armando Izzo (Torino) en Marash Kumbulla (Hellas Verona) op zijn verlanglijstje staan. Vertonghen heeft het voordeel dat hij gratis is en hij zou er in de voetsporen van Diego Godin kunnen treden, die de club mogelijk gaat verlaten.

LEES OOK: Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

Gaat Vertonghen naar Inter verhuizen?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

33
33
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

50
50
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

35
35
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

109
109
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

354
354
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

499
499
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

462
462
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

78
78
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

398
398
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

533
533
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

248
248
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

67
67
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

233
233
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

462
462
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

725
725
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

220
220
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

570
570
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

393
393
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

749
749
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

628
628
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

738
738
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws