'Vertonghen één van de drie kandidaten bij Italiaanse topclub'

186 stemmen
'Vertonghen één van de drie kandidaten bij Italiaanse topclub'

Jan Vertonghen beleeft moeilijke tijden bij Tottenham. Niet alleen is de hele ploeg bezig aan een kwakkelseizoen, onder Jose Mourinho verzeilde de Rode Duivel de voorbije maanden ook alsmaar vaker op de bank. Ook dinsdag tegen RB Leipzig moest hij daar de hele match plaatsnemen, omdat de jonge Tanganga de voorkeur kreeg.


Het lijkt dan ook stilaan onmogelijk dat Vertonghen volgend seizoen nog voor de Spurs zal spelen. Zijn contract loopt in juni af en het blijft windstil rond een eventuele verlenging. Bovendien zou Mourinho al werk maken van een vervanger voor onze landgenoot. Daarvoor zou hij bij Real Madrid komen aankloppen zijn.

Eder Militao moet Vertonghen volgend seizoen vervangen, aldus El Desmarque. De Braziliaan werd in de zomer door Real voor 55 miljoen euro weggeplukt bij FC Porto, maar slaagde er niet in om Ramos en Varane uit de ploeg te spelen. Hij kwam daardoor nog maar dertien keer in actie. Desondanks zou Real nog een stevige winst willen maken en een vraagprijs van maar liefst 80 miljoen euro hanteren.

UPDATE 14/03

De kans dat Jan Vertonghen Tottenham in de zomer gaat verlaten, is zeer groot. Ajax mag dan wel interesse hebben, maar Vertonghen kan naar hoger aangeschreven clubs. Internazionale is al een tijdje één van de clubs die interesse heeft en volgens Italiaanse media is de Rode Duivel er een topkandidaat om de defensie te versterken.

Antonio Conte heeft naast Vertonghen ook nog Armando Izzo (Torino) en Marash Kumbulla (Hellas Verona) op zijn verlanglijstje staan. Vertonghen heeft het voordeel dat hij gratis is en hij zou er in de voetsporen van Diego Godin kunnen treden, die de club mogelijk gaat verlaten.

LEES OOK: Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

Gaat Vertonghen naar Inter verhuizen?

Meest recent

'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

6
6
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

68
68
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

85
85
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

100
100
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

240
240
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

61
61
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

165
165
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

63
63
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

340
340
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

152
152
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

148
148
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

69
69
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

237
237
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

282
282
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

91
91
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

328
328
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

953
953
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

500
500
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

399
399
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

593
593
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

180
180
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

185
185
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

235
235
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

511
511
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

574
574

Meer sportnieuws