La Liga legt de competitie ook stil uit vrees voor corona

192 stemmen
La Liga legt de competitie ook stil uit vrees voor corona

De corona-epidemie houdt de wereld in zijn greep en in de voetbalwereld wordt de chaos ook alsmaar groter. Clubs en spelers worden alsmaar meer getroffen. Zo werden de spelers van Juventus en Internazionale al in quarantaine geplaatst nadat bij Juve-speler Daniele Rugani corona vastgesteld werd. Nu moeten ook de spelers van Real Madrid in quarantaine.

Een speler van de basketbalafdeling van de club werd immers besmet met het coronavirus en dat zorgt ervoor dat alle spelers van zowel de basketbal- als voetbalafdeling van Real uit voorzorg in quarantaine geplaatst worden. In Valdebebas, het trainingscomplex van Real, gebruiken de ploegen immers soms dezelfde ruimtes en dus valt het niet uit te sluiten dat het virus zich verspreid heeft.

Thibaut Courtois en zijn ploegmaats moeten zo vijftien dagen thuisblijven en dat zou ook stevige gevolgen hebben voor de kalender van Real. De return tegen Manchester City in de Champions League van volgende dinsdag zal zo wellicht uitgesteld moeten worden, terwijl ook de competitiematchen tegen Eibar en Valencia in gevaar zijn. Volgens Het Laatste Nieuws zat de kans er echter sowieso al dik in dat de Spaanse competitie voor enkele weken stilgelegd zou worden.

UPDATE 12u19
Op bevestiging van dat laatste nieuws hebben we niet lang moeten wachten. Intussen is La Liga immers al met een statement gekomen waarin het bevestigt dat het veiligheidsprotocol door de coronacrisis geactiveerd wordt. Daardoor worden minstens de volgende twee speeldagen uitgesteld. Eerder werd ook de Serie A al stilgelegd. Italië en Spanje zijn dan ook de twee Europese landen die het hardst getroffen worden door het coronavirus.


LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

🚀

Goede maatregel?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

18
18
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

28
28
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

184
184
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

112
112
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

206
206
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

263
263
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

121
121
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

556
556
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

174
174
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

478
478
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

142
142
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

713
713
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

232
232
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

744
744
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

521
521
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

196
196
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

371
371
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1247
1247
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

468
468
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

330
330
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

486
486
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

406
406
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

282
282
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

224
224
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

480
480

Meer sportnieuws