La Liga legt de competitie ook stil uit vrees voor corona

door
La Liga legt de competitie ook stil uit vrees voor corona

De corona-epidemie houdt de wereld in zijn greep en in de voetbalwereld wordt de chaos ook alsmaar groter. Clubs en spelers worden alsmaar meer getroffen. Zo werden de spelers van Juventus en Internazionale al in quarantaine geplaatst nadat bij Juve-speler Daniele Rugani corona vastgesteld werd. Nu moeten ook de spelers van Real Madrid in quarantaine.

Een speler van de basketbalafdeling van de club werd immers besmet met het coronavirus en dat zorgt ervoor dat alle spelers van zowel de basketbal- als voetbalafdeling van Real uit voorzorg in quarantaine geplaatst worden. In Valdebebas, het trainingscomplex van Real, gebruiken de ploegen immers soms dezelfde ruimtes en dus valt het niet uit te sluiten dat het virus zich verspreid heeft.

Thibaut Courtois en zijn ploegmaats moeten zo vijftien dagen thuisblijven en dat zou ook stevige gevolgen hebben voor de kalender van Real. De return tegen Manchester City in de Champions League van volgende dinsdag zal zo wellicht uitgesteld moeten worden, terwijl ook de competitiematchen tegen Eibar en Valencia in gevaar zijn. Volgens Het Laatste Nieuws zat de kans er echter sowieso al dik in dat de Spaanse competitie voor enkele weken stilgelegd zou worden.

UPDATE 12u19
Op bevestiging van dat laatste nieuws hebben we niet lang moeten wachten. Intussen is La Liga immers al met een statement gekomen waarin het bevestigt dat het veiligheidsprotocol door de coronacrisis geactiveerd wordt. Daardoor worden minstens de volgende twee speeldagen uitgesteld. Eerder werd ook de Serie A al stilgelegd. Italië en Spanje zijn dan ook de twee Europese landen die het hardst getroffen worden door het coronavirus.


LEES OOK: Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

🚀

Goede maatregel?

Meest recent

'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

26
26
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

10
10
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

34
34
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

169
169
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

137
137
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

97
97
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

62
62
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

80
80
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

246
246
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

214
214
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

78
78
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

334
334
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

111
111
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

272
272
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

397
397
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

267
267
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

638
638
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

241
241
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

175
175
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

123
123
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

176
176
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

97
97
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

287
287
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

702
702

Meer sportnieuws