La Liga legt de competitie ook stil uit vrees voor corona

192 stemmen
La Liga legt de competitie ook stil uit vrees voor corona

De corona-epidemie houdt de wereld in zijn greep en in de voetbalwereld wordt de chaos ook alsmaar groter. Clubs en spelers worden alsmaar meer getroffen. Zo werden de spelers van Juventus en Internazionale al in quarantaine geplaatst nadat bij Juve-speler Daniele Rugani corona vastgesteld werd. Nu moeten ook de spelers van Real Madrid in quarantaine.

Een speler van de basketbalafdeling van de club werd immers besmet met het coronavirus en dat zorgt ervoor dat alle spelers van zowel de basketbal- als voetbalafdeling van Real uit voorzorg in quarantaine geplaatst worden. In Valdebebas, het trainingscomplex van Real, gebruiken de ploegen immers soms dezelfde ruimtes en dus valt het niet uit te sluiten dat het virus zich verspreid heeft.

Thibaut Courtois en zijn ploegmaats moeten zo vijftien dagen thuisblijven en dat zou ook stevige gevolgen hebben voor de kalender van Real. De return tegen Manchester City in de Champions League van volgende dinsdag zal zo wellicht uitgesteld moeten worden, terwijl ook de competitiematchen tegen Eibar en Valencia in gevaar zijn. Volgens Het Laatste Nieuws zat de kans er echter sowieso al dik in dat de Spaanse competitie voor enkele weken stilgelegd zou worden.

UPDATE 12u19
Op bevestiging van dat laatste nieuws hebben we niet lang moeten wachten. Intussen is La Liga immers al met een statement gekomen waarin het bevestigt dat het veiligheidsprotocol door de coronacrisis geactiveerd wordt. Daardoor worden minstens de volgende twee speeldagen uitgesteld. Eerder werd ook de Serie A al stilgelegd. Italië en Spanje zijn dan ook de twee Europese landen die het hardst getroffen worden door het coronavirus.


LEES OOK: Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

🚀

Goede maatregel?

Meest recent

'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

89
89
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

184
184
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

69
69
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

49
49
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

266
266
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

292
292
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

84
84
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

196
196
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

147
147
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

314
314
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

250
250
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

81
81
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

282
282
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

293
293
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

499
499
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

364
364
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

272
272
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

487
487
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

150
150
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

293
293
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

279
279
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

637
637
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

352
352
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

504
504

Meer sportnieuws