'Onyekuru voor 10 miljoen euro op te pikken'

door
'Onyekuru voor 10 miljoen euro op te pikken'

Henry Onyekuru kon bij AS Monaco nooit helemaal doorbreken en Galatasaray huurt hem sinds afgelopen januari van de Franse club. In Turkije doet de ex-speler van KAS Eupen en RSC Anderleht het zeer goed en Galatasaray wil hem graag kopen.

Financieel staan de Turken echter niet sterk en ze moeten eerst een topper verkopen om de Nigeriaanse aanvaller te kunnen losweken. AS Monaco zou Onyekuru volgens Turkse media voor 10 miljoen euro willen laten gaan, ze betaalden in de zomer nog 13,50 miljoen euro aan Everton. In het Prinsdom geloven ze blijkbaar niet meer in de snelle aanvaller.

Bij Galatasaray laat Onyekuru zich nochtans opmerken. De nog steeds maar 22-jarige aanvaller was sinds zijn terugkeer naar Turkije goed voor 1 goal en 2 assists in 7 wedstrijden. Vooral zijn doelpunt en assist op het veld van Fenerbahçe deed de fans veel plezier.

LEES OOK: Kat Kerkhofs deelt getuigenis die door merg en been gaat

🔥 Wat iedereen nu leest

‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’
'Grote verandering in het leven van Thibaut en Mishel'
'Grote verandering in het leven van Thibaut en Mishel'

Moeten de Belgische topclubs bij dergelijk bedrag eens polsen?

Meest recent

Code rood bij Club Brugge: domper uit ziekenboeg

Club Brugge lijkt al met één been in de league phase van de Champions League te staan. ...

109
109
Opstellingen: Hasi en Fink hakken knopen door

Er staat een belangrijke avond voor de boeg voor het Belgische voetbal. KRC Genk en Anderlecht ...

32
32
'Grote verandering in het leven van Thibaut en Mishel'

Voor Thibaut Courtois is het een rustige zomer. De Rode Duivel bereidt zich met Real Madrid gewoon ...

13
13
'Schokkende ruildeal tussen City en Real Madrid'

Zowel bij Real Madrid als Manchester City vond er deze zomer een kleine revolutie plaats na een ...

131
131
'Cercle én Charleroi pakken nog uit met Franse aanwinsten'

Nog een dikke twee weken hebben de teams uit de Jupiler Pro League om zich te versterken en dus ...

51
51
'Shock bij Paars-Wit: 7 spelers pakken koffers'

Anderlecht staat voor een week van cruciaal belang, want het tweeluik tegen AEK Athene bepaalt de ...

588
588
Nieuwe dreun voor Trossard: Arsenal genadeloos

Vorig seizoen was Leandro Trossard meer dan eens een reddende engel voor Arsenal. De Rode Duivel was ...

103
103
Wat werd er van deze vergeten Anderlecht-helden?

RSC Anderlecht speelde in zijn bestaan zes keer tegen AEK Athene. Ze verloren geen enkele keer, dus ...

201
201
Genk balanceert op het randje: cruciale avond wacht

KRC Genk speelt vanavond tegen Lech Poznan. Een zeer belangrijk duel voor de Limburgers. Na best ...

114
114
Hasi krijgt volle laag: "Offert het DNA van Anderlecht op"

RSC Anderlecht staat voor een héél belangrijk tweeluik. Het moet AEK Athene ...

255
255
Goto koos voor STVV: "Zij toonden ook interesse"

Bij RSC Anderlecht hebben ze ondertussen al een karrenvracht aan buitenlandse spelers aan de Futures ...

133
133
De Bruyne betaalt zware prijs voor absurde Conte-ingreep

Romelu Lukaku ligt maanden in de lappenmand en Napoli zit zonder spits. Maar in plaats van de ...

345
345
Club Brugge versus Union SG: derde onderlinge transfer?

Bij Club Brugge investeerden ze al heel zwaar in nieuwe spelers. Toch lijkt het nog niet klaar te ...

427
427
Anderlecht in spanning: 'ontploffingsgevaar' bij aanwinst

RSC Anderlecht staat voor een enorm belangrijk tweeluik tegen AEK Athene. Na de vernedering tegen ...

262
262
Belghali geeft toe waarom hij Genk nooit écht zag zitten

Rafik Belghali leek deze zomer een topkandidaat om Zakaria El Ouahdi op te volgen bij KRC Genk. De ...

192
192
Bestuur Anderlecht legt mes op de keel bij Renard

Anderlecht staat voor een cruciaal tweeluik tegen AEK Athene. Het bereiken van de groepsfase in de ...

645
645
Bang hart bij Anderlecht: Hasi ziet nachtmerrie tegen AEK

Anderlecht staat voor twee cruciale duels tegen AEK Athene. Sportief én financieel hangt er ...

332
332
'Grote kuis in Gent: volgend slachtoffer Leko bekend'

AA Gent wist deze zomer al heel wat overtollige ballast te dumpen, maar de komende weken staat er ...

1089
1089
D-Day voor Club Brugge: 20 miljoen op het spel

Met een fraaie 1-3 zege in Glasgow nam Club Brugge dinsdag meteen een optie op de lucratieve League ...

878
878
Luxeproblemen bij Union: Pocognoli reageert

Het was de voorbije zomers telkens puzzelen voor Union met het vertrek van heel wat smaakmakers. Dat ...

127
127
Heynen reageert scherp na kritiek op Genk

Ook voor KRC Genk begint deze week het Europese avontuur. De Limburgers moeten pas in de play-offs ...

353
353
Ulderink schept duidelijkheid over vertrek bij Antwerp

Antwerp begon dit seizoen alweer met een nieuwe trainer. De Great Old schoof Stef Wils door naar de ...

185
185
Club Brugge balanceert op een bom met Tzolis

Club Brugge sloeg een monsterbod van 32 miljoen euro op Christos Tzolis af. De Griek blijft, het ...

1401
1401
'Boniface krijgt alsnog een knaltransfer'

Victor Boniface is niet langer de duurste uitgaande transfer ooit van Union, want de landskampioen ...

167
167
'Lukaku verbaast compleet met beslissing na blessure'

Romelu Lukaku kreeg de voorbije dagen een mokerslag te verwerken. De Rode Duivel viel vorige week ...

364
364

Meer sportnieuws